لوگو تخفیف هات

لکسمارک

لکسمارک

درباره لکسمارک:شرکت Lexmark ،در سال ۱۹۹۱ راه‌اندازی شد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
فروش پرینتر سه بعدی با 34% تخفیف
قیمت قدیم
68,900,000
سود شما
23,301,000
قیمت جدید
45,599,000

 

درباره لکسمارک:

شرکت Lexmark ،در سال ۱۹۹۱ راه‌اندازی شد.کسمارک یک شرکت رایانه ای آمریکایی،می باشدو دفتر مرکزی این شرکت،در ایالت کالیفرنیا مستقر میباشد. Lexmark ، در زمینه تهیه و تولید ساخت چاپگر و ملزومات مصرفی آن فعالیت دارد. چاپگرهای طراحی شده Lexmark ،سرعت چاپ بالایی دارد و همچنین در زمینه های دیگری نظیر تولیدلیزر،جوهر ، کارتریج ولوازم مربوط به پرینتر، نیز فعالیت می کند .نمایندگی های رسمی این شرکت در کلیه نقاط تهران و شهرستان ها موجود می باشد .
 

خدمات لکسمارک:

محصولات و خدمات Lexmark، شامل پرینتر چندکاره، پرینتر لیزری، کارتریج و اسکنر می باشد.پرینتر چندکاره لیزری ساخت این شرکت، بدنه ای محکم و مقاوم دارد این نوع پرینتر برای محیط های اداری و خانگی مناسب و قابل استفاده می باشد. از مزایای پرینتر چندکاره این برند این است که شامل بخش های مختلفی نظیر پرینت،اسکنر،کپی و فکس می باشد. سرعت اسکن رنگی 20 برگ و اسکن سیاه و سفید 43 برگ در دقیقه است. منبع تامین رنگ پرینتر کارتریج آن هست که یکی از مهم ترین قسمت های یک پرینتر لیزری می باشد.کارتریج سازگار با هر دستگاهی متفاوت است .کاتریج این پرینتر چندکاره از کارکرد و کیفیت مطلوبی بر خوردار است . لازم به ذکر است برای خرید انواع پرینتر لیزری و محصولات جانبی Lexmark ، به صورت ارزان و تخفیف دار، می تواند به وب سایت اینترنتی تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات بینظیر این سایت،بهره مندشوید . مجهزبودن به پورت های اتصال که شامل پورت USB2.0 و Ethernet و همین طور شبکه WiFi می باشد نیز ازویژگی های این چابگر به حساب می آید. پرینتر چندکاره این برند قابلیت پشتیبانی از پرتکل های مختلف را نیز برای برقراری با دستگاه های مختلف را دارا می باشد . 
 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص پرینتر و اسکنر لکسمارک:

بسیاری از کاربران از پرینتر لکسمارک از لحاظ کیفیت ساخت،طراحی و ارزش خرید آن رضایت کافی داشتنه اند و استفاده از محصولات Lexmark را به افرادی که کیفیت عمومی چاپ ،سرعت چاپ پرینتر لیزری،برایشان مهم است ،پیشنهاد داده اند. 
 

ارائه کد تخفیف خرید پرینتر و اسکنر لکسمارک:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید پرینتر و اسکنر لکسمارک نظیر پرینتر چند کاره ،کارتریج،اسکنرو پرینتر لیزری این برنداز فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات مرغوب و با کیفیت Lexmarkبه صورت تخفیف دار،اقدام نمائید.

 

ارسال نظرات