لوگو تخفیف هات

برنو

برنو

درباره برنوبرنو یک نوع تفنگ گلنگدنی است که جزو خانواده موزر ژ 98 محسوب می شود

امتیاز دهید
(امتیاز 1 از 1 رای)
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 20% خرید انواع شال و روسری
قیمت قدیم
450,000
سود شما
90,000
قیمت جدید
360,000

 

درباره برنو

برنو یک نوع تفنگ گلنگدنی است که جزو خانواده موزر ژ 98 محسوب می شود. این تفنگ برنو پس از جنگ جهانی اول و در کشور چکسلواکی طراحی شد. اسلحه برنو در بین سال های 1924 تا 1942 تولید شده است. برنو کوتاه یکی از انواع مدل های این اسلحه محسوب می شود.

 

محصولات برنو

اسلحه برنو، از تولیدات شرکت برنو است که از فشنگ های موزر استفاده می کند. یکی از انواع آن برنو کوتاه با نام چکی VZ.33 است که مدل کوتاه تر و سبک تری از تفنگ برنو است. تولید آن در سال 1933 شروع شده است و به مرور وزن اسلحه برنو از 4.2 کیلو به 3.35 کیلوگرم کاهش یافته است و طول آن هم به 98 سانتی متر کاهش یافته است. این اسلحه در ایران هم به کار می رود. تفنگ برنو پس از ورود به ایران جزو سلاح های سازمانی ارتش قرار گرفت و همچنان از اسلحه های محبوب نزد لرها محسوب می شود و عشایر نیز از آن استفاده می کنند. مخصوصا برنو کوتاه مورد توجه بسیاری از افراد است. قیمت برنو نیز در مدل های مختلف آن متفاوت است.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات برنو

گفته می شود تفنگ برنو از شاهکارهایی بوده است که آلمانی ها از آن در میدان های جنگ استفاده کرده اند. این اسلحه دارای دوام، کیفیت و دقت مطلوبی است که استفاده کنندگان از آن رضایت داشته اند. مخصوصا این که از زمان رضا شاه که مورد استفاده ایرانی ها قرار گرفته است، توانسته است جایگاه قابل قبولی کسب کند. برنو کوتاه یکی از این موارد است.

 

گفته می شود تفنگ برنو حتی در زمان جنگ ایران و عراق هم مورد استفاده قرار می گرفته است. قیمت برنو بستگی به مارک و جنس قلم کاری های مرسوم به گراور عمده دارد. البته قیمت برنو برای مدل های مختلف متفاوت است و افرادی مانند تیراندازان یا شکارچیان می توانند بسته به مدل آن، قیمت برنو را در طیف متفاوتی بپردازند.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات برنو در سایت تخفیف هات

برای خرید محصولات برنو می توانید از تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات استفاده کنید.

 

ارسال نظرات