لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف شنوتو تا 40% تخفیف ویژه اشتراک 6 ماهه و دانلود انواع پادکست فارسی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
84
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف شنوتو
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و با استفاده از کد تخفیف از 40% تخفیف ویژه خرید اشتراک 6 ماهه فروشگاه آنلاین کتاب صوتی شنوتو بهره مند می شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

mopsheno40
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سایت اینترنتی شنوتو ، ارائه دهنده پادکست فارسی:

انواع پادکست های فارسی و پادکست بی پلاس و... را به صورت رایگان از سایت شنوتو با کد تخفیف شنوتو از سایت تخفیف هات با تخفیف ویژه دانلود کنید.

خصوصیات شنوتو:

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که پادکست چیست پس این محتوا را از دست ندهید. پادکست چیست؟ پادکست همانند رادیو است تنها تفاوتی که با رادیو دارد این است،فایلی را که دوست دارید گوش دهید را خودتان می توانید انتخاب کنید وهمچنین سرعت پخش فایل، زمان پخش و همان طور که گفته شد تمامی این ها به انتخاب خود شما صورت میگیرد و میتوانید لذت ببرید که رادیو این امکانات را ندارد و فایلی که پخش میشود انتخاب آن دست شما نیست. تنها کافیست با دانلود پادکست فارسی مورد نظر خودتون اوقات فراغت خود را به بهترین نحو پر کنید و زمان های مرده خود را از دست ندهید. حتی میتوانید در هنگام پیاده روی یا ورزش یا ظرف شستن پادکست فارسی و یا به زبان های مختلف را دانلود کنید و لذت ببرید. دانلود پادکست فارسی بسیار کار آسانی میباشد و با رفتن در اینترنت این کار میسر میشود. گوش دادن پادکست فارسی یا به هر زبان دیگری مزیت های خاص خود را دارد.

قوه شنیداری خود را میتوانید با شنیدن پادکست فارسی تقویت کنید و یاد گیری برای شما آسان تر شود. میتوانید به راحتی با گوش دادن پادکست های غیر فارسی زبان خود را تقویت کنید و از این طریق یادگیری را از طریق گوش و شنیدار خود را تقویت کنید. از دیگر مزیت های پادکست فارسی این است که شما در هر زمان و مکانی بدون نیاز به اتصال به اینترنت میتوانید پادکست فارسی خود را گوش دهید و لذت ببرید و نیازی به اینترنت نیز نباشد. دیگر نیازی به رادیو نیست تنها برای شنیدن پادکست فارسی موردنظر خود میتوانید اپلیکیشن های مختلف را نصب کنید و حتی به سایت های مختلف مراجعه کنید یکی از سایت ها سایت شنوتو و همچنین پادکست بی پلاس است. از سایت شنوتو و پادکست بی پلاس میتوانید پادکست مورد نظر خود را انتخاب کرده و دانلود کنید.از مزیت های بسیار عالی شنوتو این است که دانلود پادکست از این سایت به صورت رایگان است. تنها کافی است نشر مورد نظر یا نام مورد نظر فایل خود را در شنوتو سرچ کنید و با دانلود پادکست آن به خود لذت ببخشید. در اینترنت برای بهتر فهمیدن پادکست چیست میتوانید سرچی بکنید و به سوال های خود راجع به پادکست و فایل های صوتی پاسخ بدهید. همچنین کانال های تلگرامی بسیاری و اپ های بسیار در اینترنت وجود دارند که با مراجعه به آن ها میتوانید فایل های مفید و کاربردی برای خود دانلود کنید و از آن ها نهایت استفاده را ببرید.

 

ارسال نظرات