لوگو تخفیف هات

کد تخفیف ایگرد

کد تخفیف ایگرد

به دلایل مختلفی ایرانیان امکان خرید مستقیم از فروشگاه های بزرگ جهان مانند آمازون و... را ندارد. این مشکل با ایگرد حل شده است. شما می توانید کد تخفیف ایگرد را به صورت معتبر و رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 6.3 از 2 رای)
کوپن و کد تخفیف
 کد تخفیف ایگرد 500 هزار تومانی

کد تخفیف ایگرد 500 هزار تومانی

به مناسبت تولد ایگر میتوانید به مدت 1 هفته از کد تخفیف 500 هزار تومانی بر روی تمامی سفارشات استفاده کنید. جهت کسب تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

500,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف ایگرد 150 هزارتومانی برای اولین خرید

کدتخفیف ایگرد 150 هزارتومانی برای اولین خرید

با استفاده از تخفیف 150 هزارتومانی ایگرد میتوانید برای اولین خرید خود تخفیف بگیرید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایگرد برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ایگرد تا 30% ویژه هزینه حمل

کد تخفیف ایگرد تا 30% ویژه هزینه حمل

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات از 30% تخفیف بر روی هزینه حمل تا سقف 600 هزارتومان از ایگرد بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 35% فروشگاه ایگرد

کد تخفیف 35% فروشگاه ایگرد

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 35% تخفیف خرید از سایت های خارجی تا سقف 500 هزارتومان از فروشگاه ایگرد بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

500 هزارتومان حداقل خرید
35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 50% هزینه حمل لپتاپ سایت ایگرد

کد تخفیف 50% هزینه حمل لپتاپ سایت ایگرد

با استفاده از این کد تخفیف از 50% تخفیف هزینه حمل لپتاپ تا سقف 800 هزارتومان را از سایت ایگرد دریافت خواهید کرد. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

800 هزارتومان حداقل خرید
50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف ایگرد بدون محدودیت ریالی | معتبر و رایگان

به لطف پیشرفت های تکنولوژی و اینترنت، خرید اینترنتی بخشی از سبک زندگی افراد شده است. خرید اینترنتی در هزینه ها و زمان شما صرفه جویی می کند و به شما این امکان را می دهد که از هر جایی که دوست دارید، در هر نقطه دنیا خرید کنید. آمازون و ایبی دو مورد از فروشگاه های بزرگ خارج از کشور هستند. شما به کمک ایگرد می توانید از این فروشگاه ها هم خرید کنید. کد تخفیف ایگرد هم به شما امکان خرید ارزان تر را می دهد. 
 

سایت ایگرد خرید از آمازون و ایبی

ایگرد یک وب سایت است که به شما کمک می کند تا راحت تر از قبل، از داخل کشور، از فروشگاه های خارجی خرید کنید. ایبی و آمازون دو مورد از سایت هایی هستند که از ابتدای فعالیت ایگرد می توانستید در آن ها ثبت سفارش کنید. ایگرد به شما کمک می کند تا کالای اصل را با هزینه ی تمام شده ی کم تری تهیه کنید. قیمت قطعی، تضمین اصالت و سلامت کالا، تحویل به موقع و پشتیبانی دقیق و همیشگی از ویژگی های خرید از ایگرد است. وجود نماد ها و مجوز های لازم در این سایت به شما کمک می کند تا راحت تر از قبل به ایگرد اعتماد کنید. 
 

چطور در سایت ایگرد محصولات را پیدا کنیم؟

خرید از سایت های مختلف در ایگرد تفاوت های کوچکی دارد. برای همین است که ما در اینجا ثبت سفارش از دو فروشگاه مهم را توضیح داده ایم. البته شما به جز این دو فروشگاه، از دیگر فروشگاه ها هم می توانید اقدام به خرید کنید. 
 

ایگرد

ثبت سفارش ایبی

ابتدا به سایت ایبی بروید. به کمک فیلتر های جستجوی ایبی کالای مد نظرتان را پیدا کنید. در نتایج کالای مدنظرتان را پیدا کنید و مشخصات آن را مطالعه کنید. حالا لینک صفحه را کپی کنید و به ایگرد بروید. لینک را در قسمت جست و جو وارد کنید. ادامه مسیر بسیار آسان و مشابه خرید از دیگر فروشگاه ها است.
 

ثبت سفارش آمازون

به سایت اصلی فروشگاه آمازون بروید. لوکیشن خود را تغییر دهید و در قسمت کد پستی عدد 10010 را وارد کنید. محصول مورد نظرتان را جست و جو کنید. در نتایج به روی محصول مد نظرتان کلیک کنید. در صفحه ی جدید مشخصات آن را مطالعه کنید. لینک این صفحه را کپی کنید و به ایگرد بروید. در قسمت جست و جو لینک را وارد و به دنبال آن بگردید. البته در صفحه ی ایگرد می توانید با جست و جوی نام کالا آن را پیدا کنید.
 

چطور از ایگرد ارزان تر خرید کنیم؟- کدتخفیف ایگرد

راه خرید ارزان تر محصولات مختلف این است که آن ها را با تخفیف بخرید. کد تخفیف ایگرد هم به شما کمک می کند تا محصولات فروشگاه های خارجی را ارزان تر بخرید. تخفیف هات در هر زمان کد تخفیف ایگرد معتبر و موجود را به شما نشان می دهد. فقط کافی است قبل از خرید به تخفیف هات سر بزنید و کد تخفیف ایگرد . سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف دیجی کالا، کد تخفیف باسلام و… را تهیه کنید.
 

چطور از کوپن تخفیف ایگرد استفاده کنیم؟

برای استفاده از کد تخفیف ایگرد ابتدا به تخفیف هات بروید. در این سایت به دنبال کدتخفیف ایگرد بگردید و آن را کپی کنید. حالا به سایت فروشگاه و بعد از آن ایگرد بروید تا مراحل خرید را طی کنید. در زمان خرید تا مرحله قبل از پرداخت پیش بروید. سپس كد تخفيف ايگرد را وارد و اعمال کنید. بعد از این باید مبلغ تخفیف از حسابتان کسر شود. حالا هم با پرداخت سفارشتان را نهایی کنید.
اگر كد تخفيف ايگرد برایتان فعال نمی شود، توجه کنید که کد را صحیح وارد کرده باشید و یا کوپن تخفیف ایگرد شما منقضی نشده باشد.
 

ارتباط با egerd

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، کوچه شهید علی اکبر رسولی، پلاک دو، ساختمان طباطبائی، طبقه سوم، واحد جنوبی.
تلفن تماس:‌ 021- 28427598 و 021- 22572843
شماره واتس اپ: 09919515204
نام کاربری تلگرام: egerdSupport

ارسال نظرات