لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید گوشت چرخ کرده تا 10% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
107
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
10%
منقضی
فروشنده: اکالا

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع گوشت چرخکرده مهیا پروتئین را تا 10% تخفیف از سایت اکالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
154,800
سود شما
15,500
قیمت جدید
139,300

خصوصیات گوشت چرخ کرده:

گوشت قرمز یکی از اصلی ترین مواد غذایی در تامین پروتئین بدن انسان ها است. میتوان این گوشت قرمز را با چرخ گوشت به گوشت چرخ کرده تبدیل کرد و از آن استفاده کرد. گوشت چرخ کرده را میتوان در ماکارانی و... استفاده کرد زیرا طعم خوبی به غذا میدهد. قیمت گوشت درست است کمی بالا رفته است اما خانواده ها میتوانند آن را از بازار گوشت تهیه کنند و در هفته یک الی سه بار در وعده های غذایی خود استفاده کنند که بسیار مقوی و دارای پروتیئن زیادی است. گوشت باید تازه و سالم باشد تا طعمی عالی به غذا بدهد. فروشگاه های اینترنتی با فراهم آوردن انواع گوشت برای شما بازار گوشت را به صورت آنلاین فراهم کرده است که میتوانید قیمت گوشت های مختلف را بررسی کنید و با کدتخفیف  خرید کنید. انواع گوشت چرخ کرده را تا 10% تخفیف با کیفیت و طعمی عالی میتوانید تهیه کنید.

مواد پروتئینی نظیر گوشت چرخ کرده مخلوطی از گوساله و گوسفند با طعمی عالی و بسیار تازه تا 10% تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی و بدون نیاز به تخفیف اسنپ فود به فروش میرسد. 

 

 گوشت چرخ کرده

 

نظرات مشتریان درباره این محصول:

نظرات مثبت مشتریان : مناسب برای درست کردن همبرگر. کیفیت عالی. طعم خوب. قیمت مناسب. بسته بندی خوب و سفارش غذا آنلاین از نقاط مثبت خرید گوشت است.

نظرات منفی مشتریان: تغییر رنگ دادن. طعم بد داشتن چربی زیاد از نقاط ضعف این محصول است.

جمع بندی نظرات مشتریان: این محصول ارزش خرید کردن را دارد.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه