لوگو تخفیف هات

کد تخفیف سرژه

کد تخفیف سرژه

انواع لباس و اکسسوری زنانه را میتوانید از وبسایت تخصصی سرژه خریداری نمایید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 4 رای)
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف سرژه 500 هزارتومانی برای انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 500هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای یک میلیون و 200هزارتومان از وبسایت سرژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

500,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف 25 درصدی انواع لباس فروش ویژه سرژه

کاربران گرامی با ورود به وبسایت سرژه میتوانید از 25% تخفیف، برای خرید انواع لباس (تیشرت، شومیز، دامن، تاپ و...) بهره مند شوید توجه داشته باشید که برای خرید این محصولات نیاز به کد تخفیف نیست و تخفیف از قبل بر روی آن‌ها اعمال شده است. جهت مشاهده این محصولات بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

25% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 40% پوشاک سرژه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40% تخفیف ویژه برای خرید بالای 1 میلیون تومان از وبسایت سرژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
ارسال رایگان فروشگاه سرژه ویژه انواع کالا

بدون استفاده از کد تخفیف میتوانید از ارسال رایگان ویژه خرید انواع پوشاک زنانه، برای سفارش بالای یک میلیون از وبسایت سرژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 400 هزارتومانی برند سرژه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 400 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 1 میلیون تومان از برند سرژه بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

400,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
جدیدترین کد تخفیف 10% سرژه خرید آنلاین

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10% تخفیف ویژه سرژه برای انواع خرید بالای یک میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سرژه 20 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف سرژه میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای انواع خرید لباس از سرژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سرژه 300 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 900 هزارتومان از وبسایت سرژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

900 هزارتومان حداقل خرید
300,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

برای خرید لباس و اکسسوری میتوانید از کد تخفیف های برند سرژه استفاده نمایید و خرید های خود را ارزان تر ثبت کنید.

ارسال نظرات