لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف خرید بسته اینترنت ایرانسل و مکالمه ویژه روز مادر

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
165
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

مشترکین ایرانسلی می توانید با پرداخت 20 هزارتومان از 5 گیگابایت اینترنت و 5 ساعت مکالمه ایرانسلی به مناسبت روز مادر بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

*5#
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات خرید بسته اینترنت ایرانسل:

شما مشترکان عزیز با چند کلیک ساده می‌توانید هر یک از بسته‌ های اینترنت ایرانسل ماهانه برای خودتان و یا دوستان تان خریداری کنید همچنین هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید. و به این صورت از اینترنت نامحدود ایرانسل یا دارای زمانبندی لذت ببرید! بعلاوه شما میتوانید برای کاهش هزینه‌ هایتان، بر اساس الگوی مصرف خود خرید بسته اینترنت ایرانسل مخصوص به خودتان را داشته باشید و یا این که بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه خود را طراحی و خریداری کنید. از میان گزینه‌ های متنوع بسته‌ های اینترنت ایرانسل ماهانه یا ترکیبی که شامل پیامک، مکالمه و اینترنت است، انتخاب کنید. این بسته‌ های اینترنت ایرانسل ماهانه با مدت اعتبار مشخص و حجم‌ مختلف، متناسب با نیاز شما و نوع مصرف متفاوت طراحی شده شما به راحتی میتوانید از این بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه استفاده کرده و میتوانید انواع بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه مخصوص خودتان را بسازید.

بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه یا چند کاربره:

شما میتوانید با توجه به زمان و اندازه استفاده خود از اینترنت همراهتان، از میان تمامی بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه بهترین و مناسب ترین بسته ها را از میان گزینه‌ های متنوع با مدت زمان اعتبار گوناگون انتخاب کنید و یک خرید بسته اینترنت ایرانسل بصرفه داشته باشید، شما با خرید بسته اینترنت ایرانسل، هزینه‌های خود را تا حد چشمگیری کاهش خواهید داد. در میان تمامی بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه بسته‌های اینترنت چند کاربره را نیز داشته باشید.

با شماره‌گیری کد #۴۰۰* به سرویس حساب خرید اینترنت ایرانسل چندکاربره بپیوندید و با خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل، همراه با کوپن تخفیف ایرانسل بسته چندکاربره خود را با دوستان ایرانسلی خود به اشتراک بگذارید. گزینه های خرید بسته اینترنت ایرانسل چند کاربره در اپلیکیشن ایرانسل‌ من موجود است که به راحتی با انتخاب یکی از بهترین بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه و چند کاربره میتوانید اینترنت همراه مخصوص خود را داشته باشید، بعلاوه میتوانید با شماره گیری کد های ایرانسل #۱*۱*۴۰۰* گذینه های خرید بسته اینترنت ایرانسل را مشاهده کنید.

 

بسته های اینترنت ایرانسل اینترنت رایگان ایرانسل


امکانات خرید بسته اینترنت ایرانسل چند کاربره:

ایجاد حسابی مشترک و گاها کوپن تخفیف اینترنت رایگان ایرانسل با ظرفیت ۱۰ کاربر امکان پذیر میباشد.

کاربران به راحتی میتوانند بطور خودکار این سرویس و خرید بسته اینترنت ایرانسل چند کاربره را تمدید کنند.

مشاهده محدودیت و میزان استفاده بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه چند کاربره، توسط کاربر به آسانی امکان پذیر است.

همچنین اگر علاوه بر خطی که داخل موبایل خود دارید خطی در لبتاب نیز دارید و مایل هستین برای هر دو اینترنت بگیرید دیگر لازم به خرید بسته اینترنت ایرانسل به صورت جداگانه نیست، بلکه از اینترنت چند کاربره استفاده کنید.

کد رایگان اینترنت ایرانسل:

کوپن تخفیف ایرانسل اینترنت رایگان یکی از بهترین سامانه های موجود در ایران است که افراد زیادی از سیم کارت های ان استفاده میکنند. ایرانسل گاهی برای کاربران خود امتیاز های مختلفی ارائه میدهد امتیاز هایی مانند کد اینترنت رایگان ایرانسل، این سامانه برای مناسبت های مختلف مانند دهه فجر کد اینترنت رایگان ایرانسل را ارائه داده است. همچنین این سامانه علاوه بر اینترنت رایگان ایرانسل مکالمه و پیامک هایی را بر اساس میزان مصرف مکالمه و دیتای هر مشترک ارائه داده است. از طرفی میتوانید با ایرانسلی شدن از پیشنهاد های ویژه ‌ای که شامل مودم‌ های تخفیف دار، اینترنت رایگان ایرانسل و مکالمه رایگان که در جشنواره ایرانسل ارائه میشود. یکی دیگر از هدایای شگفت انگیز اینترنت رایگان ایرانسل قرعه‌کشی بزرگ زمستان است که به مدت یک سال هر روز ۱۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل به 50 نفر جایزه میدهد. بعلاوه هر روز در قسمت تکان شگفت ‌انگیز اپلیکیشن ایرانسل ‌من بسته‌ های گوناگون پیامک، تماس و اینترنت رایگان ایرانسل را هدیه بگیرید.

اینترنت نامحدود ایرانسل:

یکی دیگر از امتیاز های جالبی که ایرانسل به همراه خرید بسته اینترنت ایرانسل ارائه میدهد کوپن تخفیف بسته‌ اینترنت نامحدود ایرانسل است. این بسته اینترنت نامحدود ایرانسل بسته‌ای است که با درنظر گرفتن خط مشی، از حجمی نامحدود برخوردار است. سرعت اینترنت نامحدود ایرانسل در محدوده مصرف منصفانه، تا ۲ مگابیت بر ثانیه، تا ۴ مگابیت بر ثانیه یاتا ۸ مگابیت بر ثانیه میباشد. میزان مشخصی از حجم هر اینترنت نامحدود ایرانسل برای هرکدام از بسته ها متفاوت است، جالبت است بدانید در مصرف اینترنت نامحدود ایرانسل در صورتی که بیش از آن میزان معلوم استفاده کنید سرعت اینترنت نامحدود ایرانسل به ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه کاهش پیدا خواهد کرد. برای خرید بسته اینترنت ایرانسل نامحدود باید بدانید که بسته‌های اینترنت نامحدود ایرانسل را میتوانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من نیز خریداری کنید. قابل ذکر است در زمان داشتن همزمان اینترنت نامحدود ایرانسل و بسته‌های حجمی ابتدا بسته‌ های حجمی استفاده شده، سپس بسته‌های اینترنت نامحدود مصرف می‌شوند. درصورت خرید همزمان چند بسته اینترنت ایرانسل تاریخ شروع بسته از زمان خرید بسته اینترنت ایرانسل درنظر گرفته می‌شود.

کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل و کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل در تخفیف هات:

کد تخفیف ایرانسل شامل کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل و کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل در تخفیف هات به صورت رایگان موجود است. برای بهره مندی از تخفیف اینترنت ایرانسل می توانید کد رایگان اینترنت ایرانسل را به صورت رایگان دریافت نمایید. علاوه بر کدهای رایگان برای اینترنت کد تخفیف ایرانسل برای خرید بسته مکالمه، پیامک و ... در تخفیف هات به صورت رایگان در دسترس کاربران می باشد.

نظرات کاربران در مورد خرید بسته اینترنت ایرانسل:

نقاط قوت: اکثر کاربران از خرید بسته اینترنت همراه ایرانسل و کوپن تخفیف ایرانسل برای اینترنت رایگان ایرانسل مخصوص دهه فجر رضایت داشتند .

نقاط ضعف: قیمت بالای اینترنت نامحدود ایرانسل.

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از دریافت کد تخفیف اینترنت ایرانسل برای اینترنت رایگان ایرانسل به مناسبت دهه فجر رضایت کامل داشتند.

 

 

 

ارسال نظرات