لوگو تخفیف هات

کاچیران

کاچیران

درباره کاچیران:شرکت کاچیران توسط حاج سید صادق سبزواری به عنوان پدر صنعت تولید چرخ خیاطی ایران ، بنیانگذاری شد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
خرید چرخ خیاطی کاچیران با 42% تخفیف
قیمت قدیم
12,000,000
سود شما
5,060,000
قیمت جدید
6,940,000

 

درباره کاچیران:

شرکت کاچیران توسط حاج سید صادق سبزواری به عنوان پدر صنعت تولید چرخ خیاطی ایران ، بنیانگذاری شد.این شرکت در سال 1376واحد صادرات ،بازاریابی و تحقیق بازار را در همه قاره های جهان آغاز کرد . به دلیل استقبال بی نظیراز طرف بازرگانان خارجی ، چرخ کاچیران به بیش از 35 کشور جهان نیز صادر شد . خط مونتاژ چرخ خیاطی کاچیران در آلمان احداث شده است و با مشارکت و همکاری یک شرکت آلمانی زمینه بسیار مهمی برای صادرات را نیز فراهم کرده است . خدمات پس از فروش چرخ کاچیران در ایران و سایر مناطق صادراتی،یکی از افتخارات این شرکت به حساب می آید. 
 

خدمات چرخ کاچیران:

خدمات و محصولات کاچیران ،مجموعه ای از انواع چرخ های خیاطی، در انواع و اقسام متنوع، شامل نیولایف،یاسمین،رز،نیولایف کیش می باشد . چرخ خیاطی نیو لایف ،گروه دوم چرخ های شرکت کاچیران می باشند که در آن تعداد دوخت های تزئینی لباس به بیش از 84 مدل ارتقا پیدا کرده است . چرخ خیاطی خانگی این برند برای گلدوزی لباس و خیاطی مناسب است که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی ایجاد می کند . بدنه چرخ خیاطی کاچیران بسیار سبک ولی مستحکم است . ایمنی در هنگام دوخت ،یکنواخت و دقیق بودن شکل دوخت ها، صفحه نمایش چرخ کاچیران از مزایای این چرخ خیاطی برای افرادی که مزون دوخت لباس دارند و یا علاقه مند به یادگیری خیاطی هستند مناسب است . قابلیت طراحی دوخت های تزئینی منحنی دار برای افرادی خوب است که مزون دوخت لباس دارند و به صورت حرفه ای تر فعالیت می کنند . خوب است بدانید برای تهیه و خریداری محصولات چرخ کاچیران ،به ویژه افرادی که در کار مزون و طراحی لباس هستند می توانند،به سایت اینترنتی تخفیف هات مراجعه کنند و از خدمات این وب سایت بهره مند شوند. 
 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص کاچیران:

بسیاری از کاربران از چرخ کاچیران ، از لحاظ کیفیت کالا ، اصالت و طراحی های زیبا رضایت کافی داشته اند و آن را به سایر کاربران به ویژه افرادی که به صورت حرفه ای این این کار را دنبال می کنند ، پیشنهاد کرده اند. 
 

ارائه کد تخفیف خرید لوازم خیاطی کاچیران:

شما میتوانید با کپی کد تخفیف خرید لوازم خیاطی کاچیران از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، جهت خرید ارزان محصولات مرغوب و با اصالت چرخ خیاطی کاچیران به صورت تخفیف دار، اقدام نمائید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد