لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف 15% خرید اعتبار سازمانی از آچاره برای نظافت راه پله و 255 خدمت دیگر

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
44
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

سازمان ها می توانند جهت خرید اشتراک سازمانی از 50 تا مبلغ 100 میلیون تومان از کد تخفیف فوق استفاده نمایند. بطور مثال جهت شارژ 100 میلیون تومانی پنل خود 85 میلیون تومان پرداخت نمایند. لازم به توضیح است این اعتبار می تواند با مبلغ های مختلف بین افراد سازمان تقسیم و در اختیار آنها قرار گیرد، شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09022012051 (فروش سازمانی آچاره) تماس حاصل فرمایید. جهت ورود به سایت آچاره و مشاهده 256 خدمت تخصصی و عمومی آچاره باید کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

A4TKHOT15C
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

 

سایت آچاره، ارائه دهنده خدمات نظافت منزل:

شما میتوانید با کد تخفیف آچاره از طریق فروشگاه اینترنتی تخفیف هات از تخفیف خدمات نظافت منزل یا تعمیرات و نظافت ساختمان به راحتی استفاده کنید.

 

خصوصیات سایت آچاره:

اگر به فکر بازسازی یا تغییر در منزل هستید، اول سراغ دانلود آچاره برید! اپلیکیشن آچاره برای رفع نیازهای روزمره‌ مثل نظافت منزل شماست که به تازگی در شهرهمدان استقبال زیاد از آن دیده شده،‌ سایت آچاره در راستای راحتی کاربران در تمام نقاط ایران از جمله شهرهمدان سرویس نصب و تعمیر و نظافت منزل با کیفیت واستفاده از بهترین ابزار با در نظر گرفتنه نظافت ساختمان، نظافت منزل و ایمنی طراحی میکند؛ با دانلود آچاره متخصصین حرفه‌ای و باتجربه موجود در تمام ایران از جمله شهرهمدان انجام امور تعمیرات یا نظافت ساختمان شمارا انجام میدهند؛ ضمنا می‌تونید با توجه به سوابق و امتیازات متخصصان سایت آچاره و قیمت سایت آچاره، انتخاب دقیق‌تری کنید.

 

نظافت


 

 

در حال حاضر علاوه بر خدمات نظافت ساختمان، اپلیکیشن آچاره خدمات مختلف دیگری نیز ارائه می‌دهد که می‌توان به مراقبت از سالمندان و کودکان، پذیرایی، باغبانی، تعمیرات و بازسازی منزل، جابه‌جایی اثاث، دکوراسیون در شهر های مختلف مثل شهرهمدان اشاره کرد. بیش از۱۰۰ سرویس‌دهنده در شهرهمدان به مشتریان آچاره خدمات ارائه می‌دهند و بیش از ۱۰ هزار کاربر در شهرهمدان ازخدمات استفاده کرده‌اند. کاربران که در شهرهمدان یا شهر های دیگر زندگی میکنند میتوانند برای استفاده از خدمات از طریق دانلود آچاره اقدام کنند. پس از دانلود آچاره میتوانید با کپی کردن کد تخفیف از سایت تخفیف هات از تخفیف های ویژه اچاره بهرمند شوید.

 

ارسال نظرات