کد تخفیف طاقچه تا 50% برای خرید کتاب های صوتی

منقضی شد
 تخفیف ویژه کتاب های صوتی طاقچه
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف طاقچه تا 50% برای خرید کتاب های صوتی

  50%
  1187 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : first50


  نحوه استفاده :
  شما می توانید باکپی کردن کد تخفیف از %50 تخفیف ویژه خرید کتاب‌های سایت صوتی و الکترونیک طاقچه بهره مند شوید. برای مشاهده کتاب ها در وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات وب سایت طاقچه، ارائه دهنده کتاب های صوتی:

  با کد تخفیف طاقچه انواع کتاب صوتی دانشگاهی، کمک درسی ،پزشکی و ... را با 50% تخفیف میتوانید به راحتی خریداری کنید.

  خصوصیات سایت طاقچه :

  یکی از دغدغه های انسان ها، مطالعه کتاب می باشد که با توجه به این که انسان ها همواره در رفت و آمد هستند، نمی توانند همیشه کتابی که می خواهند مطالعه کنند را همراهشان حمل کنند. از طرفی با افزایش قیمت کتاب برای بعضی از افراد خرید کتاب مقدور نمی باشد. همچنین بدلیل در دسترس نبودن کتاب ها افراد مجبور به  سفارش کتاب می شوند. با سفارش کتاب هزینه های ارسال هم اضافه می شود. سامانه طاقچه برای حل چنین مشکلاتی با هدف ساده سازی دسترسی افراد به انواع کتاب آنلاین (کتاب های صوتی و پی دی اف) شروع به کار کرد. در طاقچه می توانید گنجینه ای از کتاب های صوتی و الکترونیک، پی‌دی‌اف، مجله و روزنامه را مشاهده کنید. طاقچه ی سامانه کتاب آنلاین می باشد ودیگر نیازی به سفارش کتاب ندارید.
  در ابتدا، طاقچه فقط کتاب آنلاین متنی عرضه می کرد و کتاب های صوتی عرضه نمیشد. اما بعد از مدتی کتاب های صوتی نیز برای راحتی کاربران ارائه شد. کتاب های صوتی از این جهت باعث راحت تر بودن کاربر می باشد که فرد می تواند به راحتی و در هر مکانی و حتی هنگام پیمودن مسیر، از کتاب های صوتی استفاده کند. البته استفاده از کتابهای صوتی یک کار مفید نیز می باشد برای وقت هایی که نمی توانید کار مفیدی انجام دهید. مانند زمانی که مسیری را می پیمایید یا در انتظار هستید استفاده از کتابهای صوتی وقتتان را هدر نمی دهد.

  در طاقچه می توانید به انواع کتاب آنلاین از جمله کتابهای صوتی و متنی ، مجلات و روزنامه ها دسترسی داشته باشید و با خرید اینترنتی کتاب موردنظر خود را با هزینه کمی خریداری کنید. در طاقچه کتاب رایگان نیز می توانید پیدا کنید. علاوه بر بخش کتاب رایگان ، طاقچه با در نظر گرفتن تخفیف راه دسترسی به کتاب آنلاین مد نظر کاربر را آسان تر نموده است. طاقچه کد تخفیف را در اختیار کاربران قرار می دهد و کاربران به هنگام پرداخت، مبلغ کم تری را پرداخت خواهند کرد. در واقع می توان گفت شما در نرم افزار طاقچه می توانید هرنوع کتاب آنلاین و مجله و روزنامه و حتی کتاب رایگان مورد نظر خود را که می خواهید به راحتی پیدا کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهطاقچه
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %50