لوگو تخفیف هات

سامسونگ

سامسونگ

یخچال
1 تخفیف
919

درباره سامسونگsamsung ، یکی از بزرگترین شرکت‌های بزرگ در کره جنوبی و یک شرکتی است که با چندین ملیت کار خود را ادامه میدهد و این شرکت از تعداد زیادی شرکت در کشورهای دیگر و زیرمجموعه تشکیل شده‌است

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کالا
فعلا معتبر
فروش ویژه انواع گوشی سامسونگ با 2% تخفیف
قیمت قدیم
55,599,000
سود شما
1,112,000
قیمت جدید
54,487,000
تخفیف 4% قیمت گوشی موبایل سامسونگ
قیمت قدیم
65,629,000
سود شما
2,300,000
قیمت جدید
63,329,000

 

درباره سامسونگ

samsung ، یکی از بزرگترین شرکت‌های بزرگ در کره جنوبی و یک شرکتی است که با چندین ملیت کار خود را ادامه میدهد و این شرکت از تعداد زیادی شرکت در کشورهای دیگر و زیرمجموعه تشکیل شده‌است. شرکت ‌های زیر مجموعه این شرکت نیز در صنایع مختلف فعالیت می‌کنند. 
گروه samsung برای اولین بار در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول در شکل یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. در طول ۳ دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا، نساجی، ارائه خدمات بیمه و خرده‌فروشی فعالیت های زیادی در سراسر دنیا داشته‌است. در حقیقت گروه سامسونگ در اخرهای سال ۱۹۶۰ وارد عرصه الکترونیک و در اوایل سال ۱۹۷۰ به صنایع کشتی‌ سازی نیز وارد شد.
 

محصولات سامسونگ

مدیریت روابط عمومی دفتر samsung در ایران هم اکنون بر عهده فردی به اسم مسعود فیاضی است. پیش از او فرناز فرضی خواهر این فرد مسئولیت اداره این شرکت در ایران را بر عهده داشته‌است. اولین آژانس روابط عمومی این شرکت در ایران شرکت مانا پیام بوده‌است و در حال حاضر مؤسسه روابط عمومی پرسش از سال ۹۴ تا به کنون به عنوان آژانس روابط عمومی این شرکت در ایران فعالیت می‌کند.محصولات سامسونگ در ایران در زمینه‌های موبایل، لوازم خانگی مانند تلویزیون، ساعت هوشمند، سیستم‌های تهویه مطبوع است. 
 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات سامسونگ

تعداد زیادی از کاربران در مورد موبایل شرکت samsung گفته اند که چندین سال از گوشی های این شرکت استفاده کرده اند و هیچ مشکلی برایشان پیش نیامده است و مناسب بودن قیمت موبایل، ساعت هوشمند یا حتی لوازم خانگی مانند تلویزیون این شرکت در مقایسه با کیفیت ان بسیار بالا بوده است.
 

ارائه تخفیف های ویژه سامسونگ در سایت تخفیف هات

برای برخوردار شدن از تخفیف های ویژه خرید لوازم خانگی مانند تلویزیون یا لوازم دیجیتال مانند ساعت هوشمند و موبایل از برند سامسونگ، تخفیف های ویژه آن را در سایت تخفیف هات دریافت کنید و به راحتی به خرید لوازم مورد نیاز خود اقدام کنید.

ارسال نظرات