تا 35% تخفیف خرید کتاب الکترونیکی و چاپی

معتبر تا 4 روز بعد
35%تا 35% تخفیف خرید کتاب الکترونیکی و چاپی
.

 •    سایر

 • تا 35% تخفیف خرید کتاب الکترونیکی و چاپی

  35% ( سود شما در این خرید : 5,250 تومان )
  1431 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 15,000 تومان
  • 9,750 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید کتاب الکترونیکی را از سایت دیجی کالا با 35% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده کتاب الکترونیکی:

  خرید اینترنتی کتاب  اکترونیکی در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با  35% تخفیف ویژه و بدون نیاز به کد تخفیف دیجی کالا انجام دهید. همچنین علاوه بر دیجی کالا شما می توانید انواع کتاب هی درسی و غیر درسی را از فروشگاه اینترنتی فیدیبو با استفاده از کد تخفیف فیدیبو و یا از گاج مارکت با تخفیف خریداری نمایید.

  خصوصیات کتاب الکترونیکی:

  کتاب الکترونیکی یا ebook کتاب هایی هستند که به شکل پرونده های دیجیتال تولید و خوانده می شون کتاب اکترونیکی صرفا نسخه ای الکترونیکی از مطالب مکتوب نیستند بلکه می توانند علاوه بر متن و تصویر، فیلم، صوت و پویا نمایی را نیز شامل شوند. Ebook ها توسط نمایشگر رایانه یا سایر وسایل الکترونیکی خوانده می شوند. اگر چه گاها ebook را به عنوان نسخه الکترونیکی یک کتاب چاپی تعریف می کنند اما بعضی از ebook ها قبلا چاپ نشده اند.
  تولید و سفارش تجاری ebook ها برای کتابخوان ها است اما با این حال از ابزار های دیگری مانند گوشی موبایل هوشمند، رایانه های رو میزی، لپ تاپ ها و تبلت برای خواندن کتاب الکترونیکی استفاده می شود. قیمت پایین، راحتی بیشتر در دسترسی و انتخاب عنوان های زیاد باعث شد تا مردم بیشتری به سمت کتاب های اکترونیکی روی آورند. فیدیبو به عنوان اولین سامانه تولید و پخش کتاب الکترونیک در اسفند 1392 فعالیت خود را در این حوزه آغاز نمود. در فیدیبو انواع کتاب الکترونیکی را می توانید با تخفیف یا بدون تخفیف خریداری کنید و بخشی از مقدمه کتاب را بعه عنوان دانلود رایگان کتاب انجام دهید. در خود دیجی کالا نیز می توانید خرید کتاب را انجام دهید و دانلود کتاب خریداری شده را انجام دهید.
  کتاب صوتی مجموعه قصه ها و ترانه ها  دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که دارای بسته بندی قاب شیشه ای و قاب مقوایی است. دارای 60 داستان آموزنده و 160 ترانه شاد کودکانه است و در مجموع مدت 8000 دقیقه محتوا دارد. این مجموعه قصه هایی جذاب از سال های دور و نزدیک است. این مجموعه صوتی است و نرم افزار نمی باشد. کتاب های الکترونیک در برابر کتاب های چاپی قیمت ارزان تری دارد و بهتر است که برای رعایت حق ناشر و مولف و نویسنده کتاب سراغ دانلود رایگان کتاب ها نرویم و نسخه های الکترونیکی را از فروشگاه های معتبر مانند فیدیبو خریداری کنیم. اگرچه به مناسب های مختلف و با رعایت حق ناشر برخی از کتاب ها را در فیدیبو می توانید دانلود رایگان کتاب انجام دهید. با حضور در نمایشگاه کتاب نیز می توانید نسخه های چاپی و الکترونیکی کتاب را تهیه کنید هر چند که ویترین دیجی کالا خود یک نمایشگاه کتاب به شمار می رود و بسیاری از کتاب ها را با تخفیف  ویژه به فروش می رساند.
  نظرات کاربران در مورد محصول: 
  نقاط قوت: بسته بندی شکیل و زیبا، ترانه های خوب، داستان های انگلیسی برای تقویت زبان از مزیت های کتاب الکترونیکی است که خریداران به آن اشاره کرده اند.
  نقاط ضعف: کیفیت پایین صدا از نقاط ضعف کتاب الکترونیکی است که خریداران به آن اشاره نموده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 35% از خریداران کتاب الکترونیکی از خرید خود رضایت داشته اند. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 40%