لوگو تخفیف هات

بریسک

بریسک

درباره بریسکبریسک برند فعال در زمینه تولید تجهیزات پزشکی است که فعالیت خود را از سال 2000 آغاز کرده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کارت ناموجودی تخفیف

در حال حاضر تخفیف معتبری برای این برند وجود ندارد

کالا
موردی یافت نشد

 

درباره بریسک

بریسک برند فعال در زمینه تولید تجهیزات پزشکی است که فعالیت خود را از سال 2000 آغاز کرده است. این برند به تولید ابزارهای سلامت خانگی و ارائه آن به بازار جهانی می پردازد. برند مذکور این کار را با ایجاد کارخانه های بزرگ و همچنین استفاده از سیستم های گسترده بازاریابی انجام می دهد و در این مسیر از علم و تخصص مهندسان پزشکی بهره مند می شود. از این برند می توان انواع ماساژور، فشارسنج، تب سنج، و شیردوش را خریداری کرد.

 

محصولات بریسک

انواع محصولات این برند در حوزه سلامت خانگی است. ابزارهایی که بتوان در منزل وضعیت سلامت خود را اندازه گیری و ارزیابی کرد. انواع فشارسنج، و تب سنج به همین منظور طراحی و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. همچنین ابزارهای تامین کننده سلامت که بتوان از آنها در منزل استفاده کرد هم از دیگر محصولات برند مذکور است. محصولاتی مانند ماساژور برقی، تشکچه برقی و ترازوی دیجیتال از این دست هستند.

 

از طرفی محصولاتی مانند شیردوش این برند هم کمک می کند تا مادر در امر فرزند پروری بتواند از این ابزار استفاده کند. اگر به دنبال محصولات و دستگاه هایی مانند تب سنج یا شیردوش و فشارسنج هستید این برند انتخاب خوبی می تواند برای شما باشد. به گونه ای که با خرید این محصولات، می توانید برخی از فعالیت های ارزیابی سلامت را به تنهایی و در منزل انجام دهید.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات بریسک

مشتریان از خرید انواع محصولات بریسک رضایت خاطر دارند. به عنوان مثال، راجع به خرید فشارسنج این برند گفته شده است که یاد گرفتن طرز کار با آن آسان بوده و بسیار پر کاربرد است. از جهت دقت در اندازه گیری، امکانات و قابلیت های محصول و طراحی ظاهری هم رضایت داشته اند. همین نظرات درباره ماساژور برقی این برند نیز وجود دارد.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات بریسک در سایت تخفیف هات

برای خرید انواع محصولات بریسک می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کرده و با استفاده از تخفیف های ارائه شده در این سایت، این محصولات را با قیمت های مناسب تر و ارزان تر خریداری کنید.

 

ارسال نظرات