کد تخفیف کاربوی تا 25% ویژه خدمات خودرو

منقضی شد
کد تخفیف کاربوی تا 25% ویژه خدمات خودرو
.


 • کد تخفیف کاربوی تا 25% ویژه خدمات خودرو

  25%
  684 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با کپی کد تخفیف می توانید برای سفارش اول از سامانه خدمات خودرو کاربوی 25 درصد تخفیف تا سقف 15 هزار تومان دریافت نمایید.برای ورود به وبسایت کاربوی روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  *توضیحات سایت اینترنتی کاربوی، ارائه دهنده خدمات خودرو:

    شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف کاربوی  از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت انواع خدمات خودرو انلاین در سایت کاربوی اقدام کنید.
  *خصوصیات سایت کاربوی:
  شرکت صنعت نوآوران سام آریا تحت عنوان برند "کاربوی"  همراه با یک تیم مجرب و تلاشگر تاسیس گردیده است. کاربوی، سرویس  دوره ای خودرو، کارواش سبز و تعویض روغن را برای شما مطمئن تر، به صرفه تر از همیشه  همانطور که انتظارش را دارید انجام می دهد. متخصصان حرفه  ای و مهندسان فعال مسئول سرویس دوره ای خودروی شما هستند. از این پس  ازسرویس خودرو خود خاطرجمع باشید.  برای سرویس خودروی خود و تعویض روغن تنها کافی است که با مراجعه به نرم افزار و یا وب سایت کارامد کاربوی، زمان، مکان و نوع خدمات خودرو مثلا سرویس خودرو  یا تعویض روغن را که می خواهید انتخاب کنید تا کاربوی های ما در اولین فرصت نسبت به انجام سرویس  مورد نظر شما مثل سرویس دوره ای  خودروی شما را در خانه، محل کار و یا هر مکان دیگری که شما مشخص می نمایید حضور یابند تا حال ماشین شمارا خوب کنند.

  این سایت، با گردهمایی متخصصان فنی، با تجربه و تحصیل کرده کنار هم و ادغام انها با تیمی نوآور و متخصص در زمینه تکنولوژی اطلاعات کوشیده است، خدمات خودرو مورد نیاز شما را از قبیل کارواش، سرویس دوره ای، کارشناسی خودرو و انواع دیگر خدمات نگهداری و مراقبتی را راحت تر، مطمئن تر، شفاف تر و از همه مهم تر قابل قیاس تر از گذشته به صورت یک جا و در داخل یک اپلیکیشن  و سایت در اختیار شما هموطن و کاربران گرامی  قراردهد. شما میتوانید برای دریافت خدمات خودرو مانند سرویس خودرو و تعویض روغن سایت کاربوی را با استفاده از کد تخفیف موجود در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با قیمتی ارزان تر دریاقت کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهکاربوی
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, سایر خدمات اینترنتی, خدمات خودرو, کاربوی, 30%