لوگو تخفیف هات

کد تخفیف مستر قصاب

کد تخفیف مستر قصاب

پروتئین
5 تخفیف
345

درباره مستر قصاب:مستر قصاب در سال 1393 به عنوان اولین فروشگاه آنلاین وتلفنی برای فروش خدمات و محصولات مسترقصاب, مثل,گوشت گوساله,گوشت گوسفند,ماهی,گوشت مرغ در شهر تهران، شروع به کار کرد

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 200 هزار تومانی سایت مستر قصاب

کد تخفیف 200 هزار تومانی سایت مستر قصاب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 200هزار تومان تخفیف ویژه خرید اول تا سقف 1میلیون تومان، برای محصولات پروتئینی از سایت مستر قصاب بهره مند شوید. جهت استفاده کد را کپی کرده و برروی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

1000000
200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 30 هزارتومانی مستر قصاب ویژه گوشت گوسفندی

کد تخفیف 30 هزارتومانی مستر قصاب ویژه گوشت گوسفندی

شما می توانید با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزارتومان تخفیف خرید انواع گوشت گوسفندی بهره مند شوید. جهت ورود به سایت و استفاده از کد تخفیف مسترقصاب، ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستر قصاب تا 50 هزارتومان

کد تخفیف مستر قصاب تا 50 هزارتومان

کاربران میتوانند با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزارتومان تخفیف برای خرید بالای 500 هزارتومان بهره مند شوند.برای استفاده از تخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک کنید تا وارد وبسایت مستر قصاب شوید.

500 هزارتومان حداقل خرید
50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف مستر قصاب 25 هزارتومانی

کدتخفیف مستر قصاب 25 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25 هزارتومان تخفیف برای سفارش بالای 150 هزارتومان برای کاربران قدیمی بهره مند شوید. جهت استفاده از کد میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150 هزارتومان حداقل خرید
25,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستر قصاب تا 15% برای خرید گوشت چرخکرده

کد تخفیف مستر قصاب تا 15% برای خرید گوشت چرخکرده

شما می توانید از طریق سایت مستر قصاب قلم گوساله را با تخفیف 15% تا سقف تخفیف 20 هزارتومان برای خرید گوشت چرخکرده تخفیف بگیرید. برای خریداری محصولات تازه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

درباره مستر قصاب:

مستر قصاب در سال 1393 به عنوان اولین فروشگاه آنلاین وتلفنی برای فروش خدمات و محصولات مسترقصاب, مثل,گوشت گوساله,گوشت گوسفند,ماهی,گوشت مرغ در شهر تهران، شروع به کار کرد . فعالیت این وب سایت به این شکل است که شما می توانید مانند فروشگاه های واقعی محصولات را مشاهده کنید و پس از انتخاب به خرید آن بپردازید . نحوه ارسال مسترقصاب، تحویل در محل اقامت بدون هیچ هزینه ای و کاملا رایگان میباشد . کلیه محصولات مسترقصاب، از دام های سالم و مرغوب تهیه شده است ومجوز سازمان دامپزشکی کشور دارند و کاملا مورد تائید می باشد . با داشتن کد تخفیف مستر قصاب می توانید کلیه محصولات را ارزانتر بخرید.

خدمات مستر قصاب:

خدمات و محصولات مسترقصاب گوشت گوساله، گوشت گوسفند، ماهی گوشت مرغ می باشد.گوشت گوساله از آن دسته مواد غذایی پرطرفدار در میان افراد به خصوص ورزشکاران می باشد که از انواع آن می توان به زبان گوساله، فیله گوساله، ران گوساله و... به عنوان پربازدید ترین به همراه کاربرد فراوان آن اشاره کرد .البته قیمت محصولات با توجه به تنوع آن متفاوت است . گوشت گوسفند،نسبت به گوشت گوساله کمی چربتر می باشد و شامل گوشت گوسفند آبگوشتی، ران گوسفندی وشقه گوسفندی میباشد .در این قسمت خوب است بدانیم که برای تهیه کد تخفیف مستر قصاب، می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات ارزان و تخفیف دار محصولات این وب سایت مثل کد تخفیف مستر قصاب، گوشت گوسفند و ... بهره مند شوید. از خدمات دیگر مسترقصاب ماهی و گوشت مرغ است و برای افرادی که علاقه بیشتری به گوشت سفید دارند یا از برنامه خاصی پیروی میکنند، مناسب تر می باشد که می توانند از این محصولات در وعده های غذایی بیشتر استفاده کنند .

نظر مخاطبان درخصوص مستر قصاب:

بسیاری از کاربران از فروشگاه پروتئین مستر قصاب گوشت گوساله، ماهی، گوشت مرغ و...به دلیل کیفیت کالا و بسته بندی مناسب، مرغوبیت و بهداشتی بودن آن رضایت کافی داشته اند و استفاده از آن و کد تخفیف مستر بلیط را به سایر افراد پیشنهاد داده اند .

ارائه کد تخفیف مستر قصاب در وب سایت تخفیف هات:

میتوانید با کپی کردن کد تخفیف مستر قصاب از وب سایت تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات مرغوب و با کیفیت فروشگاه پروتئین مستر قصاب به صورت تخفیف دا ر، اقدام نمائید. کد تخفیف مستر قصاب برای خرید همه ی محصولات از جمله ماهی و ... قابل استفاده می شود.

ارسال نظرات