لوگو تخفیف هات

کد تخفیف مامان پز

کد تخفیف مامان پز

درباره مامان پزمامان پز اولین وب سایت سفارش آنلاین غذا خانگی است که درآن خانم های خانه دار در منزل خودشان غذا خانگی سالم و با کیفیت البته با نطارت کارشناسان و افراد متخصص تهیه کرده و به دست مشتریان در تمام مناطق تهران می رساند

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف مامان پز تا 20% برای سفارش آنلاین غذا

کد تخفیف مامان پز تا 20% برای سفارش آنلاین غذا

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اولین سفارش آنلاین غذای خانگی مامان پز تا سقف 30 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مامان پز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مامان پز تا 40% اولین سفارش از لیست غذاهای خانگی

کد تخفیف مامان پز تا 40% اولین سفارش از لیست غذاهای خانگی

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف اولین سفارش آنلاین غذای خانگی مامان پز با سقف تخفیف 30 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مامان پز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مامان پز تا 50000 هزارتومان برای سفارش غذای خانگی

کد تخفیف مامان پز تا 50000 هزارتومان برای سفارش غذای خانگی

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از 50000 هزارتومان تخفیف سفارش آنلاین غذای خانگی مامان پز بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مامان پز و استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت مامان پز برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

 

درباره مامان پز

مامان پز اولین وب سایت سفارش آنلاین غذا خانگی است که درآن خانم های خانه دار در منزل خودشان غذا خانگی سالم و با کیفیت البته با نطارت کارشناسان و افراد متخصص تهیه کرده و به دست مشتریان در تمام مناطق تهران می رساند .در حقیقت این ایده جالب یعنی تهیه غذای خانگی توسط تبسم لطیفی شکل گرفت بااین هدف که بتواند به کسانی که دسترسی به غذای خانگی ندارند و از غذای رستوران هم خسته شده اند غذا خانگی با رنگ و طعم واقعی بهره مند شوند همچنین مامان پز امید وار است که بتواند در آینده امکان سفارش غذا در لحظه را برای مخاطبان و کاربران وب سایت فراهم کند. همچنین کد تخفیف مامان پز کمک می کند تا سفارش ارزان تر انجام شود.


خدمات مامان پز

در مامان پز هر روز چند مدل غذای روز با تخفیف قرار داده می شود که افراد می توانند با استفاده از سایت مامان پز به صورت آنلاین سفارش غذا دهند . مامان پز علاوه بر سفارش آنلاین غذای خانگی بستری ایجاد کرده است که خانم های خانه دار و علاقه مند به این حوزه که توانمند در حوزه آشپزی هستند عضو این وب سایت شوند واز خدمات بی نطیر مامان پز بهره مند شوند و البته در آمد شخصی خودشان را نیز داشته باشند . خبر خوب این است که می توانید با اسفاده از کد تخفیف مامان پز سفارش غذا آنلاین انجام دهید . در این وب سایت امکان ثبت نظر و امتیاز نیز برای مامان ها می باشد. از پلتفرم های مشابه مامان پز می توانیم سرویس جدید اسنپ کیچن نام ببریم. همچنین کد تخفیف اسنپ کیچن در ساین تخفیف هات موجود است.


نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات مامان پز :

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد این وب سایت برای سفارش آنلاین غذا ،قیمت ، کیفیت طبخ غذا و نحوه ارسال سفارشات راضی بوده اند بنابراین سفارش آنلاین غذا را به افرادی که طرفدار غذای خانگی با کیفیت هستند توصیه می کند و آن هارا ترغیب کرده که از کد تخفیف مامان پز استفاده کنند . 


ارائه کد تخفیف مامان پز مامان پز در سایت تخفیف هات :

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف مامان پز از وب سایت اینترنتی تخفیف هات برای سفارش آنلاین غذای خانگی ارزان و تخفیف دار مامان پز اقدام کنید . کد تخفیف مامان پز را از تخفیف هات به صورت رایگان دریافت کنید.

ارسال نظرات