لوگو تخفیف هات

کد تخفیف بلوبانک

کد تخفیف بلوبانک

بلوبانک، بانکی جدید با امکانات بسیار جذاب است. شما می توانید جدید ترین کد تخفیف های بلو بانک را از تخفیف هات به صورت رایگان دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 5 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف بلوبانک با استفاده از کد معرف

کد تخفیف بلوبانک با استفاده از کد معرف

با استفاده از کد تخفیف در حین ثبت نام، پس از تکمیل ثبت نام کد معرف خود را دریافت نموده و با اشتراک گذاری در بین دوستان به ازای هر نفر از 30 هزارتومان بهره مند شوید. جهت بهره مندی می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید"کلیک نمایید و هنگام ثبت نام وارد نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد معرف بلو بانک تا 30000 هزارتومان با دعوت از دوستان

کد معرف بلو بانک تا 30000 هزارتومان با دعوت از دوستان

شما می توانید با استفاده از کد معرف بالا در حین ثبت نام، پس از تکمیل ثبت نام کد معرف خود را دریافت نموده و با اشتراک گذاری در بین دوستان به ازای هر نفر از 30000 هزارتومان بهره مند شوید. جهت بهره مندی می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید"کلیک نمایید و هنگام ثبت نام وارد نمایید.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد معرف بلوبانک تا 100% ویژه ثبت نام

کد معرف بلوبانک تا 100% ویژه ثبت نام

شما می توانید کد تخفیف را هنگام ثبت نام وارد نماییدو پس از تکمیل ثبت نام کد معرف خود را دریافت نموده و در بین دوستان خود به اشتراک بگذارید تا به ازای هر نفر از 30 هزارتومان بهره مند شوید. جهت بهره مندی می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید"کلیک نمایید و هنگام ثبت نام وارد نمایید.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف بلوبانک 50 هزارتومانی هدیه اولین افزایش موجودی

کدتخفیف بلوبانک 50 هزارتومانی هدیه اولین افزایش موجودی

با استفاده از این کد معرف هنگام ثبت نام از 10% هدیه با افزایش اولین موجودی تا سقف 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف و معرف بلوبانک | معتبر، تست شده و رایگان | blubank

این روز ها، با پیشرفت تکنولوژی همه کسب و کار ها به سمت دیجیتال و آنلاین شدن رفته اند. بانک ها هم از این پیشرفت بی بهره نمانده اند. حالا بانکی تاسیس شده است که صفر تا صد کار هایش تماما دیجیتال است. یعنی نیازی نیست برای انجام کار های بانکیتان حتی یک بار از خانه خارج شوید. حتی اگر می خواهید حساب باز کنید. بلوبانک همان بانک کاملا دیجیتال است. شما برای باز کردن حساب در بلوبانک نیاز به کد معرف دارید. کد معرف بلوبانک و کد تخفیف بلوبانک را اینجا می توانید تهیه کنید.

 

بانکی کاملا دیجیتال- بانک دیجیتال بلوبانک

بلوبانک یک بانک دیجیتال است. یعنی بدون نیاز به شعبه حضوری، بدون نیاز به کاغذ های فراوان و فرم ها است. این بانک بهتر نیاز مشتری را حس می کند. نسل جوان با این بانک که پیچیدگی بانک های سنتی را ندارد راحت تر ارتباط پیدا می کنند. در واقع در این بانک دیجیتال قوانین پایه و موازین شرعی را نگه داشته و فرآیند هایی که در حال ضرورتی ندارند را حذف کرده است. برای رفع نگرانی های بانک مرکزی و مشتریان به دلیل حساسیت فعالیت بانکی، بلو بانک به عنوان شعبه مجازی بانک سامان اجرا شده است. همچنین اگر تمایل به خرید و فروش انواع رمز ارز دیجیتال در بستری مطمئن دارید می توانید از خدمات اوکی اکسچنج استفاده کنید. کد تخفیف اوکی اکسچنج نیز در سایت تخفیف هات موجود است.

بلو بانک

چطور در بانک دیجیتال بلوبانک حساب باز کنیم؟

در حال حاضر که بلوبانک به صورت عمومی رونمایی نشده است، شما باید برای باز کردن حساب در بلو بانک در ابتدا یک کد معرف تهیه کنید. بعد از آن می توانید اپلیکیشن را تهیه کرده و به ثبت نام بپردازید. تمام مراحل ثبت نام و تایید هویت در همین برنامه انجام می شود. شما با داشتن کارت ملی یا نامه درخواست آن و یک خط تلفن همراه که مالک آن خودتان هستید، می توانید مراحل ثبت نام را طی کنید. در بین مراحل اگر زمانی احساس کردید از باز کردن حساب منصرف شده اید، می توانید فرآیند را ترک کنید. اما بعد از شناسایی هویت و تمام شدن مراحل امکان لغو وجود ندارد.

 

باز کردن حساب در سایت بلو بانک چقدر زمان می برد؟

شما از هر جایی که باشید، محل کار، خانه یا حتی در خیابان می توانید در کوتاه ترین زمان حساب خودتان را باز کنید. باز کردن حساب در این بانک کم تر از هفت دقیقه زمان می برد. برای تایید هویت شما، بررسی مدارک و فعال شدن حساب هم دو ساعت زمان لازم است.

 

چطور کد معرف بلوبانک استفاده از خدمات بلوبانک تهیه کنیم؟

برای  اینکه کد معرف بلوبانک داشته باشید تا بتوانید در این بانک حساب باز کنید، باید به تخفیف هات سر بزنید. در تخفیف هات می توانید کد معرف بلوبانک فعال را پیدا کنید و در مراحل ثبت نامتان از آن استفاده کنید. همچنین سایر کد تخفیف ها مانند کد تخفیف اپلیکیشن 724 و… را می توانید از تخفیف هات دریافت کنید.

 

چطور از كد معرف بلو بانك استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم اولین قدم در ثبت نام در بلو بانک این است که کدمعرف بلوبانک تهیه کنید. برای این کار باید به تخفیف هات بروید. در این سایت به دنبال صفحه بلو بانک بگردید. در این صفحه كد معرف بلو بانك را مشاهده خواهید کرد. یک گزینه را برای خودتان انتخاب و کپی کنید. 
به سایت بلو بانک بروید و از لینک ها و روش های گفته شده برای دانلود اپلیکیشن استفاده کنید. وارد اپلیکیشن شوید. شماره همراهتان را وارد کنید. کد تایید ارسالی و بعد کد معرفتان را وارد کنید. مرحله بعدی وارد  کردن اطلاعات و احراز هویتتان است. با وارد کردن اطلاعات صحیح و فرستادن ویدیو، باید دو ساعت منتظر تایید هویت شوید. سپس پیامی مبنی بر تاییدتان دریافت خواهید کرد. حالا می توانید در اپلیکیشن رنگ کارت بانکی خودتان را انتخاب کنید و حداکثر تا پانزده روز کاری آن را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. حالا شما هم می توانید به دیگران کد معرف خودتان را هدیه کنید.

 

پشتیبانی blubank

برای ارتباط با امور مشتریان و پشتیبانی به بلو لاین مراجعه کنید. لینک این سامانه آنلاین گفتگو، در پایین صفحات سایت بلو بانک موجود است.

ارسال نظرات