لوگو تخفیف هات

فیلیپس

فیلیپس

درباره فیلیپس:فیلیپس یک شرکت هلندی و چند ملیتی لوازم و تجهیزات الکترونیکی در آمستردام هلند است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
قیمت قدیم
4,400,000
سود شما
1,550,000
قیمت جدید
2,850,000

 

درباره فیلیپس:

فیلیپس یک شرکت هلندی و چند ملیتی لوازم و تجهیزات الکترونیکی در آمستردام هلند است . فیلیپس یکی از بزرگترین و قدیمی ترین برند تولید کننده لوازم الکترونیکی جهان مثل ریش تراش، غذا ساز، جارو برقی و اتواست .در سال 1939 اولین دستگاه ریش تراش فیلیپس به بازار عرضه شد .امروزه شرکت فیلیپس، نه تنها در زمینه لوازم خانگی و وسایل شخصی ، بلکه در سیستم های پزشکی و لوازم و تجهیزات الکترونیکی در سطح بین المللی و جهانی فعالیت دارد .
 

خدمات فیلیپس:

خدمات و محصولات فیلیپس مجموعه ای از انواع لوازم خانه و شخصی مانند ریش تراش، غذا ساز، جارو برقی و اتو است . ویژگی ریش تراش فیلیپس ، وزن کم ، توان بالا ، باتری قوی ، سازگاری با پوست های حساس و ... می باشد همچنین مقاومت بالای آن در برابر آب از مزیت این ریش تراش به حساب می آید .غذا ساز فیلیپس قدرت و کارایی بالایی دارد و از هر لحاظ عالی می باشد . غذا ساز فیلیپس قابلیت آسیاب ، خرد کردن ، مخلوط کن و همزن به طور همزمان را دارد . طراحی و استحکام خوب بدنه از مزیت های این غذا ساز به حساب می آید . 
سایر محصولات فیلیپس:
جاروبرقی فیلیپس بیشترین قدرت و توان را نسبت به سایر جارو برقی ها دارد . جارو برقی فیلیپس با زیبایی در طراحی، فیلتر ضد آلرژی و قابل شستشو ، توانسته است رضایت مشتریان را به خوبی جلب نماید . اتو های فیلیپس، از نظر کیفیت ،نوع مخزن، قدرت بخاردهی و... فوق العاده هستند. بنابراین خوب است بدانیم برای تهیه لوازم خانگی فیلیپس مانند ریش تراش، غذا سازو...با قیمت و کیفیت مناسب ،می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت ، بهره مند شوید . 
 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص فیلیپس:

بسیاری از کاربران از محصولات فیلیپس، از لحاظ کیفیت کالا ، اصالت و طراحی های زیبا رضایت کافی داشته اند و آن را به سایر کاربران به ویژه افرادی که ضمانت کالا برایشان مهم است ، پیشنهاد کرده اند . 
 

ارائه کد تخفیف خرید لوازم خانه فیلیپس:

شما میتوانید با کپی کد تخفیف خرید لوازم خانه فیلیپس مثل غذاساز،ریش تراش واتو از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، جهت خرید ارزان محصولات مرغوب و با اصالت فیلیپس به صورت تخفیف دار ،اقدام نمائید .

ارسال نظرات