لوگو تخفیف هات

کدتخفیف پارس پک تا 10% ویژه خرید گواهی ssl

10% تخفیف
0
71
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

کاربران تخفیف هات می توانند با استفاده از کد تخفیف پارس پک از 10% تخفیف خرید گواهی ssl بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف ریالی بهره مند گردید. به منظور خرید سرورهای هیبریدی و استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

MB-2020LTK
خرید کنید
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کدتخفیف پارس پک ، آغاز حمایتی متعهدانه

امروزه شرکت های ارائه دهنده سرویس های متنوع تحت وب وارائه دهنده خدمات میزبانی وب، همگام با پیشرفت های روزافزون تکنولوژی، خدمات خود را ارائه می دهند. پارس پک،شرکتی پیشگام در زمینه ارائه خدمات و سرویس های متنوع میزبانی و تحت وب است که از دیرباز توانسته به یکی از برجسته ترین شرکت های دانش بنیان در این زمینه تبدیل شود. آنچه پارس پک را از دیگر شرکت های فعال در این زمینه متمایز می کند، قیمت های مناسب بواسطه خدمات ارزنده این شرکت، پشتیبانی فوق العاده قوی این شرکت، امنیت اطلاعات و بک آپ گیری منظم از اطلاعات مشتریان و ارائه سخت افزار ها و نرم افزار های نوین به منظور ارائه خدمات همگام است. به آنچه گفته شد،پهنای باند و آپتایم بودن و سرعت و امنیت اطلاعات را نیز بیفزایید. دانش فنی بالا و پشتیبانی فوق العاده مجموعه پارس پک می تواند در کنار کدتخفیف پارس پک ،حمایتی بی نظیر و همراهی همگام برای شما باشد.

تحفه ای از اصالت و اعتبار، با کد تخفيف پارس پک

آنچه کیفیت شرکت پارس پک را از بوته ی محک،سربلند بیرون می کشاند، علاوه بر خدمات ارزنده در زمینه های هاستینگ و سرورهای پیشگام ، اصالت و اعتباری است که در سایه میزبانی از کاربران و مجموعه های نوین و پیشتاز عرصه ی وب فارسی، طی سال های دور بدست آمده است.

شرکت پارس پک اولین ارائه دهنده هاست ابری در ایران است و با پشتیبانی مثال زدنی و خدماتی همچون ارائه سرور های مختلف هایبریدی، ماکرو و انواع سرور های مجازی و اختصاصی و هاست های مختلف از قبیل هاست رایگان پارس پک، و حمایت هایی از قبیل ارائه کد تخفيف پارس پک،توانسته است در این زمینه پیشگام باشد.وجود پلن های منعطف و با کیفیت در زمینه هاستینگ و سرورهای مجازی و اختصاصی و پشتیبانی چابک و حمایت های مشفقانه ای مانند کد هدیه پارس پک ، می تواند شما را برای انتخاب پارس پک،بعنوان میزبانی معتبر،مصصم کند

 

کد هدیه پارس پک ، آغاز صرفه جویی در زمان و هزینه ها، پایان چالش ها

چالش های مختلف مانند،آسیب های احتمالی ، پاک شدن اطلاعات و نبود بک آپ،سرقت اطلاعات،هک شدن،قطع شدن سایت، پاک شدن بک آپ، بلاک شدن آیدی در هاست،بخطر افتادن امنیت تراکنش های اینترنتی،تنها بخشی از چالش های پیش رو در فضای وب است. پارس پک با ارائه خدماتی مانند پشتیبانی 24ساعته،امنیت اطلاعات و بک آپ گیری منظم و متوالی و تعریف رول ها و امکانات خاص برای مشتریان، به منظور جلوگیری از این آسیب ها، آپتایم بودن و ارائه گواهی نامه های امنیتی،قدمی مهم برای امنیت اطلاعات کاربران خود برداشته است.امنیتی که با کدتخفیف پارس پک همراه است..این خدمت پیشگام نه تنها باعث بهبود عملکرد و سرعت خدمات در مجموعه ی شما می شود،بلکه شما را از دیگر رقبایتان هم پیش می اندازد و باعث رضایت خاطر مشتریان مجموعه شما می شود.انتخاب یک هاست دارای امکانات امنیتی بالا و آپتایم فوق العاده،سبب بهبود سئو سایت شما نیز می شود.

 

کد تخفیف پارس پک ، خدمتی ماندگار در کنارقابلیت شبکه توزیع بار رایگان پارس پک

افزایش بهره وری یک سایت ، نیازمند دانشی تخصصی است.گاهی کاهش سرعت آماده شدن و بالاآمدن یک سایت چیزی جز کاهش حجم خدمات ارائه شده و یا کاهش فروش محصول ندارد.شبکه توزیع بار رایگان پارس پک یا همان سی ان دی نه تنها باعث افزایش سرعت بارگزاری سایت می شود بلکه می تواند در سئو سایت،بهبود امنیت وکاهش ترافیک و درنتیجه کاهش هزینه ها نیز تاثیرگذار باشد.شبکه توزیع بار پارس پک این قابلیت را دارد که از تکنیک توازن بار در یک مرکز داده استفاده کند تا درخواست های ورودی را بین مجموعه سرور های موجود توزیع کند.این قابلیت سبب می شود تا تمام بار ترافیک در مواقع افزایش ناگهانی ترافیک شبکه به یک سرور منتقل نشود و آن را بین سایر سرورها مدیریت کند.این مدیریت بار،هنگامی که یک سرور دچار اختلال یا خرابی می شود نیزهمین عملکرد را دارد.این قابلیت در کنار کد تخفیف پارس پک ، هدیه ما به شماست.

 

هاست رایگان پارس پک،سنجش کیفیت ما، کاهش هزینه های شما

گاهی برای سنجش پروژه های کوچک لازم است از یک فضای میزبانی برای به بوته آزمون گذاشتن این پروژه استفاده کرد.گاهی نیز برای پروژه ای ، هاست ها و سرورهایی را انتخاب می کنیم که کیفیت کار و نوع خدمات و یا مواردی مثل پنل کاربری آن مورد رضایت ما نیست.در هردوحالت علاوه بر هزینه ی گزافی که متحمل می شویم بخش عمده ای از انرژی و زمان ما نیز هدر می رود. پارس پک بعنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های هاستینگ ایران،از آغاز تا کنون میزبان بیش از 3200دامنه بوده است و با ارائه خدمات رایگان و کدتخفیف پارس پک ، علاوه بر کاهش هزینه های شما در وقت و انرژی،سازوکاری را فراهم آورده ایم که کیفیت خدمات ما را به رایگان بسنجید.این تضمینی است که به شما این اطمینان را می دهد که پس از رضایت از کیفیت خدمات ما،اقدام به خرید پکیج های دیگر ما کنید.

 

تجربه ی سرعتی واقعی و دائمی در پارس پک

هاست رایگانی که در مجموعه پارس پک به شما ارائه می شود،دارای سرعت فوق العاده بالایی در بارگزاری اطلاعات است.این هاست ارزان قابلیت موقتی و یا آزمایشی ندارد و شما می توانید به منظور تست یا بهره مندی در هر زمینه ای ، از آن بطور دائمی استفاده کنید.

 

امروزه شرکت های ارائه دهنده سرویس های متنوع تحت وب وارائه دهنده خدمات میزبانی وب،همگام با پیشرفت های روزافزون تکنولوژی،خدمات خود را ارائه می دهند.پارس پک،شرکتی پیشگام در زمینه ارائه خدمات و سرویس های متنوع میزبانی و تحت وب است که از دیرباز توانسته به یکی از برجسته ترین شرکت های دانش بنیان در این زمینه تبدیل شود.آنچه پارس پک را از دیگر شرکت های فعال در این زمینه متمایز می کند،قیمت های مناسب بواسطه خدمات ارزنده این شرکت،پشتیبانی فوق العاده قوی این شرکت،امنیت اطلاعات و بک آپ گیری منظم از اطلاعات مشتریان و ارائه سخت افزار ها و نرم افزار های نوین به منظور ارائه خدمات همگام است.به آنچه گفته شد،پهنای باند و آپتایم بودن و سرعت و امنیت اطلاعات را نیز بیفزایید.دانش فنی بالا و پشتیبانی فوق العاده مجموعه پارس پک می تواند در کنار کدتخفیف پارس پک ، حمایتی بی نظیر و همراهی همگام برای شما باشد.

 

هاست رایگان پارس پک، سنجش کیفیت ما، کاهش هزینه های شما

گاهی برای سنجش پروژه های کوچک لازم است از یک فضای میزبانی برای به بوته آزمون گذاشتن این پروژه استفاده کرد.گاهی نیز برای پروژه ای ، هاست ها و سرورهایی را انتخاب می کنیم که کیفیت کار و نوع خدمات و یا مواردی مثل پنل کاربری آن مورد رضایت ما نیست.در هردوحالت علاوه بر هزینه ی گزافی که متحمل می شویم بخش عمده ای از انرژی و زمان ما نیز هدر می رود. پارس پک بعنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های هاستینگ ایران،از آغاز تا کنون میزبان بیش از 3200دامنه بوده است و با ارائه خدمات رایگان و کدتخفیف پارس پک ، علاوه بر کاهش هزینه های شما در وقت و انرژی،سازوکاری را فراهم آورده ایم که کیفیت خدمات ما را به رایگان بسنجید.این تضمینی است که به شما این اطمینان را می دهد که پس از رضایت از کیفیت خدمات ما،اقدام به خرید پکیج های دیگر ما کنید.

 

دریافت کد تخفیف پارس پک از تخفیف هات

شما می توانید در تخفیف هات، کد تخفیف پارس پک را به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید. همچنین در تخفیف هات سایر کد تخفیف ها از برند ها و فروشگاه های اینترنتی مختلف مانند کدتخفیف ایران هاست، کد تخفیف دیجیکالا و... موجود است.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد