لوگو تخفیف هات

آدمک

آدمک

درباره آدمک آدمک تولیدی لباس و پوشاک کودکان است که دست به تولید کالاهایی چون لباس دخترانه نوزاد، لباس پسرانه نوزاد و لباس بچه گانه زده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
قیمت قدیم
520,000
سود شما
341,000
قیمت جدید
179,000

 

درباره آدمک

آدمک تولیدی لباس و پوشاک کودکان است که دست به تولید کالاهایی چون لباس دخترانه نوزاد، لباس پسرانه نوزاد و لباس بچه گانه زده است. برای خرید لباس نوزاد و سیسمونی می توان از این برند پوشاک استفاده کرد. آدمک از سال 1342 مشغول به تولید پوشاک نوزاد و کودک بوده است. برای اولین بار تولید زیرپوش های صد در صد پنبه نوزادی توسط این واحد تولیدی انجام شد و به بازار ایران عرضه شد. محوصلات این برند دارای کیفیت استاندارد است.

 

محصولات آدمک

محصولات این برند شامل لباس نوزاد اعم از لباس دخترانه نوزاد و لباس پسرانه نوزاد است. همچنین امکان تهیه ست دخترانه، ست پسرانه، لباس بچه گانه از طریق محصولات این برند وجود دارد.مدل لباس نوزاد این برند متناسب با سلیقه ایرانی است و دارای کیفیت بالای نیز می باشد. می توان با اطمینان از سابقه و کیفیت این برند برای خرید لباس بچه گانه اقدام کرد. جنس با کیفیت و پنبه ای لباس دخترانه نوزاد یا لباس پسرانه نوزاد برند آدمک باعث شده است کودکان و نوزادان احساس راحتی داشته باشند. پارچه های برند آدمک مناسب چهار فصل بوده و در برابر شست و شو مقاوم بوده و ضد حساسیت نیز هستند.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات آدمک

مشتریان این برند که از طریق این برند دست به خرید لباس پسرانه نوزاد یا لباس دخترانه نوزاد زده اند و یا لباس بچه گانه خریداری کرده اند نظر مثبتی راجع به خرید خود داشته اند. از نظر جنس و الیاف، راحتی در تن، لطافت، طراحی و زیبایی، کیفیت دوخت، ارزش خرید به نسبت قیمت ارزیابی مثبت و مطلوبی راجع به تولیدات این برند داشته اند. همچنین از رنگ بندی و خوش دوخت بودن و مناسب بودن مدل لباس نوزاد آن نیز ابراز رضایت کرده اند.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات آدمک در سایت تخفیف هات

برای تهیه لوازم سیسمونی یا لباس پسرانه نوزاد ، لباس دخترانه نوزاد می توانید از تخفیف های ارائه در سایت تخفیف هات استفاده کنید و این محصولات حوزه پوشاک و لباس بچه گانه را با قیمت های مناسب تر و ارزان تری تهیه کنید.

 

ارسال نظرات