کد تخفیف فیدیبو تا 30% برای خرید کتاب آنلاین

معتبر تا 2 روز بعد
تخفیف ویژه فیدیبو برای خرید کتاب آنلاین
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف فیدیبو تا 30% برای خرید کتاب آنلاین

  30%
  871 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : off30


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 30% تخفیف کتاب های صوتی و الکترونیک سایت فیدیبو بهره‌مند شوید . برای ورود به وبسایت فیدیبو بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات وب سایت فیدیبو، فروشگاه اینترنتی کتاب الکترونیک و صوتی:

  fidibo فروشگاه آنلاین کتاب صوتی و الکترونیک یا همان  ebook است که با استفاده از کد تخفیف فیدیبو کاربران میتوانند انواع کتاب آنلاین از نشر قطره و... را با تخفیف های ویژه خریداری کنند.

  مشخصات خرید کتاب آنلاین الکترونیکی از فیدیبو:

  fidibo یکی از بزرگترین فروشگاه های کتاب آنلاین است که کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی، مجله و ... را به کاربران خود عرضه می کند. در fidibo که فروشگاه اینترنتی کتاب آنلاین الکترونیکی و کتاب صوتی است، کتاب ها از نشریاتی مانند نشر چشمه، نشر قطره، نشر آموت، نشر نون، نشر نیلوفر، نشر روزگار و ... موجود هستند. خریدآنلاین کتاب و بدون دغدغه و پیچیدگی از وب سایت fidibo و با قیمت های کاملا معقول و مناسب صورت می گیرد و کاربران می توانند کاملا راحت و با آسودگی خاطر خرید کتاب آنلاین مورد نظر خود از نشر قطره و... را از این وب سایت انجام دهند.فروشگاه آنلاین کتاب fidibo از طریق وب سایت و اپلیکیشن موبایل و ویندوز در اختیار کاربران است و افراد می توانند با ایجاد حساب کاربری در فیدیبو به راحتی از امکانات این سامانه استفاده کنند.
  امروزه خریداینترنتی کتاب اکترونیکی و صوتی در میان مردم بسیاراز محبوبیت خاصی برخوردار است زیرا نیازی به جا به جایی کتاب های کاغذی نیست و کاربران می توانند در اتوبوس، تاکسی و هر مکان دلخواهی و در هر زمان که مایل بودند با تلفن همراه خود و یا تبلت، نوت بوک و ... وارد fidibo شده و به مطالعه بپردازند.در فروشگاه آنلاین کتاب fidibo در همه ی زمینه ها مانند اقتصاد، حقوق، کودک، تاریخ، فلسفه، سبک زندگی، شعر، داستان و رمان، درسی و کمک درسی، دانشگاهی، هنر، مدیریت و ... کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی موجود است. فروشگاه اینترنتی کتاب fidibo یک فروشگاه قانونی است و تمامی حقوق ناشران در این سامانه محفوظ است.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهفیدیبو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %30