لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف 30000 تومانی اسنپ روم (زود روم) برای رزرو خانه ارزان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
216
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی
300 هزارتومان حداقل رزرو

از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی "خرید کنید" می توانید رزرو اقامتگاه ها و هتل خود را برای سفارش های بالای 300 هزار تومان با 30 هزار تومان تخفیف، بدون محدودیت سفارش اول در سایت اسنپ روم انجام دهید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی خوابگاه قابل استفاده نمی‌باشد.

moproo36coe
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سایت اینترنتی اسنپ روم(زود روم) ، ارائه دهنده رزرو هتل:

اقامت خود را درسفر با قیمت هایی بسیار مناسب تر و به صرفه تر در اسنپ روم (زودروم) رزرو کنید و بیشترین تخفیف را برای رزرو هتل خود دریافت کنید.

 

خصوصیارزرو ت اسنپ روم:

رزرو اتاق و هتل شاید در ابتدا کار سخت و پر دردسری به نظر بیاید اما امروزه با دسترسی به اینترنت 90% کارهای بشر بسیار آسان شده است. به راحتی به واسطه اینترنت هم میتوانید برای سفرهای خود در هتل اتاق رزرو کنید و هم بلیط تهیه کنید. یکی از این برنامه های موجود در اینترنت برای رزرو اتاق برنامه ی اسنپ روم (زودروم) است. مجموعه ی زودروم مانند مجموعه ی اسنپ تریپ و...از مجموعه های کاربردی که در سال 96 فعالیت خود را آغاز کرد و با گذشت روز ها بسیار پیشرفته تر و موفق شد. تمام تلاش زود روم بر این بود که هموطنان خویش تجربه های خیلی بهتر از سفر های خود داشته باشند. اعضای زود روم سعی بر این دارند که تمام مشکلاتی که برای اقامت و بوم گردی در سفرها تجربه کرده اند را رفع کنند تا دیگران این مشکلات را به هنگام اقامت و بوم گردی تجربه نکنند.

 

این برنامه که تمام شهرهای ایران را پوشش میدهد امکانات وسیعی برای مشتریان فراهم آورده است تا به هنگام اقامت و بوم گردی بسیار راحت باشند. شما با اسنپ روم (زودروم) که هم مانند اسنپ تریپ است میتوانید هر اتاقی را مربوط به هتل های یک ستاره یا دوستاره و حتی ستاره های بیشتر را برای خود رزرو کنید و با قیمت هایی کمتر سفر اقتصادی داشته باشید. خدمات بسیار زیادی این مجموعه برای هتل های خود ارائه داده است از قبیل : اینترنت رایگان، کنسلی رایگان، پرداخت انلاین،کمترین قیمت و... که میتوانید از این خدمات بهره ببرید. همچنین برای آسان شدن دسترسی خود میتوانید اپلیکیشن زود روم را نصب کنید و در هر ساعتی از شبانه روز اتاق خود را رزرو کنید. با استفاده از کد تخفیف اسنپ روم بسیار به صرفه و مناسب اتاق مورد نظر خود را در اسنپ روم رزرو کنید.

 

ارسال نظرات