لوگو تخفیف هات

کد تخفیف آیو

کد تخفیف آیو

درباره آیو آیو، تلویزیون اینترنتی است که حاصل یک شرکت دانش بنیان است

امتیاز دهید
(امتیاز 4.6 از 14 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
تماشای 99 شبکه تلویزیون اینترنتی رایگان آیو نت

مشترکین آیو بدون نیاز به خرید اشتراک و ثبت نام در وبسایت آیو 99 شبکه تلویزیونی را میتوانید تماشا کنید. برای تماشای این شبکه ها بر روی "شبکه تلویزیونی" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
اشتراک رایگان 7 روزه آیو با تکمیل پروفایل خود

با تکمیل کردن اطلاعات پروفایل خود در وبسایت آیو می‌توانید از 7 روز اشتراک رایگان آیو بهره‌مند شوید. برای ورود و تکمیل اطلاعات در وبسایت آیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

درباره آیو

آیو، تلویزیون اینترنتی است که حاصل یک شرکت دانش بنیان است. این تلویزیون اینترنتی در بخش خصوصی مشغول فعالیت است و کارش را از سال 1394 آغاز کرده است. آیو امروزه تبدیل به یکی از اپراتورهای برتر و پیشرو در زمینه تلویزیون های اینترنتی شده است که امکان تماشا و دانلود محتوا شامل فیلم و سریال ایرانی و خارجی، کارتون، انیمیشن، مستند و ... را به صورت آنلاین برای کاربران فراهم کرده است. از طریق این سایت می توان دانلود فیلم انجام داد و فیلم سینمایی تماشا کرد.

خدمات آیو

خدماتی که آیو ارائه می دهد در حوزه تماشا و دانلود انواع فیلم سینمایی، سریال و انیمیشن است. همچنین می توان مستند، انواع فیلم خارجی و ایرانی، برنامه های کودک و نوجوان را از طریق آن تماشا و یا دانلود کرد. علاوه بر این امکان تماشای شبکه های داخلی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و چند شبکه خصوصی دیگر مانند شبکه آیوتون، آیو اسپرت، و شبکه حرم رضوی از طریق آن امکان پذیر است. همچنین می توان از اشتراک های تعیین شده در سایت یا اپلیکیشن آن استفاده کرد.

نظر مشتریان در خصوص خدمات آیو

کاربران نسبت به خدماتی که این تلویزیون اینترنتی ارائه می دهد به صورت کلی نظر مثبتی دارند. امکان دانلود فیلم، تماشای انواع سریال ایرانی و خارجی، دسترسی به فیلم سینمایی باعث رضایت کاربران و مشتریان خدمات و محصولات این نخستین تلویزیون اینترنتی در ایران شده است. البته برخی از کاربران با اپلیکیشن آن مشکلاتی دارند که در بخش نظرات به آن اشاره کرده اند. همچنین برخی از کاربران تقاضا دارند که اینترنت اپلیکیشن آن رایگان شود تا امکان استفاده بیشتری داشته باشند.

ارائه کدتخفیف های ویژه خدمات آیو در سایت تخفیف هات

برای دانلود فیلم یا تماشای فیلم سینمایی از طریق تلویزیون اینترنتی آیو با قیمت های مناسب تر می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و با استفاده از تخفیف های ارائه شده، از خدمات آن با قیمت های ارزان تر و مناسب تری استفاده کنید.

ارسال نظرات