لوگو تخفیف هات

ایران شرق

ایران شرق

درباره ایران شرق ایران شرق، کارخانه تولید لوازم گرمایشی و سرمایشی است که به تولید انواع بخاری و شومینه گازسوز، بخاری، کولر، آبگرمکن و یخچال می پردازد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
کد تخفیف بخاری 32% ویژه همه مشتریان
قیمت قدیم
1,600,000
سود شما
512,000
قیمت جدید
1,088,000

 

درباره ایران شرق

ایران شرق، کارخانه تولید لوازم گرمایشی و سرمایشی است که به تولید انواع بخاری و شومینه گازسوز، بخاری، کولر، آبگرمکن و یخچال می پردازد. شرکت ایران شرق از با سابقه ترین و معتبرترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی است. این کارخانه در سال 1355 تاسیس و در سال 1356 به بهره برداری رسید.دفتر ایران شرق در نیشابور خراسان رضوی واقع است. ایران شرق، توانسته است گواهینامه های متعددی در باب رعایت حقوق مصرف کنندگان کند. همچنین این شرکت، نشان های بین المللی محصول برای کیفیت خوب محصولاتش دریافت کرده است.

 

محصولات ایران شرق

محصولات و کالاهای تولیدی ایران شرق شامل وسایل گرمایشی مانند بخاری گازی و آبگرمکن است و همچنین وسایل سرمایشی نیز مانند کولر، یخچال نیز از کالاهای دیگر این شرکت است.محصولات این شرکت، علاوه بر تامین نیاز داخلی به کالاهای سرمایشی و گرمایشی به برخی از کشورهای همسایه مانند ارمنستان، ترکمنستان، تاجیکستان و چند کشور دیگر صادر می شود. این شرکت از سال 1392 شروع به تولید یخچال، کولر آبی، یخچال فریزرهای ایستاده خانگی کرد. قبلا بیشتر در حوزه وسایل گرمایشی فعالیت می کرد. محصولات این شرکت از نظر طراحی و کیفیت در سطح مناسبی قرار دارند.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات ایران شرق

نظرات مشتریان راجع به کیفیت محصولات این شرکت، مثبت می باشد. به طوری که در مورد یخچال این برند، مشتریان از جهت طراحی، توجه به مصرف انرژی، کیفیت، امکانات و قابلیت ها نمره های قابل قبولی به این برند داده اند. همچنین راجع به آبگرمکن یا بخاری این برند، نیز نظرات مثبت بوده است. در مورد بخاری گازی این برند، مشتریان آن را از جهت کیفیت ساخت، میزان گرمادهی متناسب با محیط؛ مثبت ارزیابی کرده اند.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات ایران شرق در سایت تخفیف هات

شما می توانید برای خرید محصولات و لوازم خانه ایران شرق، با استفاده از تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات، خرید مقرون به صرفه تر و مناسب تری داشته باشید. برای این کار به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

 

ارسال نظرات