لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کوپن و کدتخفیف ایرانیکارت 50 هزارتومانی برای خرید سرور مجازی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
374
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

کاربران تخفیف هات میتوانید با کپی کردن ک تخفیف و کلیک بر روی "خرید کنید" از 50 هزارتومان تخفیف خرید سرور مجازی از ایرانیکارت بهره مند شوید.

IRC-VPS
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف ویژه خرید سیم کارت بین المللی از ایرانیکارت بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

IRC-Simcard
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

همانطور که میدانید به دلیل تحریم هایی که وجود دارد عملا امکان استفاده از بعضی سرویس ها و خدمات برای شما وجود ندارد و اگر کسب و کار خاصی داشته باشید، نمیتوانید به صورت بین المللی آن را گسترش دهید زیرا امکان پرداخت برای شما وجود ندارد. اما یک خبر خوب! ایرانی کارت برای شما تمامی این امکانات را فراهم آورده است و شما به راحی می توانید تحریم ها را دور بزنید و همه ی خدماتی که مربوط به خارج از ایران می شود را انجام دهید.

در این بین تخفیف هات نیز با ارائه کدتخفیف ایرانیکارت این کار را برای شما به شدت راحت کرده است. کافی است که به این وب سایت مراجعه کرده و عبارت کد تخفیف ایرانی کارت را تایپ نمایید تا همه ی اطلاعات مربوط برای شما آورده شود.

کد تخفیف ایرانیکارت برای استفاده از برنامه های مختلف

اگر با برنامه های گرافیکی مانند فتوشاپ کار می کنید برای استفاده از این برنامه نیاز به داشتن لایسنس دارید که ایرانی کارت امکان خرید این لایسنس را برای شما فراهم کرده است.

ممکن است که شما بخواهید درآمد ارزی داشته باشید مثل کسب درآمد از یوتیوب و یا کار به صورت فریلنسری در این صورت با کدتخفیف ایرانیکارت و دریافت حساب، می توانید به راحتی کار خود را انجام دهید.

برای برنامه ها و اپلیکیشن هایی مانند گرمرلی و یا دولینگو که برای آموزش زبان استفاده می شوند و یا اسپاتیفای، ساندکلاود، نت فیلیکس، اپل موزیک و.. به راحتی می توانید کد تخفیف ایرانی کارت را وارد کنید.

کدتخفیف ایرانیکارت


 

پرداخت هزینه سفارت دیگر کابوس شما نخواهد بود

برای پرداخت های بین المللی مانند سفارت، گرین کارد و .. ایرانیکارت به راحتی به شما کمک خواهد کرد. همچنین برای این پرداخت ها نیز می توانید از تخفیف پرداخت بین المللی نیز استفاده کنید. حتی اگر دانشجو باشید نیز می توانید هزینه ی آزمون ها را پرداخت کنید و همه ی نگرانی ها از این بابت را فراموش کنید.

برای استفاده از تخفیف پرداخت بین المللی می توانید عبارت کد تخفیف ایرانی کارت را در تخفیف هات سرچ کنید و از این کد های تخفیف استفاده کنید.

نکات لازم برای استفاده از کدتخفیف ایرانیکارت

1- به تاریخ انقضای کد تخفیف خود دقت کنید. این کد ها تا مدت زمان خاصی قابل استفاده هستند.

2- هنگام وارد کردن کد، به درست وارد شدن اعداد و حروف توجه کنید و بزرگی و کوچکی آنها را رعایت کنید.

3- اگر برای دریافت کد تخفیف شماره تلفن خود را داده اید، حتما دقت کنید که شماره تلفن را درست وارد کرده اید.

4- به یاد داشته باشید که کد های تخفیف فقط یکبار قابل استفاده هستند و امکان استفاده برای بار دوم فراهم نیست مگر آنکه در توضیحات ذکر شده باشد.

5- کد تخفیفی که استفاده کرده اید شاید برای یک محصول و یا خدمات دیگر بوده باشد، این موضوع را نیز چک کنید.

همچنین در تخفیف هات می توانید با عضویت در خبرنامه از جدید ترین کد تخفیف ها مانند کد تخفیف کد تخفیف eseminar و... با خبر شوید.

 

ارسال نظرات