لوگو تخفیف هات

مهیا پروتئین

مهیا پروتئین

درباره مهیا پروتئین :مهیا پروتئین فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید ،تامین و بسته بندی گوشت قرمز و سفید آغاز کرد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
خرید گوشت چرخ کرده تا 10% تخفیف
قیمت قدیم
154,800
سود شما
15,500
قیمت جدید
139,300

 

درباره مهیا پروتئین :

مهیا پروتئین فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید ،تامین و بسته بندی گوشت قرمز و سفید آغاز کرد . در سال 1383 مهیا پروتئین با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز با هدف تهیه و تولید محصولات با کیفیت راه اندازی شد. در حال حاضر این شرکت همگام با شرکت های معتبر جهانی به عنوان اولین عرضه کننده محصولات پروتئینی مثل گوشت مرغ، گوشت گوساله، گوشت گوسفند و ماهی به صورت بسته بندی شده توانسته است پیشرفت کند. این شرکت با بهره گیری از استاندارد های لازم و رعایت قوانین زیست محیطی ،توانسته است به عنوان یکی از برندهای مورد قبول در عرضه بسته بندی محصولات پروتئینی ،مانند گوشت مرغ، گوشت گوساله، گوشت گوسفند، ماهی و سایر محصولات با کیفیت ومورد تائیدبه فعالیت خودادامه دهد . 
 

خدمات و محصولات مهیا پروتئین :

خوشبختانه محصولات پروتئینی مهیا با نشان استاندارد ملی و کیفیت بالا ،جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان دارد . محصولات مهیا در دسته بندی محصولات منجمد ، سوخاری ،تازه و عمده قرار دارد . فیله مرغ ساده مهیا پروتئین، همبرگر 95% مهیا پروتئین و ران ممتاز گوساله مهیا پروتئین، پرفروش ترین محصولات این کارخانه می باشد که ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و برای بدن بسیار مفید هستند.در میان محصولات به فراورده های پروتئینی دیگراین شرکت مثل گوشت گوسفند، ماهی، گوشت گوساله، و گوشت مرغ می توان اشاره کرد که محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان خود دارد. برای خرید بهتر و ارزان تر محصولات نام برده، از طریق وب سایت تخفیف هات می توانید استفاده نمائید و از کیفیت خوب این محصول عالی با ارزش غذایی بالا، بهره مند شوید .
 

نظر مشتریان در خصوص مهیا پروتئین:

بسیاری از کاربران از کد تخفیف محصولات مهیا پروتئین از جمله گوشت مرغ، گوشت گوساله، گوشت گوسفند استفاده کرده اند و از تازگی محصولات ، کیفیت بسته بندی و برش در اندازه های یکسان آن رضایت کافی داشته اند و استفاده ازاین محصولات را به سایر افراد و کاربران پیشنهاد داده اند . 
 

ارائه کد تخفیف محصولات مهیا پروتئین مانند گوشت مرغ در سایت تخفیف هات :

شما میتوانید از طریق وب سایت تخفیف هات برای خرید محصولات با کد تخفیف و با قیمت ارزان مهیا پروتئین مانند گوشت مرغ، گوشت گوساله و ... اقدام کنید.
 

ارسال نظرات