لوگو تخفیف هات

مولینکس

مولینکس

درباره مولینکس:مولينکس،یکی از تولیدکنندگان شناخته شده و معتبر لوازم خانگی است که در سال 1932 درفرانسه ،فعالیت خود را آغاز کرده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
فروش آبمیوه گیری تا 4% تخفیف
قیمت قدیم
5,400,000
سود شما
216,000
قیمت جدید
5,184,000

درباره مولینکس:

مولينکس،یکی از تولیدکنندگان شناخته شده و معتبر لوازم خانگی است که در سال 1932 درفرانسه ،فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر مولینکس،یکی از محبوب ترین برندهای لوازم خانگی،در زمینه تولید غذا ساز،خردکن ، مخلوط کن و... در جهان به حساب می آید که طراحی زیبا وسهولت در انجام کار با این دستگاه ها از مزایای محصولات این برند محسوب می شود. 
 

خدمات مولینکس:

محصولات و خدمات مولینکس، شامل غذا ساز،رنده برقی،ساندویچ ساز،چرخ گوشت می باشد. غذا ساز این برند بسیار کاربردی برای تهیه و آماده سازی غذا می باشد،از قدرت و امکانات زیادی برخوردار است .این غذا ساز از بخش های مختلفی نظیر آب میوه گیری،مخلوط کن،رنده برقی،خردکردن ساخته شده است. یکی از مزایای استفاده از این غذا ساز این است که قبلیت انجام دو عملکرد متفاوت ولی همزمان ،برای مثال استفاده از مخلوط کن و ظرف غذا را دارا می باشد. رنده برقی Moulinex ،علاوه بر زیبایی ظاهری از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و شامل رنده و برش زن های متعدد برای تهیه سالاد و سایر غذاها می باشد این دستگاه رنده برقی،علاوه بر برش میوه و سبزیجات ،برای رنده کردن پنیر و یا لایه لایه کردن مواد سفت تر نظیر سیب زمینی نیز کاربردی می باشد. 
یکی دیگر از محصولات پرطرفدار لوازم آشپزخانه برند Moulinex،ساندویچ ساز است که به وسیله آن می توانید همزمان دو ساندویچ تهیه کنید. این ساندویچ ساز دارای سینی های نچسب می باشد که برای طبخ غذا نیز مناسب است و همچنین این مدل سانویچ ساز دارای یک قفل است که باعث بسته شدن درب دو دوسینی می شود. چرخ گوشت Moulinex،قدرت موتور بالایی دارد و تیغه استیل تیزآن نیز سبب می شود که تکه های گوشت را به راحتی چرخ و یکدست کند. این دستگاه چرخ گوشت قابلیت چرخش معکوس را دارد و پایه های ضد لرزش آن برای جلوگیری از تکان خوردن دستگاه از مزایای این چرخ گوشت به حساب می آید.
 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص لوازم آشپزخانه مولینکس:

بسیاری از کاربران از این برند از لحاظ کیفیت ساخت،قدرت وسهولت در استفاده آن راضی بوده اند و استفاده از محصولات Moulinex را به کاربرانی که امکانات و قابلیت برایشان مهم است،پیشنهاد داده اند. 
 

ارائه کد تخفیف خرید لوازم آشپزخانه مولینکس:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید لوازم آشپزخانه مولینکس نظیر غذا ساز،رنده برقی و... این برنداز فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات معتبر Moulinex به صورت تخفیف دار،اقدام نمائید.

ارسال نظرات