لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف ابزار وردپرس ویژه خرید تمامی محصولات

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
1132
1.3
اشتراک گذاری
کد تخفیف ابزار وردپرس
راهکار اول: منقضی

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن ایمیل و شماره همراه کد تخفیف از ابزار وردپرس دریافت کنند.جهت دریافت کد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کد تخفیف ابزار وردپرس abzarwp

سایت ابزار وردپرس مجموعه ای است که حاصل تلاش های یک تیم حرفه ای با شعار: ((تحولی بزرگ در ارائه خدمات وردپرس)) می باشد. این مجموعه به مشتریانش محصولات اورجینال را ارائه می دهد. تهیه محصول اورجینال امنیت و کیفیت نهایی کار شما را بالا تر می برد. ابزار وردپرس یک کسب و کار معتبر است که دارای مجوز وزارت ارشاد اسلامی هم می باشد. پس برای تهیه خدمات از این مجموعه لازم نیست نگران چیزی باشید، همه مراحل قانونی طی می شود. یکی از افتخارات این مجموعه که خود به آن می بالد، موفقیت در زمینه پشتیبانی سریع است. میانگین پاسخگویی به تیکت پشتیبانی در ابزار وردپرس، فقط 10 دقیقه است. این مجموعه در طول هفته از ساعت هشت صبح تا هشت شب و حتی در روز های پنج شنبه و جمعه که شرکت تعطیل است کاربرانش را پشتیبانی می کند. شما می توانید با همراهی این مطلب از خدمات با کیفیت مجموعه به همراه کد تخفیف ابزار وردپرس بهره مند شوید.

آموزش وردپرس


 

بهترین قالب وردپرس حرفه ای

ابزار ورد پرس تا به امروز بیشتر از ۵۰ هزار محصول به مشتریانش فروخته است. این مجموعه بیشتر از ۲۰ هزار مشتری راضی دارد. برای همین است که هر مشتری به طور میانگین پنج محصول تهیه کرده است! اگر به خواهیم محصولات این تیم را معرفی کنیم اول از همه باید به قالب وردپرس اشاره کنیم. اگر بخواهید برای خودتان یک سایت وردپرسی ایجاد کنید اول از همه به یک قالب یا پوسته احتیاج دارید. قالب مناسب کارایی و طراحی بهتری را برای شما به ارمغان می آورد. یکی از امتیاز های قالب های ارائه شده در ابزار وردپرس این است که بسیاری از این قالب ها ویدیو آموزشی هم دارند. اگر نمی دانید از میان چندین قالبی که در ابزار وردپرس وجود دارد کدام یک مناسب شما و سایتتان است، می توانید از همین مجموعه برای انتخاب بهتر مشاوره دریافت کنید. افزونه هم در ابزاروردپرس قابل تهیه است.

 

سایت ابزار وردپرس آموزشگاه آنلاین

شما کامل ترین دوره های آموزشی را در ابزار وردپرس پیدا خواهید کرد. در این سایت بیشتر از ۵ هزار دقیقه آموزش وجود دارد. شما آموزش های طراحی سایت و آموزش وردپرس، آموزش های مربوط به سئو و امنیت و بسیاری آموزش های دیگر را می توانید در از این سایت تهیه و مشاهده کنید. تازه بسیاری از این آموزش ها با ارزش های میلیون تومانی به صورت رایگان برای کاربران ارائه می شوند. نظرات کاربرانی که دوره های این مجموعه را طی کرده اند نشان می دهد که رضایت خوبی از این دوره ها وجود دارد و دوره ها با کیفیت هستند.

 

کدتخفیف ابزار وردپرس در تخفیف هات

اگر می خواهید آموزش ساخت سایت ببینید، می توانید این کار را با کد تخفیف ابزار وردپرس انجام دهید. یعنی کیفیت و قیمت ارزان را در کنار هم تجربه کنید. برای با خبر شدن از کدتخفیف ابزار وردپرس وسایر کد تخفیف ها مانند خرید هاست ارزان ، ایران هاست و... کافیست به تخفیف هات سر بزنید.

ارسال نظرات