تخفیف خرید لوازم کامیون و کامیونت

معتبر تا 2 هفته بعد
1%تخفیف خرید لوازم کامیون و کامیونت
.

 • دیگر تخفیف های : سرکان

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده وسایل کامیونت:

  انواع لوازم جانبی خودرو سنگین نظیر فیلتر هوا کامیونت مناسب برای ایسوزو و... با رضایتمندی 90% از مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند تا 1 % تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات وسایل کامیونت:

  امروزه کامیونت یکی از وسایل نقلیه ای محسوب میشود که بسیار پر طرفدار است. کامیونت ها در مارک های مختلفی هستند که قیمت کامیونت ها در مارک های مختلف متفاوت است و اندکی با قیمت کامیون نیز تفاوت دارد. کامیونت جک یکی از مارک های کامیونت میباشد البته ماشین کامیون و ماشین کامیونت مارک های مختلفی دارد که با سرچی در اینترنت میتوانید ان ها را بشناسید. نگهداری از ماشین کامیون و کامیونت کار چندان سختی نیست تنها کمی احتیاط میخواهد اما با بی احتیاطی ممکن است قیمت کامیونت و قیمت کامیون شما بالا برود و مجبور باشید برای ان بسیار خرجهای زیادی بکنید. اما اگر ماشین کامیون شما یا ماشین کامیونت شما وسیله ای نیاز داشت و در بازار قیمت بالایی داشت به راحتی میتوانید به سایت دیجی کالا مراجعه کنید و از این سایت خریداری کنید چرا که محصولات این سایت بسیار مناسب و به صرفه هستند و در عین مناسب بودن نیز کیفیت بالایی دارند که تا مدت زیادی محصول برای شما کار میکند و اینگونه هزینه ها قیمت کامیونت و قیمت کامیون خود را کاهش دهید.
  یکی از محصولاتی که در سایت دیجی کالا با قیمت بسیار مناسب موجود میابشد فیلتر هوا کامیونت  مناسب برای ایسوزو میباشد. البته شما میتوانید برای کامیونت جک و مارک ها و برندهای دیگر نیز از سایت دیجی کالا محصول تهیه فرمایید. این فیلتر هوا تا 7 روز تضمین بازگشت کالا دارد و در صورت کارآمد نبودن میتوانید آن را بازگردانید. این محصول کیفیت بالایی دارد و 90% مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند از کیفیت و کارایی این محصول رضایت داشته اند. یکی از مزایای این محصول این است که برند این فیلتر هوا از بهترین و برترین برندهای فیلتر در ایران است. تمامی مشخصات این محصول را میتوانید مطالعه و بررسی کنید و سپس ان را از سایت دیجی کالا سفارش دهید. در سایت دیجی کالا قیلتر گازویئل و... را نیز میتوانید تهیه کنید. قیمت کامیونت و قیمت کامیون را میتوانید بررسی کرده و پس از بررسی و با قیمت هایی مناسب برای ماشین کامیون و کامیونت خود خرید کنید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تخفیف خرید لوازم کامیون و کامیونت

  1% ( سود شما در این خرید : 2,000 تومان )
  866 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 152,000 تومان
  • 150,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید خرید انواع لوازم کامیون و کامیونت را با تخفیف هایی ویژه از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%