لوگو تخفیف هات

زیو

زیو

درباره زیوفروشگاه پرده زیو با ديدگاهی نو به منظور گردآوری مجموعه كاملی از پرده های زبرا و دابل شید، و برای فروش مستقیم بدون واسطه فعاليت خود را آغاز کرده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 36% خرید پرده اتاق کودک
قیمت قدیم
2,178,000
سود شما
779,000
قیمت جدید
1,399,000

 

درباره زیو

فروشگاه پرده زیو با ديدگاهی نو به منظور گردآوری مجموعه كاملی از پرده های زبرا و دابل شید، و برای فروش مستقیم بدون واسطه فعاليت خود را آغاز کرده است. عواملی چون رنگ، فرم، جنس پارچه ها و تشک تخ خواب، در این شرکت باعث شده صادقانه پاسخگوی نیاز جامعه در رابطه با ساخت، طراحی، فروش و نصب انواع محصولات خود در اماکن تجاری، اداری، مسکونی و... باشد.

 

مجموعه پرده زیو، با بیش از 15 سال سابقه از بزرگترین وارد کنندگان پارچه پرده از کشور ترکیه بوده،و در راستای توسعه فعالیت ها در سال 1391 کارخانه ای برای تولید پرده زبرا و دبل شید از پارچه های وارداتی خود راه اندازی کرد.

 

محصولات زیو

این فروشگاه تخصصا اقدام به فروش پرده زبرا و دابل شید کرده و برای همین علت قیمت ها و کیفیت ارائه محصولات با هیچ یک از فروشگاه های اینترنتی مشابه قابل مقایسه نیست. این فروشگاه مفتخر است که با داشتن سالها تجربه در زمینه ی انواع پرده زبرا اداری و خانگی، گامی نو در ارائه ی وظایف خویش برای آسایش و رفاه بیشتر شما عزیزان بر دارد.

 

حتی فروشگاه پرده آنلاین پذيرای انتقادات و پيشنهادات شما خریداران گرامی در جهت بهبود كيفیت و ارائه خدمات بهتر بوده است .تمامی منسوجات فروشگاه پرده و تشت تخت خواب آنلاین صدرصد وارداتی و از بهترین برندهای فعال در کشور ترکیه بوده و در کارخانه این فروشگاه در کشور عزیزمان تولید و به مصرف کننده عرضه می شود .

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات زیو

فروشگاه پرده زیو با توجه به اصل مهم مشتری مداری و با استفاده ازمشاوره های ارزنده توسط كارشناسان خود تلاش نموده در همه حال نظر سليقه های گوناگون را تامين و چنان رفتار و عمل نماید که زیبنده مشتریان فهیم و دانا و با فرهنگ خود باشد و تمامی افرادی که از این سایت تشت تخت خواب یا پرده خریداری کرده اند از جنس و کیفیت عالی این محصولات رضایت داشته اند.

 

ارائه تخفیف های ویژه محصولات زیو در سایت تخفیف هات

برای خرید انوع پرده و لوازم اتاق خواب مانند تشت تخت خواب میتوانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و تخفیف های ویژه برای شرکت زیو و دیگر شرکت ها دریافت کنید.

 

ارسال نظرات