لوگو تخفیف هات

کد تخفیف بیمیتو

کد تخفیف بیمیتو

فروش بیمه
12 تخفیف
6081

بیمه ضامن امنیت شما و وسایل شماست. سرویس دهندگان بیمه مانند بیمیتو همواره با ارائه خدمات بیمه در زمینه های مختلف با هزینه ای مقرون به صرفه هستند. شما می توانید جدید ترین تخفیف های بیمیتو را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 3.7 از 6 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث تا 250 هزارتومان

کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث تا 250 هزارتومان

با استفاده از کد تخفیف از 250 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بیمه بدنه از وبسایت بیمیتو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

250,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بیمیتو ثالث تا 20 هزارتومان ویژه بیمه تکمیلی

کد تخفیف بیمیتو ثالث تا 20 هزارتومان ویژه بیمه تکمیلی

با کپی کردن کد تخفیف بالا از 20 هزار تومان تخفیف برای خرید بیمه تکمیلی استفاده نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف در سایت بیمیتو برای شما اعمال شود.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف بیمیتو 150 هزارتومانی شخص ثالث

کدتخفیف بیمیتو 150 هزارتومانی شخص ثالث

با وارد کردن کد تخفیف از 150 هزارتومان تخفیف ویژه بیمه شخص ثالث را دریافت کنید. لازم به توضیح است این کد را در صفحه پرداخت وارد نمایید. برای استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت بیمه" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بیمتو تا 150 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو

کد تخفیف بیمتو تا 150 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو

کاربران تخفیف هات میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 150 هزارتومان تخفیف بیمه شخص ثالث از وبسایت بیمه دات کام ویژه اولین خرید بهره مند شوید. برای دریافت کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف بیمیتو تا 75 هزارتومان برای بیمه عمر

دریافت کد تخفیف بیمیتو تا 75 هزارتومان برای بیمه عمر

با کپی کردن کد تخفیف اختصاصی تخفیف هات و کلیک بر روی "خرید کنید" از 75 هزارتومان تخفیف برای خرید بیمه عمر از وبسایت بیمیتو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید.

75,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه بیمیتو تا 50 هزارتومان برای بیمه آتش سوزی

کد تخفیف بیمه بیمیتو تا 50 هزارتومان برای بیمه آتش سوزی

با وارد کردن کد تخفیف بالا برای خرید بیمه آتش سوزی از 50 هزارتومان تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف در وبسایت بیمیتو برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف بيميتو تا 50 هزارتومان برای خرید بیمه موتورسیکلت

كد تخفيف بيميتو تا 50 هزارتومان برای خرید بیمه موتورسیکلت

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 50 هزارتومان تخفیف خرید بیمه موتور سیکلت استفاده نمایید. جهت استفاده از تخفیف باید کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف در سایت بیمیتو برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
بیمیتو کد تخفیف 50 هزارتومانی ویژه بیمه مسافرتی

بیمیتو کد تخفیف 50 هزارتومانی ویژه بیمه مسافرتی

با وارد کردن کد تخفیف از 50000 هزارتومان تخفیف ویژه بیمه مسافرتی را دریافت کنید. لازم به توضیح است این کد را در صفحه پرداخت وارد نمایید. برای استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه بدنه بیمیتو و بیمه مسئولیت پزشکان تا 100 هزارتومان تخفیف

کد تخفیف بیمه بدنه بیمیتو و بیمه مسئولیت پزشکان تا 100 هزارتومان تخفیف

با استفاده از کد تخفیف بالا از 100 هزارتومان تخفیف برای خرید بیمه مسئولیت پزشکان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف در وبسایت بیمیتو برای شما ثبت شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف بیمیتو تا 14% برای خرید بیمه بدنه خودرو

تخفیف بیمیتو تا 14% برای خرید بیمه بدنه خودرو

کاربران تخفیف هات میتوانند با کلیک روی "خرید کنید" و با استفاده امتیاز های خود در دیجی کلاب، کد تخفیف 14% تا سقف تخفیف 150 هزارتومان برای بیمه بدنه خودرو از بیمیتو دریافت کنند.

14% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف بیمیتو 100% برای شرکت در جشنواره تابستانه

کد تخفیف بیمیتو 100% برای شرکت در جشنواره تابستانه

از طریق سایت تخفیف هات با خرید بیمه در جشنواره تابستان شرکت کنید و از جوایز ارزنده گوشی IPhone 12 pro max و PS5 و سه سکه بهار آزادی بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره و جوایز آن می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

مقایسه و خرید آنلاین بیمه با کد تخفیف بیمیتو:

یکی از مهم ترین مسائلی که پس از خرید خودرو و هر گونه وسیله‌ی نقلیه باید به آن توجه داشت، بیمه می‌باشد. بیمه کردن وسایل نقلیه مختلف نظیر خودرو، موتورسیکلت و ... به قدری اهمیت دارد که برخی از بیمه ها برای آنها باید به صورت اجباری فعال شود. بیمه با یک قرارداد میان شما و یکی از شرکت های بیمه آغاز می‌شود. در واقع شما شما در ازای پرداخت مبلغ مشخصی که در قرارداد تعیین می‌کنید، خدماتی را از شرکت های بیمه دریافت خواهید کرد. . امروزه شرکت های بیمه‌ی بسیاری در کشور ما تاسیس شده است که خدمات متنوعی از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و... را به مشتریان ارائه می‌دهند. بیمیتو آنلاین به شما کمک می‌کند که با استفاده از کد تخفیف بیمیتو بتوانید از خدماتی مانند بیمیتو بیمه شخص ثالت، بیمیتو بدنه و بیمیتو تخفیف دار برخوردار شوید.

 

بیمیتو چیست و چرا باید از بیمیتو استفاده کرد؟

باید این واقعیت را پذیرفت که گسترش استفاده از اینترنت سبک زندگی ما را دستخوش تغییر کرده است. تا سالها پیش این امکان نداشت که بتوان به صورت غیر حضوری و آنلاین از خدمات بیمه استفاده کرد اما امروزه شما می‌توانید با استفاده از بیمیتو آنلاین از خدمات مختلفی نظیر بیمیتو بیمه شخص ثالث با کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث، بیمیتو بدنه، بیمیتو تخفیف دار و ... بهره مند شوید. بیمیتو، وب‌سایت و اپلیکیشن مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه است. با کمک بیمیتو شما می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه کنید و خریدی آگاهانه را تجربه کنید. از جمله دلایلی که باعث می‌شود بتوان به بیمیتو اعتماد کرد این است که بیمیتو با شرکت‌های بیمه مورد تأیید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می‌کند و تمامی فرآیندهای آن، مورد تأیید عاملان رسمی بیمه است.

 

خدمات بیمیتو رایگان:

خدمات اپلیکشین و وب‌ سایت بیمیتو به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. این شرکت برای حفظ بی‌طرفی و بالا بردن کیفیت خدماتی که کارشناسان این وب سایت به شما ارائه می‌دهند، از روش های خوب و مطمئنی بهره می‌گیرد. بیمیتو سیستم درآمد کارشناسان خود را به صورت درآمد ثابت درنظر گرفته است. با توجه به این موضوع، این کارشناسان مسئولیت دارند که بهترین و مفیدترین پیشنهادات ممکن را به مشتریان ارائه بدهند. به عبارتی دیگر کارشناسان این وب سایت از فروش بیمه هیچ کمیسیونی دریافت نمی‌کنند. نهایتاً طی قرارداد داخلی شرکت بیمیتو با شرکت‌های بیمه بابت فروش هر بیمه، مبلغی به بیمیتو تعلق می‌گیرد اما بخش کارشناسی و مشاوره بیمیتو برای همیشه مستقل از واحد مالی شرکت فعالیت خواهد نمود. مدیران این شرکت تاکید زیادی دارند که کارشناسان تمام اطلاعات خود را در زمینه‌ی قیمت و شرایط بیمه، در اختیار مشتری قرار دهند. همچنین می توانید برای کارشناسی خودرو خود، بصورت آنلاین از سایت همراه مکانیک یاری بگیرید. به منظور کاهش هزینه کارشناسی می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه و  کد تخفیف همراه مکانیک را دریافت کنید.

 

مزیت بیمیتو نسبت به سایر شرکت های بیمه چیست؟

بیمیتو مزایای زیادی نسبت به سایر شرکت ها دارد. در مرحله اول می‌توان به غیر حضوری بودن خدمات این شرکت اشاره کرد. شما لازم نیست به نمایندگی مراجعه حضوری داشته باشید و می‌توانید از هرجایی که هستید به صورت اینترنتی و آنلاین درخواست خود را برای خرید بیمه‌های مختلف ثبت کنید. یکی دیگر از مزیت‌های این وب سایت این است که شما قدرت مشاهده، مقایسه و بررسی قیمت‌ها و شرایط شرکت‌های مختلف از طریق بیمیتو را دارید. مزیت سوم بیمیتو این است که بیمه‌نامه شما با پیک رایگان به دستتان خواهد رسید و هزینه‌ای نخواهد داشت. با خرید از بیمیتو 10 روز قبل از سررسید بیمه‌هایتان با شما تماس گرفته می‌شود و موعد سررسید بیمه‌تان یادآوری می‌شود و تمدید آن از طریق بیمیتو برای شما انجام می‌گردد.

 

اپلیکیشن بیمیتو در دسترس مشتریان:

شما می‌توانید برنامه مدیریت و خرید بیمه بیمیتو را روی اپ استور برای سامانه‌های با سیستم عامل IOS و از روی گوگل پلی یا کافه بازار برای گوشی‌های اندروید دریافت کنید. همچنین لینک دانلود برنامه نیز در صفحه اصلی وب‌سایت قرار داده شده است. بعد از نصب برنامه شما می‌توانید ویژگی‌های برنامه را مشاهده نمایید. سیستم شماره تلفن شما برای همیشه به عنوان نام کاربری شما شناخته خواهد شد و با استفاده از رمز عبوری که انتخاب نموده‌اید، می‌توانید وارد سامانه شوید. این سامانه به این شکل طراحی شده است که فقط شما قادر به ورود به پنل و حساب کاربری خود باشید. حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شما برای بیمیتو بسیار اهمیت دارد و تلاش زیادی برای حفظ این اطلاعات در محیط مجازی می‌شود.

 

بروزترین کد تخفیف بیمیتو تست شده و رایگان:

شما می‌توانید برای استفاده از کد تخفیف بیمیتو و هم‌چنین صدها کدتخفیف دیگر مانند کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید. استفاده از این کدهای تخفیف برای شما هزینه‌ای را به دنبال ندارد و شما می‌توانید به صورت کاملاً رایگان از آنها استفاده کنید. اگر شما هم تمایل به خریدی ارزان و مقرون به صرفه را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف هات مانند کد تخفیف اسنپ ساپلای ، کد تخفیف اسنپ پی بهره مند شوید. کد تخفیف فروشگاه هایی مانند دیجی کالا نیز در تخفیف هات موجود است.

 

ارسال نظرات