کد تخفیف فیدیبو تا 40% برای خرید کتاب آنلاین

معتبر تا 4 ساعت بعد
کد تخفیف فیدیبو تا 40% برای خرید کتاب آنلاین
.

 • دیگر تخفیف های : فیدیبو

 • *توضیحات وب سایت فیدیبو، فروشگاه اینترنتی کتاب الکترونیک و صوتی:

  fidibo فروشگاه آنلاین کتاب صوتی و اکترونیک یا همان  ebook است که با استفاده از کد تخفیف فیدیبو کاربران می توانند انواع کتاب آنلاین از نشر قطره و... را با تخفیف های ویژه خریداری کنند.

  *مشخصات خرید کتاب آنلاین الکترونیکی از فیدیبو:

  fidibo یکی از بزرگترین فروشگاه های کتاب آنلاین است که کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی را به کاربران خود عرضه می کند. در fidibo که فروشگاه اینترنتی کتاب آنلاین الکترونیکی و کتاب صوتی است، کتاب ها از نشریاتی مانند نشر چشمه، نشر قطره، نشر آموت، نشر نون، نشر نیلوفر، نشر روزگار و ... موجود هستند. خرید کتاب آنلاین و بدون دغدغه و پیچیدگی از وب سایت fidibo و با قیمت های کاملا معقول و مناسب صورت می گیرد و کاربران می توانند کاملا راحت و با آسودگی خاطر خرید کتاب آنلاین مورد نظر خود از نشر قطره و... را از این وب سایت انجام دهند.فروشگاه آنلاین کتاب fidibo از طریق وب سایت و اپلیکیشن موبایل و ویندوز در اختیار کاربران است و افراد می توانند با ایجاد حساب کاربری در فیدیبو به راحتی از امکانات این سامانه استفاده کنند.
  امروزه خرید کتاب اکترونیکی و صوتی در میان مردم بسیاراز محبوبیت خاصی برخوردار است زیرا نیازی به جا به جایی کتاب های کاغذی نیست و کاربران می توانند در اتوبوس، تاکسی و هر مکان دلخواهی و در هر زمان که مایل بودند با تلفن همراه خود و یا تبلت، نوت بوک و ... وارد fidibo شده و به مطالعه بپردازند.در فروشگاه آنلاین کتاب fidibo در همه ی زمینه ها مانند اقتصاد، حقوق، کودک، تاریخ، فلسفه، سبک زندگی، شعر، داستان و رمان، درسی و کمک درسی، دانشگاهی، هنر، مدیریت و ... کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی موجود است. فروشگاه اینترنتی کتاب fidibo یک فروشگاه قانونی است و تمامی حقوق ناشران در این سامانه محفوظ است.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهفیدیبو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف فیدیبو تا 40% برای خرید کتاب آنلاین

  40%
  468 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : off40


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف کتاب‌های آشپزی آسان از فروشگاه اینترنتی فیدیبو بهره‌مند شوید . برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.
  کد تخفیف دوم :JIRING40 شامل %40 تخفیف کتاب‌های فروشگاه اینترنتی فیدیبو می باشد.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, هنر،فرهنگ و اموزشی, کتاب، نشریه و مجله, فیدیبو, 40%