لوگو تخفیف هات

ایکس ویژن

ایکس ویژن

درباره ایکس ویژنشرکت مادیران مالک برند ایکس ویژن است که به تولید تلویزیون های هوشمند، لوازم خانگی مانند یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی می پردازد

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کالا
خرید زیر قیمت تلویزیون تا 15% تخفیف
قیمت قدیم
19,450,000
سود شما
2,870,000
قیمت جدید
16,580,000

 

درباره ایکس ویژن

شرکت مادیران مالک برند ایکس ویژن است که به تولید تلویزیون های هوشمند، لوازم خانگی مانند یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی می پردازد. این شرکت از سال 1343 راه اندازی شده است. قبلا با عنوان شرکت امیری و شرکا توسط آقای محمد امیری تاسیس شد.اکنون محصولات این شرکت با برند X. Vision و با گارانتی مادیران به بازار ایران عرضه می شود. قیمت xvision، برای محصولات متعدد این شرکت مناسب است.

 

محصولات ایکس ویژن

محصولات این برند، شامل لوازم صوتی و تصویری، لوازم خانگی و مانیتور است. در بخش لوازم صوتی و تصویری این برند دست به تولید تلویزیون xvision زده است که مورد استقبال بازار ایران هم قرار گرفته است. قیمت ایکس ویژن، برای مصرف کننده مناسب است و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. تلویزیون های این برند از وضوح تصویر بالایی برخوردار است و توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. زیرا همان طور که کیفیت خوبی دارد، قیمت ایکس ویژن برای مصرف کننده ایرانی مناسب است.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات ایکس ویژن

نظر مشتریان راجع به محصولات این برند مثبت ارزیابی شده است. به گونه ای که در مورد تلویزیون ایکس ویژن، از جهت کیفیت و شفافیت عمومی تصویر، امکانات و قابلیت ها، سهولت در کاربری؛ مثبت ارزیابی شده است. همچنین کاربران اذعان داشته اند که قیمت تلویزیون xvision، مناسب است. دارای صدای خوب، و تصویر با کیفیت است. برخی از کاربران هر چند نسبت به قیمت xvision، واکنش مثبت داشته اند و از کیفیت خوب این محصول تعریف کرده اند ولی مشکلاتی با سرعت تعویض کانال ها داشته اند.با این همه، در بررسی کلی به نظر می رسد این محصول ارزش خرید نسبت به کیفیت مطلوب را داشته باشد زیرا قیمت تلویزیون هم بسیار مناسب ارزیابی شده است.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات ایکس ویژن در سایت تخفیف هات

برای خرید مناسب تر و ارزان تر تلویزیون ایکس ویژن می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و قیمت ایکس ویژن را با تخفیف های ارائه شده به صورت مناسب تری بپردازید.

 

ارسال نظرات