لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کوپن تخفیف مکالمه و اینترنت رایگان ایرانسل ویژه عید نوروز و ماه رمضان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
611
4.6
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با شماره گیری کد از تخفیف‌های مختلف بسته های ساعتی مکالمه ایرانسل بهره مند شوید و با 4 دقیقه مکالمه 40 دقیقه بعدی مکالمه رایگان خواهد بود. با کلیک بر روی "مکالمه ایرانسلی" از جزییات طرح بهره مند شوید.

*4444*1*2#
مکالمه ایرانسلی
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

با شماره گیری این کد میتوانید در سحرگاه ماه رمضان از ساعت 4 تا 6 بامداد بسته مکالمه یک ساعته هدیه بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "مکالمه ایرانسلی" کلیک نمایید.

*4444*1*1#
مکالمه ایرانسلی
راهکار تخفیف خدمت
راهکار سوم: منقضی

با استفاده از این کد و کلیک بر روی "خرید بسته" از بسته تخفیفی 2 گیگابایت اینترنت و 2 ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی به مناسبت عید نوروز بهره مند شوید.

*1402#
دریافت اینترنت
راهکار تخفیف خدمت
راهکار چهارم: منقضی

دعوت دوستان ایرانسلی خود به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G و ارسال شماره آنها به شماره 3116 ، هم شما و هم دوستانتان از 1 گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه بهره مند می شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی "مشاهده جزییات" کلیک نمایید.

راهکار تخفیف خدمت
راهکار پنجم: منقضی

مشترکین دائمی ایرانسل میتوانند در کمپین حذف کاغذی قبض ایرانسل خود شرکت کرده و علاوه بر حفظ محیط زیست هدیه یک گیگا بایت اینترنت رایگان هفتگی از ساعت 2 بامداد تا 10 شب با مراجعه اپلیکیشن ایرانسل من و یا مراجعه به وب سایت ایرانسل من دریافت نمایند. لازم به ذکر است برای حذف قبض کاغذی از طریق اپلیکیشن ایرانسل من عدد 1 را به 2465 ارسال نمایند و یا بر روی "مشاهده جزییات" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات و خدمات ایرانسل:

شبکه ایرانسل در سال 1385 به طور رسمی فعالیت خود را در شهرهای تهران،مشهد تبریز آغاز کرد و در کمترین زمان ممکن، با کمک متخصصین مجرب، موفق شد خدمات خود را با کیفیت و درسطح استاندارد های بین المللی در سراسر کشور در اختیار مشتریان خود قرار دهد.ایرانسل برای اولین بار در ایران موفق به ارائه سرویس اینترنت ثابت وشبکه نسل سوم و چهارم تلفن همراه 3G-4G شد. ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، با هدف نوآوری با ارائه طرح های جذاب از جمله استفاده ازاینترنت رایگان ایرانسل واینترنت نامحدود ایرانسل و جهش در بازر تلفن همراه و کوپن تخفیف ایرانسل همواره در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود پیشگام بوده است.خدمات ایرانسل در قالب اینترنت پرسرعت،برنامه های کاربردی مکالمه و پیام صوتی و تصویری و سرگرمی وهدایای ویژه مثل اینترنت رایگان ایرانسل،اینترنت نامحدود ایرانسل،شارژ رایگان،بسته رایگان و کوپن تخفیف ایرانسل برای جلب رضایت کاربران می باشد.

اینترنت نامحدود ایرانسل:

اینترنت رایگان ایرانسل و اینترنت نامحدود ایرنسل، هم بر روی تلفن همراه و هم روی مودم قابل استفاده می باشد. آخرین فن آوری اینترنت ایرانسل 4.5G می باشد که با ارائه سریعترین اینترنت،امکان انتقال سریع فایل های با حجم زیاد،با سرعت وکیفیت بالا را به راحتی فراهم کرده است.اینترنت ایرانسل با ارائه طرح های ویژه مانند: کوپن تخفیف اینترنت رایگان ایرانسل واینترنت نامحدود ایرانسل با سرعت بالا در دسترس کاربران می باشد. بسته های ایرانسل به منظور کاهش هزینه های کاربران،با انتخاب های متنوع از جمله: اینترنت رایگان ایرانسل،اینترنت نامحدود ایرانسل،شارژ رایگان و بسته رایگان، با مدت اعتبار وحجم های گوناگون با توجه به نیاز ومصرف کاربران طراحی شده است.اگر از کاربران ایرانسل باشید و یا مایل هستید از خدمات آن مانند:مکالمه واینترنت رایگان ایرانسل،شارژرایگان،اینترنت نامحدود ایرانسل و بسته رایگان بهره مند شوید می توانید از طریق وب سایت با کد تخفیف اقدام نمایید.

معرفی اینترنت رایگان ایرانسل:

خدمات اینترنت ایرانسل بسیار متنوع برای استفاده بهینه مشتریان در قالب اینترنت رایگان ایرانسل با سرعت بالا در اختیار کاربران قرار دارد. کوپن تخفیف اینترنت نامحدود ایرانسل با هدف افزایش سطح رضایت کاربران از اینترنت ایرانسل برای اولین بار در کشوردر اختیار کاربران قرارگرفت.بسته اینترنت نامحدود ایرانسل یکی از از با صرفه ترین سرویس های اینترنت ایرانسل است که به صورت یک بار در ماه، بسته به نیاز کاربران به اینترنت به صورت دوره های روزانه و هفتگی شبانه در بازه زمانی تعیین شده ومشخص قابل انتخاب می باشد.کاربران می توانند بسته های اینترنت رایگان ایرانسل و اینترنت نامحدود ایرانسل را برای شماره خود یا دوستانشان با سرعت بالا خریداری کنند. همچنین امکان خرید بسته اینترنتی چند کاربره برای مشترکان ایرانسل وجود دارد که می توانند یک حساب مشترک با ظرفیت 10 نفر ایجاد کنند و با تعیین محدودیت واشتراک گذاری برای هر کاربر، با توجه به میزان استفاده از اینترنت ایرانسل بهره مند شوند.اینترنت ایرانسل با سرعت ثابت 4G-4.5G بهترین انتخاب برای تامین اینترنت از لحاظ راه اندازی سریع و پایداری در آپلود و دانلود،عدم نیاز به خط ثابت و مناسب برای کاربران پر مصرف در منازل وسازمان های تجاری می باشد. ایرانسل به منظور کاهش هزینه ها، با طرح های خلاقانه ای همچون اینترنت نامحدود ایرانسل، شارژ رایگان،بسته رایگان واینترنت رایگان ایرانسل را برای کاربران خود که علاقه مند به مکالمات طولانی با زمان بیشتروهمچنین دریافت اینترنت رایگان ایرانسل هستند،ارائه می دهد.


سایر خدمات شارژ ایرانسل:


ایرانسل به منظور راحتی کاربران خود اپلیکیشنی را طراحی کرده که درآن امکانات متنوع،جهت مدیریت مصرف اینترنت، مدیریت حساب کاربران، خرید بسته های اینترنت رایگان ایرانسل و اینترنت نامحدود ایرانسل و مکالمه ،امکان هدیه دادن بسته، خدمات پرداخت،امکان حذف قبض کاغذی،خرید شارژ رایگان ،تمدید خودکار بسته های اینترنت ایرانسل،درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی به کاربران اینترنت ایرانسل ارائه شده است. پیشنهاد شگفت انگیز ایرانسل از جمله اینترنت رایگان ایرانسل،شارژ رایگان، بسته رایگان واینترنت نا محدود ایرانسل می باشد.در جشنواره های ایرانسلی نیز کاربران می توانند از تخفیف در قیمت سیم کارت ومودم های اینترنت ثابت وهمراه وشارژ رایگان با کد شگفتی های ایرانسل لذت ببرند. با اینترنت رایگان ایرانسل و اینترنت نا محدود ایرانسل امکان استفاده از خدماتی از قبیل:آوای انتطار،سرویس ناشنوایان،رومینگ بین الملل،تلویزیون اینترنتی وسرگرمی ارئه می دهد.با استفاده ازخدمات اینترنت ایرانسل برای کاربرانی که دوستانشان را به استفاده از برنامه های کاربری ایرانسل دعوت می کنند استفاده ازاینترنت رایگان ایرانسل با حجم مشخص می باشد.این بسته، ویژه ی تمام کسانیست که کد تخفیف اینترنت رایگان ایرانسل،اینترنت نا محدود ایرانسل،شارژ رایگان وبسته رایگان را از طریق وب سایت وارد می کنند.

کد اینترنت رایگان ایرانسل را از تخفیف هات رایگان بگیرید:

کوپن تخفیف ایرانسل و کد تخفیف اینترنت ایرانسل جهت دریافت اینترنت ایرانسل رایگان در تخفیف هات موجود است. علاوه بر کد تخفیف اینترنت ایرانسل رایگان کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل را نیز می توانید تهیه کنید. لازم به ذکر است که کد اینترنت رایگان ایرانسل، کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل و تمامی کد تخفیف ایرانسل که در دسترس کاربران تخفیف هات است کاملا رایگان می باشد. تخفیف اینترنت ایرانسل هزینه های شما را بسیار پایین می آورد. کد رایگان اینترنت ایرانسل باعث می شود که شما هیچ هزینه ای را برای خرید اینترنت پرداخت نکنید.

کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل همراه با کد دستوری برای خرید اینترنت در وب سایت تخفیف هات قرار گرفته است. کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل، کد رایگان اینترنت ایرانسل و کد تخفیف ایرانسل برای بسته مکالمه، خرید سیم کارت و ... در تخفیف هات موجود است.

جمع بندی در خصوص خرید اینترنت رایگان ایرانسل:


و اینترنت نا محدود ایرانسل با سرعت دانلود نامحدود قابل دسترس از طریق مودم وتلفن های های همراه با بسته رایگان و شارژ رایگان می باشد.ایرانسل با هدف بهبود مشتری مداری و با نوآوری و بالابردن کیفیت خدمات و پشتیبانی 24 ساعته تلاش کرده است که خدمات نوین ومتفاوتی را به مشتریان خود ارائه دهد ورضایت مشتریان را به دست آورند. کاربران می توانند از پیشنهاد های جذاب وشگفت انگیز ایرانسل شامل اینترنت رایگان ایرانسل ،شارژ رایگان وبسته رایگان با وارد کردن کد تخفیف بهره مند شوند.

نظرات کاربران در مورد محصول:


نقاط قوت: بسیاری از کاربران از سرعت اینترنت ،بسته های متنوع،پشتیبانی و قیمت مناسب ایرانسل و کد های ایرانسل در این وب سایت اینترنتی راضی بوده اند.

نقاط ضعف: برخی ازکاربران آنتن دهی ضعیف دربعضی نقاط و قطع و وصلی اینترنت را از نقاط ضعف این شبکه،بیان کرده اند.
جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از تنوع خدمات نوین ایرانسل در قالب بسته و شارژ و اینترنت و ارزش خرید آن نسبت به کیفیت رضایت کافی داشته اند.

ارسال نظرات