لوگو تخفیف هات

کد تخفیف باسلام تا 40% ویژه خرید اینترنتی

40% تخفیف
0
1385
2.5
اشتراک گذاری
کد تخفیف باسلام
راهکار اول: فعلا معتبر

کاربران تخفیف هاتی میتوانید از 40% تخفیف محصولات پخت و پز از وبسایت باسلام بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در باسلام برای شما منظور گردد.

راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

در طرح "پیک پشت دره" باسلام شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و محصولات مختلف را تا 40% تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

راهکار تخفیف خدمت
راهکار سوم: منقضی

کاربران تخفیف هاتی میتوانید از 40% تخفیف ویژه محصولات نورسیده غرفه های مختلف از فروشگاه اینترنتی باسلام خرید کنید. برای خرید و دسترسی به این محصولات کافی است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کد تخفیف باسلام و آشنایی با سایت باسلام - basalam

امروزه با وجود اینکه محصولات خوراکی یا پوشاک و غیره به وفور در مغازه‌ها، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه های اینترنتی در دسترس است، اما بسیاری از مردم همچنان محصولات خانگی یا محلی را به تولیدات کارخانه‌ها ترجیح می‌دهند. فروشگاه با سلام ساخته شده است تا این بازار را رونق ببخشد. سایت با سلام یک فروشگاه اینترنتی است که متقاضیان یک محصول را به فروشندگان آن محصول وصل می‌کند. با استفاده از کوپن تخفیف و کد تخفیف باسلام می‌توانید از طرف تخفیف هات برای خرید محصولات مورد نظر خود با قیمت مناسب، کوپن تخفیف دریافت کنید.

 

باسلام یک بستر مناسب برای کسب و کار

محصولات موجود در این سایت فقط محدود به محصولات خوراکی یا پوشاک نیست بلکه صنایع دستی، محصولات بهداشتی، لوازم خانگی و محصولات فرهنگی نیز از جمله مواردی هستند که در این سایت وجود دارند. در نتیجه با وجود تنوع محصولات قابل عرضه، بسیاری‌ از افراد می‌توانند بدون پرداخت قیمت‌های بالا اجاره‌ مغازه‌ها، محصولی که تولید می‌کنند را در این فروشگاه اینترنتی در اختیار مشتریان قرار دهند. خریداران نیز می‌توانند با وارد کردن کد تخفیف باسلام و کوپن تخفیف باسلام محصول مد نظرشان را با قیمت کمتری خریداری کنند.

 

باسلام
 

کمک به کسب و کار خانگی با خرید از سایت باسلام 

خیلی از کاربران این سایت افرادی هستند که در شهرهای کوچک و یا روستاها زندگی می‌کنند. برای مثال کسانی که لبنیات محلی تولید می‌کنند، یا کسانی که عروسک‌های پارچه‌ای می‌سازند، یا زنانی که انواع سبزی‌های پاک شده و خشک شده را تولید می‌کنند. همه این افراد نیاز به حمایت دارند. بنابراین اگر شما از متقاضیان محصولات ارگانیک و خانگی هستید، حتما از این سایت بازدید کنید و پس از پیدا کردن محصول مورد نظر خود از کد تخفیف باسلام نیز حتما استفاده کنید. درفروشگاه باسلام می توانید خرید چرخ خیاطی ارزان، خرید حوله تن پوش و .... را نیز با تخفیف عالی و کوپن تخفیف باسلام خرید نمایید.

 

سایت با سلام صرفا یک فروشگاه آنلاین نیست

ویژگی جذاب این سایت این است که مشتری را به صورت مستقیم به فروشنده وصل می‌کند. پس از خریداری محصول نیز فروشنده محصول را ارسال خواهد کرد. اما چرا می‌گوییم این سایت فقط یک فروشگله آنلاین نیست. به این دلیل که فروشندگان می‌توانند در صفحه مربوط به خود، از محل زندگی و شرایط زندگی و نحوه تولید محصولاتشان بنویسد. بنابراین ارتباط بسیار نزدیکی بین مشتریان و فروشندگان وجود دارد. شما می‌توانید یا فروشندگانی با فرهنگ‌ها، قومیت‌ها، مذهب‌ها و استعدادهای مختلف آشنا شوید.

 

امنیت خرید از basalam

با توجه به این که پیش از این گفته شد که این سایت مشتری‌ها را به فروشندگان محصولات محلی یا کسب و کارهای کارگاهی وصل میکند، این سوال پیش می‌آید که امنیت خرید از باسلام چگونه تامین می‌شود. چون زمانی که خریداران بخواهند مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت کنند، قطعا نیاز به اطمینان خاطر دارند. لازم به ذکر است که هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد. چرا که پول شما پس از واریز در اختیار خود سایت قرار می‌گیرد و نه فروشنده. زمانی که پول شما برای خرید از باسلام واریز شد، فروشنده مطلع می‌شود و اقدام به ارسال محصول می‌کند. زمانی که محصول سفارش داده شده به دست شما برسد، سایت مبلغ را به حساب فروشنده باز خواهد گرداند.

 

در نتیجه اگر در طی این مسیر مشکلی ایجاد شود، پول شما سریعا از طرف سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بنابراین با خیال راحت با کوپن تخفیف و کدتخفیف باسلام خرید کنید.

 

دریافت جدیدترین کد تخفیف با سلام

امروزه با توجه به گران شدن و بالا ترن قیمت ها، همه قادر به خرید کالا ها و محصولات خوب و با کیفیت نیستند. به همین منظور تخفیف هات با ارائه انواع کد تخفیف ها از برند ها و فروشگاه های مختلف ایرانی، این بستر را برای کاربران و دوستدارن خرید آنلاین ایجاد کرده است تا با دسترسی به تخفیف محصولات مختلف از جمله کدتخفیف باسلام می توانند به راحتی و بدون نگرانی از زیاد شدن هزینه خرید، همه محصولات مورد علاقه خود را خریداری کنند. کد تخفیف با سلام برای اکثر محصولات عرضه شده در فروشگاه با سلام فعال است که شما می توانید با مراجعه به صفحه برند فروشگاه باسلام در تخفیف هات، همه کد تخفیف های این فروشگاه جذاب را مشاهده کنید.

ارسال نظرات