لوگو تخفیف هات

آکسون

آکسون

درباره آکسونشرکت آکسون تولید کننده انواع دوربین مدار بسته است که در زمینه نصب دوربین مداربسته و ارائه خدمات در این زمینه نیز فعالتی دارد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
فروش بالش تا 14% تخفیف
قیمت قدیم
2,185,000
سود شما
295,000
قیمت جدید
1,890,000

 

درباره آکسون

شرکت آکسون تولید کننده انواع دوربین مدار بسته است که در زمینه نصب دوربین مداربسته و ارائه خدمات در این زمینه نیز فعالتی دارد. این شرکت هندی، که در بنگلور واقع است به مدت ده سال سابقه دارد.این شرکت اعلام کرده است که سیستم هایی برای مصارف خاص، و بسته به کاربرد و بودجه مشتری تولید می کند. قیمت دور بین مدار بسته این برند سعی شده است مناسب باشد تا مشتریان بیشتری بتوانند از خدمات و محصولات این شرکت استفاده کنند. همچنین امکان استفاده از دوربین مدار بسته مخفی این برند نیز وجود دارد.همچنین در مورد تعمیر و نگهداری دوربین مدار بسته نیز فعالیت دارد. با نصب دوربین مداربسته آکسون می توانید از بابت تامین امنیت محل زندگی و کار خود اطمینان حاصل کنید.

 

محصولات آکسون

محصولات این شرکت شامل دوربین مدار بسته، اعم از دوربین مدار بسته مخفی و برای مصارف متعدد خانگی و اداری است. دوربین های امنیتی و نظارتی برای اطمینان از حفظ امنیت توسط این برند ارائه می شود. برای نمونه یکی از مدل های دوربین مدار بسته این برند مدل DP2136 است که قابل اتصال با سیم BNC، است و قابلیت دید در شب نیز دارد. شما می توانید برای خرید انواع دوربین مداربسته حتی دوربین مدار بسته مخفی نیز از محصولات این برند که دارای گارانتی نیز می باشند استفاده کنید. اگر به دنبال خرید چنین محصولاتی هستید با توجه به قیمت دوربین مدار بسته می توانید از برند آکسون استفاده کنید.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات آکسون

نظرات مشتریان نسبت به محصولات این برند ، مثبت ارزیابی شده است. به گونه ای که آنها این محصولات را از بابت نصب و کاربری آسان، کارآیی و عملکرد، امکانات و قابلیت ها مثبت ارزیابی کرده اند. یکی از مشتریان به کیفیت تصویر عالی محصولات این شرکت اشاره کرده است. قیمت دوربین مدار بسته نیز مناسب بوده و می تواند رضایت مشتری را جلب کند.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات آکسون در سایت تخفیف هات

برای خرید و نصب دوربین مداربسته آکسون می توانید از تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات استفاده کنید و محصولات این شرکت را با قیمت های مناسب تر و ارزان تری خریداری کنید.

 

ارسال نظرات