لوگو تخفیف هات

امرون

امرون

درباره امرون امرون یک شرکت الکترونیکی ژاپنی است که در حوزه تولید تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، تجهیزات اتوماسیون صنعتی، تجهیزات پزشکی، و ابزارهای حوزه سلامت فعالیت دارد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
قیمت قدیم
1,130,000
سود شما
540,000
قیمت جدید
590,000

 

درباره امرون

امرون یک شرکت الکترونیکی ژاپنی است که در حوزه تولید تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، تجهیزات اتوماسیون صنعتی، تجهیزات پزشکی، و ابزارهای حوزه سلامت فعالیت دارد.امرون در سال 1933 به دست کازوما تاتسی در شهر اوساکای ژاپن افتتاح شد. دفتر شرکت امرون در کیوتوی ژاپن واقع است.

 

محصولات امرون

محصولات و کالاهای تولیدی شرکت امرون شامل تجهیزات پزشکی و مراقبت سلامت مانند دستگاه فشار خون، دستگاه تست قند خون، تب سنج، ترازو دیجیتال، قدم شمار و دیگر ابزارهای مراقبت است.این شرکت توانسته است به خوبی به نیازهای مشتریان در حوزه تجهیزات پزشکی پاسخ داده و برای رفع مشکلات آنها تجهیزاتی را طراحی و تولید کند. همچنین کیفیت بالای محصولات تولیدی این برند می تواند خیال مشتری را از خرید یک محصول با کیفیت راحت کند. به خصوص که ابزارهای مراقبت سلامت باید از کیفیت لازم برخوردار باشند زیرا به طور مستقیم با سلامت افراد در ارتباط هستند. بنابراین اگر تمایل دارید کالاهای پزشکی مانند تب سنج، ترازو دیجیتال، قدم شمار یا دستگاه تست قند خون خریداری کنید می توانید از محصولات امرون به عنوان یک گزینه بسیار عالی استفاده کنید.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات امرون

نظر مشتریان نسبت به کالاها و محصولات تولیدی امرون، این برند ژاپنی، بسیار مثبت است. به طوری که یکی از افرادی که خود در بیمارستان مشغول به فعالیت است دستگاه فشار خون این برند را به افراد توصیه می کند و از دقت بالای این محصول مراقبت سلامت صحبت می کند. از دیگر نکات مثبتی که مشتریان راجع به این محصول بیان کرده اند کیفیت مناسب، راحتی در استفاده و مصرف باتری بسیار کم، شیک بودن، حافظه پایدار، محاسبه میانگین هر شخص و... است. البته نداشتن دفترچه فارسی را هم به عنوان نقطه ضعفی برای آن برشمرده اند.همچنین نظرات مشابه و مثبتی راجع به خرید دستگاه تست قند خون، ترازو دیجیتال، قدم شمار یا تب سنج نیز مطرح شده است.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات امرون در سایت تخفیف هات

برای خرید محصولات مراقبت سلامت برند امرون می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و دستگاه فشار خون یا دیگر محصولات این برند ژاپنی با کیفیت را با قیمت کمتر و ارزان تری خریداری کنید.

 

ارسال نظرات