لوگو تخفیف هات

ایستکول

ایستکول

درباره ایستکولایستکول برند شرکت تکران مبرد است که از سال 1356 فعالیتش را در تولید یخچال های صنعتی شروع کرده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کارت ناموجودی تخفیف

در حال حاضر تخفیف معتبری برای این برند وجود ندارد

کالا
موردی یافت نشد

 

درباره ایستکول

ایستکول برند شرکت تکران مبرد است که از سال 1356 فعالیتش را در تولید یخچال های صنعتی شروع کرده است. این کارخانه در زمینه تولید یخچال و فریزرهای سایز کوچک فعالیت دارد. این شرکت در استان قم واقع است و توانسته است نیاز بازار را در زمینه محصولات سرمایشی مانند یخچال و آبسردکن، تصفیه هوا در مصارف اداری، تجاری، رفاهی، خانگی، و درمانی مرتفع نماید. این شرکت در سال 1393 به عنوان کارآفرین نمونه انتخاب شده است و در سال های 1393 و 1394 نیز موفق به دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شده است. قیمت های این برند به ویژه قیمت آبسردکن این شرکت برای مصرف کننده مناسب است.

 

محصولات ایستکول

محصولات و کالاهای این شرکت در زمینه تولید یخچال، فریزر، آب سرد کن، دستگاه تصفیه هوا، یخچال شوکیس است. این شرکت همچنین دست به تولید لوازم جانبی مانند منبع فیلتر دار، منبع PET ساده و دسته دار برای آبسردکن، جا لیوانی آهنربایی، استند آب سرد کن، آداپتور یخچال خودرو و جالیوانی پیچی برای آبسردکن ها زده است.

 

همچنین در زمینه خدمات مربوط به قطعات یدکی و خدمات پس از فروش نیز دارای مراکز خدماتی متعددی است که می توانند به مصرف کنندگان محصولات ایستکول خدمات رسانی نمایند. این شرکت امکان فروش اقساطی را نیز فراهم کرده است که قیمت آبسردکن یا دیگر محصولات تولیدی این شرکت برای افراد بیشتری قابل پرداخت باشد.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات ایستکول

مشتریان این شرکت، نقاط قوت محصولات این شرکت به خصوص در زمینه یخچال را طراحی ساده و شیک و قیمت مناسب اعلام کرده اند و آن را برای دفاتر کوچک مناسب دانسته اند. درباره آب سرد کن نیز مشتریان معتقد بوده اند این دستگاه، کارآیی مناسبی دارد و قیمت آبسردکن را نیز خوب و مناسب ارزیابی کرده اند. از جهت داشتن گارانتی، گرم کردن آب تا دمای جوس و یخچال آن نیز آبسردکن این شرکت توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کند و رضایت آن ها را از بابت صدای کم نیز تامین نماید. در مورد تصفیه هوا این برند نیز نظرات مثبتی ارائه شده است.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات ایستکول در سایت تخفیف هات

برای خرید آب سرد کن و دیگر محصولات این برند می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تر و مناسب تری خریداری کنید.

 

ارسال نظرات