لوگو تخفیف هات

بابلیس

بابلیس

درباره بابلیسبابلیس، تولید کننده انواع اتو مو، بیگودی، فر مو، و وسایل آرایش مو است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 22% خرید سشوار بابلیس
قیمت قدیم
3,750,000
سود شما
811,000
قیمت جدید
2,939,000

 

درباره بابلیس

بابلیس، تولید کننده انواع اتو مو، بیگودی، فر مو، و وسایل آرایش مو است. این شرکت فرانسوی که در سال 1961 آغاز به کار کرده است یکی از شرکت های مطرح در تولید وسایل آرایش مو است. سازمان مادر بابلیس یا بابیلیس، شرکت کونیر است. این برند آنقدر معروف و مشهور است که بسیاری از وسایل آرایش مو مانند بیگودی، اتو مو، فر مو با عنوان این برند شناخته می شوند. محصولات این برند با آخرین تکنولوژی های موجود طراحی، ساخته و به بازار عرضه می شوند.

 

محصولات بابلیس

محصولات این برند شامل انواع دستگاه های لازم برای آرایش مو است. انواع فر مو، بافت مو، بیگودی برقی، و سشوار از تولیدات این برند است. به عنوان نمونه سشوار چرخشی این برند یکی از محصولاتی است که علاوه بر آنکه به حفظ چربی داخل تارهای مو کمک می کند، از آسیب دیدگی مو نیز جلوگیری می کند. همچنین از دیگر محصولاتی که مورد استفاده آقایان قرار می گیرد ماشین اصلاح صورت این برند است. همچنین ست حالت دهنده مو، موزن گوش و بینی، سشوار برس دار هم از دیگر محصولات این برند است. با توجه به قدمت، کیفیت و طراحی مناسب این محصولات؛ برند مذکور برای خریداری لوازم آرایش مو انتخاب بسیار مناسبی است که مشتریان می توانند با خیالی آسوده از محصولات این برند فرانسوی خریداری و از آنها استفاده کنند.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات بابلیس

نظرات مشتریان راجع به کیفیت محصولات و لوازم آرایش این برند مثبت ارزیابی شده است. به گونه ای که در مورد طراحی ظاهری، نوآوری، امکانات و قابلیت ها معمولا توانسته است نظر مساعد مشتریان را جلب کند. این برند فرانسوی در عرصه لوازم و دستگاه های آرایش مو توانسته مشتریان بسیاری از سراسر جهان جلب کرده و به عنوان گزینه مناسبی برای خرید لوازمی مانند فر مو، اتو مو، و بیگودی مطرح باشد.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات بابلیس در سایت تخفیف هات

با استفاده از تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات می توانید لوازم آرایش مو بابلیس را با قیمت های مناسب تر خریداری کنید.

 

ارسال نظرات