لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

دریافت کوپن تخفیف با هر بار استفاده از تاکسی اسنپ و ...

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
2245
2.9
اشتراک گذاری
کد تخفیف اسنپ
راهکار اول: منقضی

با هر بار استفاده از سرویس های اسنپ، امتیاز بگیرید و توی اسنپ کلاب امتیازات رو به تخفیف های اسنپی و غیر اسنپی تبدیل کنید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات تاکسی اسنپ :

اگر به دنبال یک راه آسان و سریع برای گرفتن تاکسی هستید، پس دیگر نیازی به تحمل مشکلات گذشته برای گرفتن تاکسی نیست. تاکسی اسنپ همه ی مشکلات برای گرفتن یک تاکسی را رفع کرده است. برنامه اسنپ از اولین سرویس های درخواست تاکسی آنلاین بوده که در سال 1393 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. درخواست تاکسی اسنپ از طریق برنامه اسنپ بسیار ساده و راحت است. با کوپن تخفیف و کد تخفیف تاکسی اینترنتی اسنپ در هر شهر و شهرستانی میتوانید تاکسی بگیرید و دیگر نگران دسترسی به تاکسی نباشید. تنها کافی است مسافر با دانلود اسنپ در برنامه اسنپ و ساختن اکانت خود مبدا و مقصد خود را مشخص کند و سپس تقاضای خودرو کند و این درخواست برای رانندگان برنامه اسنپ که نزدیک مسافر هستند ارسال میشود.

تاکسی


 با قبول درخواست توسط راننده، مسافر چند دقیقه بعد میتواند سوار ماشین شود و به مبدا مورد نظر خود برسد. با دانلود اسنپ و کوپن تخفیف اسنپ در اسنپ مزایای بسیاری برای گرفتن تاکسی تجربه کنید. از جمله این مزایا میتوان به این موضوع اشاره کرد که دیگر نیازی به پول نقد نیست و میتوانید هزینه سفر خود را هم به صورت نقد و با کوپن تخفیف اسنپ و هم به صورت غیر نقدی پرداخت کنید. با نصب اسنپ سفر شما بسیار امن میشود چرا که احراز هویت کاربران راننده، ثبت اطلاعات کاربر راننده، بررسی خودرو کاربر راننده، عکس کاربر راننده، و پنهان سازی شماره تلفن کاربران راننده و مسافر در حین تماس از مواردی هستند که امنیت سفر شما را بالا میبرد. علاوه بر نصب اسنپ سفر خود را میتوانید با دیگران به اشتراک بگذارید و آن ها شما را به صورت زنده در تاکسی تماشا کنند و امنیت شما در این برنامه حفظ شود.

با دانلود اسنپ در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید تاکسی بگیرید و هیچ محدودیتی برای زمان وجود ندارد. شما پس از پایان سفر خود میتوانید نظر خود را درباره راننده و کیفیت سفر خود ثبت کنید و با ثبت نظرات اسنپ در جهت بهتر شدن این سامانه و بالا بردن کیفیت خدمات رسانی خود تلاش میکند. شما میتوانید حتی به تمیز بودن ماشین، برخورد راننده، موسیقی و... امتیاز بدهید. با اسنپ میتوانید بسیار هوشمند سفر کنید. صرفه جویی در هزینه سفر و زمان، امکان انجام سفر به صورت رفت و برگشت و یا دو مقصده و یا چند مقصده با کد تخفیف ، امکان انتخاب زمان توقف در مسیر سفر، پشتیبانی 24 ساعته این اپلیکیشن، امکان ذخیره آدرس های منتخب در این برنامه، داشتن سفرهای بی نهایت رایگان از طریق معرفی برنامه به دیگران از ویژگی های بسیار عالی این برنامه است.

با برنامه اسنپ و تخفیف اسنپ میتوانید از خدمات دیگری نیز بهرمند شوید. این خدمات عبارتند از اسنپ اکو: که میتوانید سفری بسیار ارزان و با کیفیت و مقرون به صرفه با کوپن تخفیف و کد تخفیف اسنپ را تجربه کنید. اسنپ رز: این بخش برای بانوان است که بانوان با همراه های خود میتوانند از این بخش استفاده کنند. اسنپ باکس: حمل بسته ومرسولات شما با موتور سیکلت به هر آدرسی که شما بخواهید. و در نهایت اسنپ بایک: که حمل و نقل مسافر با موتور سیکلت میباشد. علاوه بر استفاده از این مزایا با داشتن خودرو شما هم میتوانید عضوی از خانواده اسنپ شوید و با ثبت نام در این برنامه شما هم کسب درآمد کنید. با دریافت کوپن تخفیف و کد تخفیف میتوانید سفرهای ارزان داشته باشیدو با این کد تخفیف اسنپ میتوانید تا 7 هزراتومان از تخفیف بهرمند شوید. علاوه بر دانلود اسنپ و با داشتن کد تخفیف اسنپ از تخفیف های مختلف و روزانه تاکسی اسنپ بهرمند شوید.

 

ارسال نظرات