لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

دریافت کوپن تخفیف تپسی ویژه 5 سفر رایگان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
2232
4.4
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

کاربران تخفیف هات می توانند با معرفی یک راننده به تپسی از 5 سفر رایگان بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات تپسی:

تپ سی از سال 1395 فعالیت خود را در حوزه تاکسی به صورت اینترنتی شروع کرده است. این شرکت بیش از 800 راننده دارد. هزینه حمل و نقل در این برنامه بسیار ارزان و مناسب است شما با دریافت کوپن تخفیف تپسی و کد تخفیف تپ سی میتوانیدتا 10 درصد بهرمند شوید. همچنین امروزه تاکسی اینترنتی خطرات تاکسی های معمولی را ندارند و امنیت بسیار زیادی برای مسافر فراهم میشود. دیگر پیدا کردن تاکسی و سفرهای درون شهری به کاری بسیار آسان تبدیل شده است. مانند گذشته دیگر نیازی نیست گوشه خیابان منتظر رد شدن تاکسی بایستید. با نصب تپسی و دریافت کوپن تخفیف و كد تخفيف تپسي به راحتی روی نقشه مبدا خود را مشخص کرده و سپس با مشخص کردن مقصد خود به راحتی سفری درون شهری داشته باشید.

با تپ سی(tap30) راننده ای که درخواست شما را قبول کرده است به سرعت به مبدا شما می آید و بدون اتلاف وقت شما را به مقصد موردنظر می رساند. شما میتوانید سفر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا از بابت امنیت نگرانی نداشته باشید. همچنین با دریافت کوپن تخفیف تپسی و کد تخفیف تپ سی سفرهای بیشتر و ارزان تر داشته باشید. با دریافت این اپلیکیشن و تحقیق کردن و گشتی در این برنامه میتوانید از تمامی مزایای آن باخبر شوید. شما این برنامه را میتوانید از بازار و فروشگاه پلی و... دانلود کرده و از مزایای این برنامه مثل کد تخفیف تپسی و.. بهره مند شوید. با دریافت کوپن تخفیف تپسی و کد تخفیف تپسی تا 50 درصد تخفیف بهره مند شوید.

کد تخفیف تپسی جدید تهران:

استفاده از تاکسی اینترنتی در شهرهای بزرگی مثل تهران و مشهد کاربرد بیشتری دارد.به دلیل استفاده زیاد افراد از کدتخفیف تپسی، کدهای ارسال شده برای کاربران منقضی شده و نیازمند کوپن تخفیف و کد تخفیف تپسی جدید هستند.کد تخفیف تپسی تهران و کد تخفیف تپسی مشهد و کوپن تخفیف شیراز بیشترین تعداد کدهایی هستند که برای کاربران تپسی ارسال میشوند.به دلیل مرقون به صرفه بودن و در دسترس بودن تاکسی های اینترنتی مردم کمتر از خودروهای شخصی و حتی دوچرخه استفاده می کنند.به همین دلیل آمار خرید دوچرخه آنلاین نیز بسیار پایین آمده است و کاربران موافق استفاده از تپسی و تاکسی اینترنتی هستند.امنیت از موارد بسیار مهم برای تاکسی اینترنتی میباشد که تاکسی اینترنتی تپ سی از امنیت بالایی برخوردار است.


 

ارسال نظرات