لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کوپن تخفیف 50% تپسی-tap30

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
2232
2.2
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف تا سقف 25 هزارتومان برای سرویس پیک فوری بهره مند شوید. میبایست کد را کپی کرده و بر روی "تپسی" کلیک نمایید و این کد را در قسمت تخفیف وارد نمایید.

EID1403
تپسی
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

برای اولین سفر تپسی کد تخفیف 50% را تا سقف 20 هزارتومان میبایست کد را کپی کرده و بر روی "تپسی" کلیک نمایید و این کد را در قسمت جایزه و تخفیف وارد نمایید.

DGKLES
تپسی
راهکار تخفیف خدمت
راهکار سوم: منقضی
30 هزار تومان حداقل سفارش

با استفاده این کد تخفیف از 50 درصد تخفیف سفارش موتوپیک تپسی تا سقف 30 هزارتومان و برای 10 بار استفاده نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت تپسی" کلیک نمایید.

PEA26
دریافت تپسی
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات تاکسی اینترنتی تپسی :

تکنولوژی و اینترنت در پیشرفت کارها تاثیر بسیار موثری داشته و به کارهای انسان سرعت بخشیده است. به طوری که در حال حاضر انجام کارها بدون وجود اینترنت تقریبا غیر ممکن می باشد و این نشان دهنده شدت نیاز بشر به اینترنت می باشد. درواقع وجود اینترنت و خدمات اینترنتی بسیاری از نیازهای انسان ها را برطرف کرده است. یکی از خدماتی که توسط اینترنت ارائه می شود سامانه های خدماتی نظیر سامانه tap30 می باشد. شما از طریق وب یا دانلود تپسی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید و از کوپن تخفیف و کد تخفیف تپ سی نیز استفاده نمایید. حتما تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده است که در سطح شهر نیاز به تاکسی داشته اید تا زودتر به مقصد مورد نظر خود برسید. همچنین برای شما پرداخت هزینه بالای تاکسی تحت عنوان دربست مشکل بوده و ناچار مجبور بوده اید پیاده به محل مورد نظر بروید و در نتیجه دیرتر هم رسیده اید.

این ها مثال هایی از مشکلات حمل و نقل در سطح شهر می باشد که همیشه حمل و نقل را برای مسافران دشوار نموده است و باعث به وجود آمدن سرویس هایی نظیر tap30 شده است. به دنبال آن برای کاهش بیشتر هزینه ها باعث فعال شدن کد تخفیف تپسی و کوپن تخفیف تپسی شده است. tap30 یکی از سامانه های حمل و نقل آنلاین و سفارش تاکسی در سطح شهر ها می باشد. افراد با دانلود تپسی و استفاده از آن نه تنها در هزینه های حمل و نقل تاکسی صرفه جویی می کنند بلکه از کدتخفیف تپسی نیز بهره مند می شوند. علت کم بودن هزینه های تپ سی به دلیل حذف واسطه می باشد.

تپسی مسافر:

با دانلود تپسی به نرم افزار سامانه tap30 دسترسی خواهید داشت و می توانید تپسی را روی موبایل خود نصب کرده و از کوپن تخفیف و كد تخفيف تپسي نیز استفاده نمایید. حال شما می توانید تنها با فعال کردن اینترنت موبایل خود در هر زمان و هر مکان و دانلود تپسی به آسانی وارد نرم افزار تپسی مسافر شده و درخواست تاکسی نمایید. با دانلود تپسی شما همیشه نرم افزار را همراهتان خواهید داشت و کوپن تخفیف تپسی با خبر می شوید. همچنین برای راحتی مسافران امکان سفارش تاکسی و پرداخت هزینه به صورت آنلاین و وجه نقد نیز توسط tap30 به وجود آمده است.

پس از درخواست تاکسی درصورت نداشتن وجه نقد، می توانید به صورت آنلاین هزینه سفر خود با tap30 را پرداخت نموده و همچنین از کد تخفیف تپ سی استفاده نمایید. در tap30 علاوه بر اینکه مقدار هزینه سفر کاهش می باید بلکه برخی مواقع با استفاده از کد تخفیف تپ سی هزینه حمل و نقل به مقدار چشم گیری کم می شود. با دانلود تپسی می توانید به راحتی متوجه شوید که کد تخفیف تپ سی برای شما وجود دارد یا خیر . اگر شما شامل کوپن تخفیف و یا کد تخفیف تپ سی باشید از طرف نرم افزار tap30 به شما اطلاع رسانی می شود و با فعال شدن کد تخفیف تپسی جدید هزینه سفر شما کاهش می یابد.

تخفیف تپسی سفر اول:

تمامی سفرهای شما زیر نظر مجموعه tap30 می باشد و به راحتی قابل پیگیری می باشد. در نتیجه با خیال راحت و اطمینان خاطر می توانید با tap30 سفر داشته باشید. علاوه بر مزایایی نظیر پرداخت آنلاین و کد تخفیف تپ سی سفر اول بهتر است بدانید شما می توانید اطلاعات سفر خود را با خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید. یکی دیگر از امکانات پیشرفته و مهم سامانه tap30 این می باشد که شما می توانید قبل از درخواست تاکسی از هزینه سفر خود مطلع شوید.شما می توانید هر زمان که خواستید قبل از رسیدن تاکسی، سفر خود را بدون پرداخت هیچ گونه جریمه ای لغو نمایید. یکی دیگر از امکانات tap30 ارسال نظرات مسافران درمورد سفر و راننده تاکسی می باشد.

چنانچه مسافری از سفر خود با tap30 رضایت نداشته باشد، می تواند درون برنامه tap30 نظر خود را ثبت کند و سامانه tap30 به آسانی پیگیری می کند. علاوه بر همه این ها از امکانات دیگر tap30 به سرویس های مخصوص بانوان می توان اشاره کرد که به منظور راحتی بانوان از طرف tap30 به وجود آمده است. همچنین مسافران برای سفرهای خاص خود می توانند از بین خودروهای لوکس نیز سرویس تاکسی انتخاب نمایند و به راحتی سفر نمایند.

 

کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی:

امکاناتی شامل توقف در مسیر ، انتخاب مقصد دوم و همچنین تاکسی رفت و برگشت از دیگر امکانات سرویس TAP30 میباشد که شما هر زمان که خواستید فعال نمایید. علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل با استفاده از تاکسی تپسی همچنین سامانه tap30 تخفیف هایی را نیز در قالب کد تخفیف تپسی برای مسافران فراهم می آورد. شما می توانید در نرم افزار تپ سی قبل از پرداخت هزینه کد تخفیف تپ سی را وارد نمایید و هزینه سفر شما با تفاوت زیادی کاهش می یابد.کد تخفیف تپسی زمان دار می باشد و شما این مهلت را دارید که از آن استفاده کنید. با استفاده از تپ سی تمامی مشکلاتی که از قبل برای حمل و نقل در سطح شهر داشته اید حل خواهد شد و سفر راحتی را مناسب با شرایط خود خواهید داشت. همچنین با استفاده از کدتخفیف تپ سی درنظر گرفته شده توسط تپ سی با کم ترین هزینه به مقصد مورد نظر خود بروید و از سفر خود لذت ببرید.

تخفیف تپسی در مشهد:

قیمت حمل و نقل در شهر های بزرگی مانند مشهد و تهران به لحاظ بالا بودن هزینه دشوار است. به دلیل وضعیت کرونا بهتر است از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و بی آر تی نیز استفاده نشود. به همین دلیل تخفیف تپسی در مشهد و تهران و شهرهای بزرگ طرفداران بسیار زیادی دارد. تاکسی اینترنتی تپسی نیز به منظور سهولت حمل و نقل مردم در شهر کد تخفیف تپسی مشهد و کد تخفیف تپسی تهران را در دسترس کاربران قرار میدهد. به همین دلیل است که استفاده از تاکسی اینترنتی نسبت به تاکسی تلفنی های سابق بسیار بیشتر است. رانندگان تپسی نیز با استفاده از هندزفری مکالماتی که با مسافران خود دارند را راحت تر انجام میدهند.

 

ارسال نظرات