لوگو تخفیف هات

بروکس

بروکس

درباره بروکسبروکس شرکت آمریکایی است که در زمینه طراحی و فروش لباس ورزشی زنانه، لباس ورزشی مردانه، کفش اسپرت و کتانی فعالیت دارد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
خرید لامپ هالوژن تا 13% تخفیف
قیمت قدیم
520,000
سود شما
67,000
قیمت جدید
453,000

 

درباره بروکس

بروکس شرکت آمریکایی است که در زمینه طراحی و فروش لباس ورزشی زنانه، لباس ورزشی مردانه، کفش اسپرت و کتانی فعالیت دارد. همچنین لوازم جانبی ورزشی برای زنان و مردان طراحی و تولید می کند. دفتر مرکزی این شرکت در سیاتل آمریکا است و محصولات آن در سطح 60 کشور جهان در دسترس است.

 

برند بروکس در سال 1914 فعالیت خود را آغاز کرده است و در ابتدا کارش را با کفش هایی برای مقاصد ورزشی شروع کرد. این شرکت در طراحی و تولید لوازم ورزشی خود، به برنامه های پایدار مربوط به محیط زیست و نوآوری ها و خلاقیت های فنی اهمیت زیادی می دهد. کیفیت محصولات این برند مناسب استفاده در زمینه های مختلف ورزشی است.

 

محصولات بروکس

محصولات بروکس شامل انواع لباس ورزشی مردانه مانند کاپشن ورزشی، سویشرت ورزشی، کفش اسپرت، و کتانی است. همچنین لباس ورزشی زنانه مانند نیم تنه های ورزشی، کفش ورزشی زنانه، شلوارک ورزشی و دیگر لوازم ورزشی را تولید می کند. برای خرید انواع کتانی و کفش اسپرت می توانید از این برند معتبر ورزشی استفاده کنید. به عنوان مثال کتانی زنانه این برند، که قابلیت گردش هوا دارد و فشارهای وارده را کاهش می دهد؛ یکی از محصولات این برند است. این کفش در برابر سایش مقاوم است و پد محافظت از پا داشته و توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات بروکس

نظرات مشتریان راجع به کالاهای ورزشی این برند آمریکایی تقریبا مثبت است. انواع لباس ورزشی مردانه این برند از جهت کیفیت مواد به کار رفته، طراحی، کیفیت دوخت، فرم لباس بر روی بدن توانسته نظر مثبت مشتریان را جلب کند.یا نیم تنه های ورزشی زنانه این برند که جزو لباس ورزشی زنانه بروکس محسوب می شوند نیز مشتریان را راضی نگه داشته است.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات بروکس در سایت تخفیف هات

برای خرید کفش ورزشی و یا دیگر محصولات این برند می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کرده و محصولات این برند را با قیمت های ارزان تر و مناسب تر خریداری کنید.

 

ارسال نظرات