لوگو تخفیف هات

سونی

سونی

درباره سونیشرکت sony تولید کننده مشهور لوازم الکترونیکی مصرفی در کشور ژاپن است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
خرید دوربین عکاسی و فیلم برداری با 1% تخفیف
قیمت قدیم
36,300,000
سود شما
310,000
قیمت جدید
35,990,000

درباره سونی

شرکت sony تولید کننده مشهور لوازم الکترونیکی مصرفی در کشور ژاپن است. این شرکت در زمینه های مختلفی مانند فیلم، موسیقی، خدمات مالی و سرمایه گذاری های دیگر نیز فعالیت های موفقی داشته است. شرکت sony توسط آقایانی به نام ایبوکا ماسارو و موریتا آکیو در سال 1946 با عنوان شرکت مهندسی ارتباطات مخابراتی توکیو تاسیس شد. 
اقایان ایبوکا و موریتا در مدت چهل سال با یکدیگر همکاری کردند که این همکاری یکی از سازنده ترین و جذاب ترین رابطه ها در تاریخ کسب و کار نامیده می شود. نبوغ ایبوکا در توسعه محصول، بازاریابی و مدیریت کسب و کار حرفه ای که در موریتا وجود داشت، شرکت sony را به یکی از مشهورترین برندهای جهان تبدیل کرد.

 

محصولات سونی

اولین محصول تولیدی شرکت sony ، یک پلوپز برقی بود. اگرچه این محصول فروش چندانی نداشت، اما شرکت سونی که در آن هنگام نام توتسوکو (Totsuko) داشت در تعمیر رادیوها و تجهیزات الکتریکی دیگر به موفقیت هایی دست یافته بود. در سال 1950، شرکت توتسوکو اولین دستگاه ضبط صوت ژاپنی رامعرفی کرد. اگرچه این مورد هم فروش چندانی نداشت ولی بخت و اقبال این شرکت در حال تحولی شگرف بود و اکنون این شرکت در حال تولید چندین لوازم صوتی و دیجیتال مانند موبایل,دوربین,تلویزیون در سراسر دنیا است.


 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات سونی

تعداد زیادی از خریداران محصولات این سایت اینترنتی فروش لوازم دیجیتال از کیفیت و مناسب بودن این محصولات راضی بوده اند و محصولات این شرکت مانند موبایل,دوربین,تلویزیون را به سایر دوستان و اشنایان خود نیز معرفی کرده اند و ان ها را ترغیب به خرید لوازم مورد نظرشان مانند موبایل و... از این سایت اینترنتی کرده اند.

 

ارائه تخفیف های ویژه فروش محصولات سونی در سایت تخفیف هات

سایت تخفیف هات انواع لوازم صوتی و دیجیتال مانند موبایل,دوربین,تلویزیون های مختلف از سایت سونی و دیگر شرکت ها را با تخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم کرده است.

ارسال نظرات