لوگو تخفیف هات

کد تخفیف تپ سی 30هزارتومانی ویژه معرفی دوستان

30,000 تومان
0
636
4
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

با مراجعه به اپلیکیشن تپسی و ورود به حساب کاربری و انتخاب گزینه معرفی به دوستان میتوانید از تخفیف30هزارتومان ویژه برای دریافت تاکسی اینترنتی از تپسی بهره مند شوید. همچنین با به اشتراک‌ گذاشتن کد معرف خود برای دوستان و آشنایان از 30 هزارتومان تخفیف تپسی به ازای هر نفر برخوردار شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "دریافت تپسی" کلیک نمایید.

WR9L3Z
خرید کنید
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات تپ سی: 

برنامه تپ سی یک اپلیکیشن است که کمک می کند تا سفر های درون شهری با تاکسی تلفنی راحت تر، امن تر و ارزان ترهمراه با کوپن تخفیف و کد تخفیف انجام شود. این سامانه هوشمند درخواست آنلاین خودرو در بیشتر شهر های پر جمعیت به مردم خدمات خود را ارائه می دهد. این شرکت مورد اطمینان میلیون ها ایرانی است که به صورت روزانه از برنامه تپ سی استفاده می کنند. با استفاده از سامانه هوشمند درخواست خودرو تپ سی مسافران می توانند بدون اتلاف وقت، به راحتی و در کمترین ممکن تاکسی آنلاین بگیرند و سفرهای درون شهری خود را انجام دهند. برنامه تپ سی تنها یک اپلیکیشن نیست بلکه یک گروه بزرگی از کارشناسان ایرانی است. تمام افراد گروه در تلاش هستند تا امنیت و آسایش را برای مسافران و راحتی و درآمد را برای مسافران به ارمغان بیاورند.

تپسی انلاین:

این سامانه با به کارگیری تکنولوژی پیشرفته فرآیند درخواست سفر را با سرعت و بهره وری بهتری انجام می دهد. اتلاف وقت کمتر، هزینه های ارزانتر و کیفیت بهتر از ارزش هایی است که برنامه تپسی برای مشتریان و کاربران خود به وجود می آورد. از دیگر ارزش های خلق شده توسط سامانه هوشمند درخواست خودرو تپ سی حل مشکل ترافیک و آلودگی هوا در شهر های بزرگ است. استفاده از خدمات تپ سی به معنای استفاده ی کمتر از خودروهای شخصی و در نتیجه ترافیک کمتر و هوایی پاکیزه تر است. برنامه تپ سی خدمات خود را با سرعت بالا به کاربران ارائه می دهد. به این صورت که شما از زمانی که قصد انجام سفر می کنید تا زمانی که یک خودرو آماده ارائه خدمت به شما باشد، تنها چند ثانیه زمان لازم است.

 

تپسی

كد تخفيف تپسي:

برنامه تپسی مکان شما را تشخیص می دهد و راننده را به محلی که شما درخواست داده اید اعزام می کند. با تپ سی سفرهای شما ارزانتر انجام می شود به گونه ای که در اکثر اوقات، کوپن تخفیف و كد تخفيف تپسي شاهد کاهش 40 درصدی هزینه های سفر خود خواهید بود. قبل از آغاز سفر شما هزینه ی سفر را مشاهده می کنید و نیازی که برای هزینه کمتر با راننده پانه بزنید. همچنین پرداخت هزینه سفر تپ سی خود را می توانید به صورت آنلاین و یا نقدی انجام دهید. لازم به ذکر است که با داشتن کوپن تخفیف و کد تخفیف تپ سی می توانید هزینه سفر خود را کاهش داده و ارزان تر سفر کنید.

تپسی رانندگان:

تپسی پیشرفته ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را در کشور طراحی کرده است تا مسافر و راننده به راحتی از خدمات این سامانه هوشمند درخواست خودرو استفاده کنند. تپسی رانندگان برای جذب رانندگان از شایسته ترین افراد استفاده می کند و آن ها را تحت آموزش قرار می دهد تا خدماتی که به مسافران ارائه می دهند با کیفیت عالی باشد. امنیت سفر از ارزش های دیگری است که تپ سی برای مسافران خود به وجود آورده است. برنامه تپ سی مسیر سفرها را به طور دائم زیر نظر می گیرد تا از امنیت سفر مسافران اطمینان حاصل نماید. مسافران در حین سفر خود می توانند لینک سفر را برای اعضای خانواده و یا دوستان خود ارسال کنند تا آن ها نیز به صورت آنلاین و زنده مسیر سفر مسافر را رصد کنند و هر دو طرف اطمینان خاطر را از سفر مسافر داشته باشند. تپسی دارای پنل سازمانی نیز می باشد که یک سامانه تحت وب است که برای ارسال درخواست سفر برای چندین نفر به صورت همزمان طراحی شده است.

تخفیف تپسی سفر اول:

هدف این محصول پاسخگویی به نیاز های درون شهری کارکنان سازمان های بزرگ است. ویژگی های اصلی پنل سازمانی شامل درخواست چند خودرو به صورت همزمان و بدون محدودیت در تعداد خودرو ها، گزارش گیری آنلاین از قیمت سفر ها است.همچنین ردگیری مسیر سفر ها در وب سایت و دریافت گزارش از جمع سفر ها در یک بازه زمانی مشخص در قالب یک فایل اکسل می باشد. فایل اکسل شامل اطلاعاتی از مبدأ، مقصد و زمان سفر ها و نیز مشخصات مسافران می باشد و نحوه پرداخت هزینه سازمانی به صورت آنلاین و اعتباری از ویژگی پنل سازمانی است. با 1630 تپسی بدون نیاز به اینترنت و به صورت تلفنی درخواست خودرو را برای شما انجام می دهد.

از دیگر خدمات ارائه شده توسط این سامانه کوپن تخفیف تپسی سفر اول شما میباشد. این محصول در کنار سرویس کلاسیک به جابه جایی سریع و ارزان مسافر در سطح شهر می پردازد. با دانلود تپ سی می توانید از خدمات این سامانه به راحتی بهره مند شوید و سفر های امن، ارزان و راحت را تجربه کنید.

کدتخفیف تپسی را کجا وارد کنیم؟

تخفیف های تپسی به صورت کد تخفیف تپسی برای کاربران این اپلیکیشن ارسال میشود و یا در سایت هایی که کد تخفیف قرار دارد مانند تخفیف هات قرار میگیرد.کاربران با استفاده از این کوپن تخفیف تپسی سفر های به صرفه ای را تجربه می کنند. در مشهد و تهران که شهرهای بزرگی هستند با استفاده از کد تخفیف تپسی مشهد و کد تخفیف تپسی تهران میتوان مسیرهای طولانی و پرهزینه را با هزینه کمتر انجام داد.کاربران میبایست وارد اپلیکیشن تپسی شوند و از منوی اپ در قسمت جایزه و تخفیف کد تخفیف را وارد نمایند و پس از انتخاب مبدا و مقصد تخفیف برای آن ها اعمال خواهد شد.دربیشتر موارد کد های تخفیف پس از مدتی منقضی میشوند و کد تخفیف تپسی جدید در دسترس کاربران قرار میگیرد.

 

ارسال نظرات