لوگو تخفیف هات

ال سی وایکیکی

ال سی وایکیکی

درباره ال سی وایکیکیال سی وایکیکی، نام شرکت تولیدی لباس در کشور ترکیه است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
قیمت قدیم
1,199,000
سود شما
790,000
قیمت جدید
409,000

 

 

درباره ال سی وایکیکی

ال سی وایکیکی، نام شرکت تولیدی لباس در کشور ترکیه است. شرکت تولیدی ال سی وایکیکی پوشاک، ابتدا در فرانسه بنیان نهاده شد و امروزه به عنوان یک برند ترک در زمینه تولید پوشاک فعالیت دارد. شرکت ال سی وایکیکی ، تولید کننده لباس مردان، زنان، و لباس پسرانه و دخترانه، همچنین لباس نوزاد پسرانه و دخترانه می باشد. همچنین تولید کاپشن پسرانه و دخترانه، و کفش پسرانه و دخترانه نیز از دیگر تولیدات این شرکت است.

 

محصولات ال سی وایکیکی

همان طور که گفته شد، محصولات و کالاهای تولیدی شرکت ال سی وایکیکی، شامل پوشاک بزرگسال و پوشاک کودکان است. محصولات کودک این برند پوشاک، آن اعم از لباس پسرانه، کفش پسرانه، لباس نوزادی پسرانه، کاپشن پسرانه و نیز لباس های دخترانه است. برای خرید این اقلام می توان با اطمینان از کیفیت بالای این برند ترک، اقدام کرد.

 

مثلا در مورد لباس پسرانه این برند، می توان از این که این محصول صد در صد از الیاف نخی تهیه شده است اطمینان خاطر داشت. لباس های برند ال سی وایکیکی، دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب برای مصرف کننده ایرانی است. همچنین با توجه به حساسیت پوست نوزادان، خرید لباس نوزاد پسرانه و دخترانه این برند نیز انتخاب خوبی برای تهیه لباس کودک و نوزاد است.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات ال سی وایکیکی

نظرات مشتریانی که از کاپشن پسرانه، یا کفش پسرانه به عنوان مثال استفاده کرده بودند، حاکی از این بود که از جنس و کیفیت لباس ها رضایت داشتند و در بیشتر موارد خرید این لباس پسرانه یا کفش پسرانه را به دیگران توصیه کرده بودند. همچنین خریداران برند ترک ال سی وایکیکی، به این مساله اشاره کرده بودند که مثلا کاپشن پسرانه این شرکت، از کیفیت لازم برخوردار است و یا خوش دوخت بوده، و از خرید خود رضایت داشته اند. همچنین برای کسانی که به دنبال خرید لباس نوزاد پسرانه هم هستند می توان این برند را پیشنهاد داد.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات ال سی وایکیکی در سایت تخفیف هات

برای گرفتن تخفیف برای خرید انواع پوشاک ال سی وایکیکی می توان به سایت تخفیف هات مراجعه کرد و لباس پسرانه یا کاپشن پسرانه این برند را با قیمت ارزان تر و مناسب تر خریداری کرد.

 

ارسال نظرات