لوگو تخفیف هات

کد تخفیف ازکی

کد تخفیف ازکی

سایر خدمات
15 تخفیف
3512

ارائه کد تخفیف ازکی:وب سایت ازکی بستری را مهیا کرده است که با مراجعه با آن می توانید شرکت های مختلف بیمه را مقایسه و بررسی کنید و با آگاهی کامل مناسب ترین و ارزان ترین بیمه را به صورت آنلاین خریداری کنید

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 13 رای)
کوپن و کد تخفیف
 کد تخفیف ازکی تا 150 هزارتومان تخفیف انواع بیمه خرید اول

کد تخفیف ازکی تا 150 هزارتومان تخفیف انواع بیمه خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف بیمه بدنه، بیمه تکمیلی درمان و بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان را با 100 هزار تومان تخفیف، بیمه آسانسور، بیمه موبایل، بیمه موتورسیکلت، بیمه مسافرین ورودی به ایران، بیمه مسافرت داخلی، بیمه حوادث انفرادی، بیمه آتش‌سوزی اداری و تجاری، بیمه مستمری و بیمه عمر را با 75 هزار تومان تخفیف، بیمه مسافرتی را با 25 هزار تومان تخفیف و بیمه‌های زلزله و آتش‌سوزی را با 50 هزار تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی بیمه شخص ثالث و یا بیمه موتورسیکلت، مدت اعتبار بیمه نامه شما باید حداقل ۱ ساله باشد.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه ازکی 200هزارتومانی ویژه بیمه شخص ثالث

کد تخفیف بیمه ازکی 200هزارتومانی ویژه بیمه شخص ثالث

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 200هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید اولین بیمه شخص ثالث بهره مند شوید. توجه داشته باشید این کدتخفیف برای شرکت بیمه ایران اعمال نمی‌شود. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
بیشترین تخفیف بیمه بدنه و شخص ثالث 200 هزارتومانی

بیشترین تخفیف بیمه بدنه و شخص ثالث 200 هزارتومانی

برای دریافت کد تخفیف 200 هزارتومانی برای خرید بیمه بدنه و شخص ثالث از ازکی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید. این تخفیف فقط در سایت بیمه دات کام اعمال خواهد شد.

200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
بیمه ازکی کد تخفیف 10% شخص ثالث

بیمه ازکی کد تخفیف 10% شخص ثالث

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 درصد تخفیف بیمه ثالث تا 500 هزار تومان از وبسایت ازکی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کوپن تخفیف ازکی 75 هزارتومانی ویژه بیمه موتور سیکلت

کوپن تخفیف ازکی 75 هزارتومانی ویژه بیمه موتور سیکلت

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 75 هزارتومان تخفیف خرید بیمه برای موتور سیکلت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

75,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 7 درصدی بیمه ازکی

کد تخفیف 7 درصدی بیمه ازکی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 7% تخفیف ویژه بیمه برای خرید انواع بیمه تا سقف 300هزار تومان از سایت ازکی بهره مند شوید. توجه داشته باشید که این کد تخفیف بر روی قیمت‌ اولیه‌ بیمه‌ اعمال می‌شود. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید بیمه" کلیک نمایید.

7% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 100هزار تومانی ازکی بیمه بدنه

کد تخفیف 100هزار تومانی ازکی بیمه بدنه

با استفاده از کد تخفیف برای بیمه بدنه خود از 100هزارتومان تخفیف ویژه از سایت ازکی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ازکی بیمه 20% ویژه بیمه تکمیلی

کد تخفیف ازکی بیمه 20% ویژه بیمه تکمیلی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 درصد تخفیف ویژه تا سقف 300 هزارتومان، برای خرید بیمه تکمیلی از وبسایت ازکی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف ازکی 75 هزارتومانی ویژه بیمه عمر

کدتخفیف ازکی 75 هزارتومانی ویژه بیمه عمر

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 75 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بیمه عمر از وبسایت ازکی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

75,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
خرید بیمه ازکی 100 هزارتومانی ویژه پزشکان

خرید بیمه ازکی 100 هزارتومانی ویژه پزشکان

برای دریافت تخفیف 100 هزارتومانی برای بیمه پزشکان از ازکی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ازکی دات کام 10 هزارتومان ویژه بیمه مسافرتی

کد تخفیف ازکی دات کام 10 هزارتومان ویژه بیمه مسافرتی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بیمه مسافرتی از ازکی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

10,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 15% بیمه ازکی ویژه آتش سوزی و زلزله

کد تخفیف 15% بیمه ازکی ویژه آتش سوزی و زلزله

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15% تخفیف آتش سوزی و زلزله از ازکی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

ارائه کد تخفیف ازکی:

وب سایت ازکی بستری را مهیا کرده است که با مراجعه با آن می توانید شرکت های مختلف بیمه را مقایسه و بررسی کنید و با آگاهی کامل مناسب ترین و ارزان ترین بیمه را به صورت آنلاین خریداری کنید. با استفاده از این روش در وقت و هزینه اتان به شدت می توانید صرفه جویی کنید. همچنین که شما می توانید در سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف ازکی برای استفاده ارزان تر از خدمات این مجموعه استفاده نمائید.

 

چگونه کد تخفیف ازکی رو دریافت کنم؟

یکی از نیازهای اساسی و جدی اکثر مردم شناسایی ، انتخاب و خرید بیمه با خدمات حمایتی مناسب است. چرا که انتخاب دقیق بیمه و اهمیت داشتن آن تاثیر به سزایی با جان و مال مردم ایفا می کند. در این راستا عده ای از افراد نیز هستند که نسبت به تفاوت پوشش های بیمه ای میان شرکت های مختلف نابلد هستند. از این رو سایت azki به عنوان ارائه دهنده‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی انواع بیمه و بررسی تفاوت‌ها در خدمات شرکت‌های بیمه، راهی مطمئن برای انتخاب صحیح بیمه را در اختیار کاربران نیز قرار می دهد. اگر که شما هم به دنبال یک مرکز معتبر و ایمن برای خدمات بیمه ای هستید با کپی کردن کدتخفیف ازکی از سایت تخفیف هات جهت خرید ارزان و مقرون به صرفه تر می توانید اقدام کنید. شما می توانید کد تخفیف اسنپ ساپلای و کد تخفیف اسنپ پی به صورت معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

 

درباره برند ازکی:

ازکی یک وب سایت است که در حوزه معرفی و بررسی انواع بیمه و خدمات شرکت‌های بیمه‌، فعالیت می کند. همچنین که مسیری قابل اطمینان برای انتخاب یک بیمه به صورت صحیح را در اختیار مشتریانش قرار داده است. وب سایت ازکی در ابتدا فعالیتش را با مقایسه شرکت های بیمه ای مختلف آغاز کرده است. اما تصمیم دارد که در آینده به مقایسه کالاها و خدمات دیگر نیز بپردازد تا بتواند بهترین خدمات خدمات اینترنتی را هم جهت با سرعت توسعه اینترنت ارائه کند.

 

خدمات از کی:

بیمه یکی از ارکان مهم و اساسی در حفاظت از مال و جان مردم به شمار می رود. این صنعت نقش به سزایی را در فراهم کردن آرامش و آسایش زندگی مردم را ایفا می کند. به این ترتیب خرید انواع بیمه به یک امر ضروری نزد مردم تبدیل شده است. ازکی یک مرکز مشاوره و انتخاب بیمه به صورت آنلاین است که هدف آن این است که به کاربران کمک کند تا بتوانند بهترین شرایط بیمه‌ای را برای خود انتخاب کنند. در این قسمت به برخی از خدمات ازکی اشاره شده شده است.

مهم ترین سرویس های این مجموعه شامل خدماتی نظیر موارد ذیل می باشد:

  •  بیمه بدنه خودرو و بیمه شخص ثالث
  •  بیمه آتش‌سوزی و زلزله
  •  بیمه مسافرتی
  •  بیمه درمان تکمیلی
  •  بیمه مسئولیت
  •  وغیره

 

دریافت کد تخفیف ازکی از تخفیف هات:

کافیست وارد سایت تخفیف هات شوید تا بدون محدودیت کد تخفیف ازکی بصورت تست شده و معتبر در اختیار شما قرار گیرد. استفاده از خدمات سایت از کی بسیار راحت است و نیاز به ثبت‌نام در سایت ندارد. بنابراین کاربران می‌توانند پس از ورود به سایت یکی از بیمه های نامبرده را نیز انتخاب کنند. همچنین که در هر مرحله کاربران می‌توانند از طریق چت آنلاین و تماس تلفنی با مرکز مشاوره تخصصی این شرکت از خدمات مشاوره بیمه این سامانه بهره مند شوند. پس از ثبت درخواست، اصل بیمه‌نامه در کمتر از ۲۴ ساعت درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود.

در این راستا شما می توانید با کپی کردن کدتخفیف ازکی از سایت تخفیف هات از خدمات بیمه ای نظیر بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و سایر خدمات azki به صورت تخفیف دار و ارزان تر اقدام کنید. تخفیف بیمه دات کام و کدتخفیف بیمه بازار را نیز می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات