لوگو تخفیف هات

مایدیا

مایدیا

درباره مایدیا:شرکت مایدیا،به عنوان یک شرکت بزرگ بین المللی در سال ۱۹۶۸،فعالیت خود را آغاز نمود و امروزه این شرکت در زمینه تولید تجهیزات و لوازم خانگی به عنوان یکی از ۵ شرکت برتر در دنیا مطرح است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
فروش بهترین ماشین ظرفشویی با 42% تخفیف
قیمت قدیم
43,424,000
سود شما
18,238,080
قیمت جدید
25,185,920

 

درباره مایدیا:

شرکت مایدیا،به عنوان یک شرکت بزرگ بین المللی در سال ۱۹۶۸،فعالیت خود را آغاز نمود و امروزه این شرکت در زمینه تولید تجهیزات و لوازم خانگی به عنوان یکی از ۵ شرکت برتر در دنیا مطرح است. در حال حاضر این برند،شناخته شده ترین شرکت لوازم خانگی در چین می باشدونماینده خدمات و محصولات لوازم خانگی مایدیا در ایران است.

 

خدمات مایدیا:

محصولات و خدمات Midea، شامل شوفاژ برقی،ماشین ظرفشویی رومیزی،مخلوط کن و ماکروویو می باشد. شوفاژ برقی این برند،برای مصارف خانگی، مکان های کوچک مثل مغازه و فضای سرکار،قابل استفاده می باشد. این مدل از شوفاژبرقی،قابل حمل می باشد و قسمتی برای حافظت سیم برق دارد و از نظر ظاهری مناسب می باشد .از ویژگی های استفاده از این شوفاژ برقی این است که هوا را خشک نمی کند و دود و یا آلودگی ایجاد نمی کند. ماشین ظرفشویی رومیزی این برند به دلیل سایز متوسط و مناسبی که دارد جای زیادی نمی گیرد و برای خانواده های کم جمعیت تر کاربرد دارد.یک قفسه ی مخصوص بشقاب و یک نیم طبقه برای قاشق وچنگال دارد.این ماشین ظرفشویی رومیزی، تا 24 ساعت می‌تواند زمان شست‌وشو را به تاخیر بیندازد.

 

مخلوط کن این برند نیز،علاوه بر کیفیت بالا،ظاهر مناسب و زیبا یی دارد و بدنه مخلوط کن از فلز و پلاستیک ساخته شده است. این مخلوط کن قابلیت شست شو درماشین ظرفشویی را نیز دارد . دستگاه مخلوط کن این دستگاه نیز دارای قفل ایمنی می باشد. از ویژگی های استفاده از ماکروویو این برند،این است که قابلیت پخت ترکیبی و گریل دارد و دارای قفل ایمنی برای کودک می باشد.همچنین این ماکروویو، سیستم یخ زدایی دارد و بسیار کاربردی است.

 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص لوازم خانگی مایدیا:

بسیاری از کاربران از Midea از لحاظ کیفیت ،طراحی ،کارایی آن رضایت کافی داشتنه اند و استفاده از محصولات این برند را به افرادی که کیفیت ساخت، امکانات دستگاه و خدمات پس از فروش برایشان مهم است ،پیشنهاد داده اند.

 

ارائه کد تخفیف خرید لوازم خانگی مایدیا:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید لوازم خانگی مایدیا نظیر شوفاژ برقی ، ماشین ظرفشویی رو میزی و ماکروویو این برنداز فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات خلاقانه و با کیفیت مایدیا به صورت تخفیف دار،اقدام نمائید .

 

ارسال نظرات