لوگو تخفیف هات

کد تخفیف تیوال پلاس

کد تخفیف تیوال پلاس

درباره ی تیوال پلاس:تیوال پلاس یک شبکه اجتماعی عمومی در بستر تجاری است که در آن کاربران در مورد علاقه‌مندی های مشترک و محصولات وابسته به آن‌ها ارتباط دارند

امتیاز دهید
(امتیاز 50 از -1 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
دریافت کد تخفیف 100% رایگان اشتراک 3 ماهه تیوال پلاس

دریافت کد تخفیف 100% رایگان اشتراک 3 ماهه تیوال پلاس

کاربران تخفیف هات میتوانند با کلیک بر روی "خرید کنید" و با استفاده از امتیاز های خود در دیجی کالا کد تخفیف اختصاصی 3 ماه اشتراک رایگان تیوال را از وبسایت دیجی کالا دریافت کنید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

درباره ی تیوال پلاس:

تیوال پلاس یک شبکه اجتماعی عمومی در بستر تجاری است که در آن کاربران در مورد علاقه‌مندی های مشترک و محصولات وابسته به آن‌ها ارتباط دارند . مثلا یکی از زمینه های اصلی وب سایت تیوال، سینما است. افرادی که علاقه مند به سینما هستند مخاطبان این بخش را تشکیل می دهند و حول محور سینما همچون اخبار فیلم ها، نقد و بررسی آثار و دیگر موضوعات مرتبط با سینما صحبت می کنند . همچنین تیوال یک سامانه رزرو آنلاین خرید بلیت کنسرت ، خرید بلیت تئاتر و خرید بلیت فیلم می باشد که با داشتن کد تخفیف تیوال پلاس این خدمات ارزان تر می شود. به طور کلی هدف از ایجاد تیوال گسترش فرهنگ هنری در میان مردم می باشد .

خدمات تیوال پلاس:

یکی از خدماتی که توسط شبکه اجتماعی تیوال ارائه شده است و موجب می شود که نسبت به سایر شبکه های اجتماعی متمایز باشد پرداختن به موضوع سینما و کد تخفیف تیوال پلاس است. بنا براین افرادی که به این موضوع علاقه مند هستند وارد این فیلد می شوند و در مورد موضوعاتی که حول این محور است به گفتگو می پردازند و گاهی با افرادی که هم فکر و هم عقیده هستند آشنا می شوند .
همچنین شبکه اجتماعی تیوال از گزینه های دیگری مثل اخبار، عکاسی ، رادیو اینترنتی و ... استفاده کرده است . در مجموع ازخدمات تکمیلی تیوال می توان به ارایه کد تخفیف تیوال پلاس، خرید بلیط، رزرو صندلی و... پرداخت.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات وب سایت تیوال پلاس :

کاربران و هنرمندان از همکاری با این وب سایت نهایت رضایت را داشته اند و باور دارند که تیوال توانسته است ارتباطی خوب و صادقانه با کاربران خود برقرار کند و محلی خوب و مطمئن برای فروش و خرید بلیط نمایش ها ، کنسرت ها و نمایش فیلم ها است و نقش به سزایی برای فروش بلیط ها و تبلیغات را بر عهده دارد و توصیه کرده اند اگر کار فروش بلیط داشتید اجرای آن را به تیم حرفه ای و کار بلد تیوال بسپارید . همچنین با داشتن کد تخفیف تیوال پلاس از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

ارائه کد تخفیف تیوال پلاس در سایت تخفیف هات:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف تیوال پلاس از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای رزرو و خرید بلیت ارزان و تخفیف دار از سایت تیوال پلاس اقدام کنید.

ارسال نظرات