لوگو تخفیف هات

ایران ایر

ایران ایر

درباره ایران ایرایران ایر، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یا هما است

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 10 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف پرواز داخلی 90 هزارتومانی ویژه اولین خرید

کد تخفیف پرواز داخلی 90 هزارتومانی ویژه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای اولین خرید بلیط پرواز داخلی از 90 هزارتومان تخفیف وبسایت معتبر اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ تریپ برای شما اعمال شود.

ویژه اولین خرید بلیط
90,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف پرواز خارجی 150 هزارتومانی ویژه اولین خرید

کد تخفیف پرواز خارجی 150 هزارتومانی ویژه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای اولین خرید بلیط پرواز خارجی از 150 هزارتومان تخفیف وبسایت معتبر اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ تریپ برای شما اعمال شود.

ویژه اولین خرید
150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ایران ایر 25% ویژه خرید بلیط هواپیما

کد تخفیف ایران ایر 25% ویژه خرید بلیط هواپیما

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه برای خرید بلیط پرواز داخلی از وبسایت ایران ایر بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ایران ایر 30 هزارتومانی ویژه خرید بلیط هواپیما

کد تخفیف ایران ایر 30 هزارتومانی ویژه خرید بلیط هواپیما

با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "خرید بلیط" میتوانید از تخفیف 30 هزارتومانی خرید بلیط هواپیما از وبسایت هواپیمایی ایران ایر بهره مند شوید.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

درباره ایران ایر

ایران ایر، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یا هما است. این شرکت در ابتدا با همین نام یعنی هما شناخته شد و یکی از با سابقه ترین شرکت های هواپیمایی در خاورمیانه است. این شرکت در سال 1944 با نام ایرانین ایرویز تاسیس شد و در سال 1961 با نام ایران ایر فعالیت خود را ادامه داد. دفتر مرکزی شرکت، در فرودگاه مهرآباد تهران است و انواع و اقسام پروازهای داخلی و خارجی توسط این شرکت هواپیمایی اکنون در حال انجام است.

خدمات ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر خدمات متنوعی ارائه می دهد. طبق اعلام در وب سایت این شرکت، خدماتی مانند ارائه برنامه پروازِی، استعلام بلیت، وضعیت پرواز، صدور بلیط و رزرو هتل را می توان از طریق این شرکت انجام داد. مقاصد این شرکت، شامل مقاصد داخلی و خارجی است. خدماتی چون رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط از جمله خدماتی است که شرکت ارائه می دهد.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات ایران ایر

این شرکت هواپیمایی، یکی از انتخاب ها و گزینه هایی است که افرادی که قصد سفر دارند از آن استفاده می کنند. خرید بلیط، و انجام امور مربوط به سفر فعالیتی است که بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند با استفاده از خدمات این شرکت انجام دهند.این شرکت یکی از با سابقه ترین شرکت های هواپیمایی است که افراد می توانند با اطمینان از خدمات ارائه شده توسط شرکت، از آن برای خرید بلیط هواپیما یا رزرو بلیط استفاده کنند. اعتبار نام ایران ایر یا هما باعث شده است افراد برای پروازهای داخلی یا پروازهای خارجی با اطمینان بیشتری از این شرکت هواپیمایی بلیط خریداری یا رزرو نمایند.

ارائه کد تخفیف های ایران ایر در سایت تخفیف هات

برای خرید بلیط هواپیما یا رزرو بلیط از شرکت هواپیمایی ایران ایر می توانید با استفاده از کد تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات، بلیط خود را با قیمت ارزان تر و مناسب تر انجام داده و سفر خوب و مقرون به صرفه ای داشته باشید.

ارسال نظرات