لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کدتخفیف تیماپ تا 35% ویژه محصولات سوپرمارکتی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
58
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

کاربران تخفیف هات میتوانند بدون وارد کد تخفیف می توانید از 35% تخفیف تیماپ در محصولات سوپرمارکتی بهره مند شوید.برای ورود به وبسایت تیماپ و مشاهده محصولات بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کدتخفیف تیماپ در تخفیف هات:

ایرانی ها همیشه رفتار تیمی و اجتماعی دارند و سعی در حفظ کردن آن دارند. تیم‌اپ با توجه به جمعی بودن فرهنگ آسیایی ها برنامه ریزی شده است، یعنی خرید در تیم‌اپ خرید تیمی یا دو نفره را تقویت کرده است. تیماپ یک اپلیکیشن خرید انلاین است. درواقع بدون خارج شدن از خانه میتوانید از راه دور تمامی خرید هایتان را با سرعت انجام دهید. همچنین اگر کدتخفیف تیماپ نیز همراه خود داشته باشید میتوانید از تخفیف های شگفت انگیز این سایت یا اپلیکیشن استفاده کنید و بنابراین با خرید اینترنتی از تیماپ و استفاده از کدتخفیف تیماپ، سرعت در کنار کیفیت و تخفیف یک خرید بصرفه را تجربه کنید. برای اشنایی با نحوه استفاده از تیماپ با ما همراه باشید و ادامه مطلب را مطالعه کنید.تیماپ چیست؟

خرید در تیم‌اپ راه ساده ای دارد. اگر دارای دوست و اشنای زیاد هستین پیشنهاد میکنم از تیماپ غافل نشوید که قرار است کلی همراه خرید کردنتان سود کنید! تیماپ هم مانند همه فروشگاه های اینترنتی میباشد و شما میتوانید با سهولت تمامی خرید هایتان را از طریق تیماپ انجام دهید. همچنین دارای کدتخفیف تیماپ مخصوص بخودش نیز هست، شما میتوانید با دریافت کدتخفیف تیماپ انواع اجناس مورد نیاز خود را با تخفیف دریافت کنید. بعلاوه محصولات تیم‌اپ محدود به چند نوع کالا مخصوص نیست. بلکه این محصولات را میتوان به دسته های زیادی تقسیم کرد، از کالای دیجیتال مانند (خرید لپ تاپخرید سوپرمارکتی، کالاهای پر مصرف خانوارها و پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی و... اما فرق بزرگ تیماپ با سایرین فروشگاه های اینترنتی، گروهی بودن ان است.

خرید گروهی یعنی چه؟

منظور از خرید گروهی این است که زمانی که شما کالایی به همراه کدتخفیف تیماپ با قیمت کمتری نسبت سایرین میابید و خریداری میکنید و کد تخفیف تیماپ را هم به اشنایان خود نیز نشان میدهید. به عبارتی افراد میتوانند کالای مورد نیاز خود را به صورت معمولی یا حتی میتوانند به همراه کدتخفیف تیماپ انتخاب کرده و سفارش دهند. سپس بعد از ثبت سفارش، لینک کالای انتخابی خود را با خانواده، همسر، دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارند. این فرایند همان گروهی بودن تیم اپ را نشان میدهد. این سبک جدید از خرید کردن نوعی رفتار خیر رسانی به دیگران را نیز نشان میدهد. وقتی شما افراد دیگری را برای خرید این کالای ارزان با استفاده با کد تخفیف تیماپ با خود همراه کنید، کاری کردین تا عزیزانتان هم مبلغ بیشتری برای همان کالای مورد نیازشان نپردازند. به این صورت یک صرفه جویی دست جمعی رخ میدهد.

نحوه استفاده از فروشگاه اینترنتی تیماپ:

هنگام خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی تیماپ لینکی یونیک، که مخصوص به خود شماست در اختیارتان قرار میگیرد. شما میتوانید این لینک را برای عزیزانتان ارسال کنید، هنگامی که کسی با لینک مخصوص شما وارد شود و ثبت سفارش کند، سفارش شما نهایی خواهد شد و خرید شما با پایین‌ ترین قیمت بازار و با کیفیت مناسب برای شما ارسال میشود.
لازم به ذکر است که در سایت تخفیف هات کد های تخفیف فروشگاه باسلام ، دیجی کالا، اکالا و ... نیز در دسترس می باشد.

ارسال نظرات